reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
ja mam kalosze czarne w kwiaty kupilam w deichmanie za 59 zl
takie o
569460ebb4.jpeg
 
Witam się popołudniowo:-) pięknej pogody ciąg dalszy więc zaraz idziemy z M na piwko i plac zabaw bo babcia jednak się wykręciła ale nie chce mi się pisać nawet z jakich powodów:wściekła/y: byłam z małą pierwszy raz u fryzjera:szok: stwierdziłam że może jak jej zetne te piórka to się włosy wzmocnią i będą ładniejsze nawet nie było źle :tak: co prawda musiałam ją trzymać na rękach ale poszło gładko no i pani fryzjerka powiedziała że jak to pierwszy raz to gratis i niech rosną i kręcą się dalej:-)
Nuśka na katarek u małej ja ostatnio używam tylko kropelek olbas :tak: kropie małej poduszkę i ciuszki i nawet ostatnio przy moim choróbstwie świetnie się sprawdziły:tak: Bo wszelkie krople do nosa były podawane przemocą i jak płakała zaraz jej z nosa wszystko wylatywało więc w aptece mi to polecili a teraz ja polecam z czystym sumieniem:tak:
No i uciekam na piwko;-)
 
Dziewczyny kompletna załamka jutro idę do szpitala bo mogę w każdej chwili urodzić :-(a musze jeszcze minimum z miesiąc wytrzymać założą mi pesar ale lekarz mi powiedziała że będę mogła jechać na tą obronę
trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kąpletna załamka jutro idę do szpitala bo mogę w każdej chwili urodzić :-(a musze jeszcze minimum z miesiąc wytrzymać założą mi pesar ale lekarz mi powiedziała że będę mogła jechać na tą obronę
trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
kochana oczywiście trzymamy kciuki a Ty trzymaj Helenkę w brzuszku, zdrowaśki tez zmówimy:tak::tak::tak:
 
Oj Luandzia, trzymamy kciuki, bedzie pessar to bedzie pewniej, powodzenia!

Justyna - mnie tez sie podobaja te kalosze z Biedronki. Staśkowi na urodzinki babcia kupiła takie z allegro z ocieplaną wkładką, będziemy po kałużach skakać, co jest pasją mojego dziecia.
 
Dziewczyny kąpletna załamka jutro idę do szpitala bo mogę w każdej chwili urodzić :-(a musze jeszcze minimum z miesiąc wytrzymać założą mi pesar ale lekarz mi powiedziała że będę mogła jechać na tą obronę
trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
Luandzia trzymamy kciuki aby Helenka jeszcze pomieszkała w brzusiu,a Ty uważaj na siebie i oszczędzaj się:tak:
Agulka, Nuśka wszystkiego naj naj naj :-)a i zdrówko dla Igorka:tak:
Justyna wiem że ci ciężko ale lepiej chyba by było to przeczekac az młodemu minie to zafascynowanie babcią:sorry:
u nas wszystko ok. Ola u babci i troche bez niej pusto w domku ale wiem że i ona i babcia się cieszą że mogą pobyc kilka dni razem:tak:a ja zabieram sie za przemalowanie kącika dziecięcego.
któraś ostatnio pisała że zdjęcia z koma każdy fachowiec może odzyskać. Ja ostatnio miałam awarie i zdjęć niestety nie szło odzyskać:wściekła/y::no:
 
reklama
powiem wam ze strasznie sie boje szyjka jest miekka i na pół cm i kto wie czy mi sie cos tam juz nie rozchodzi no i musze sie uczyc a jak tu sie skupic
nie chce jeszcze rodzic bo dziecko wazy dopiero 1,5 kg a powinno minimum 2
 
Do góry