reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Oj Luandzia nie chciałam żebyś mnie źle zrozumiała z tą obroną wierzę że wszystko potoczy się tak że będzie dobrze:tak: mysłami i całym sercem będę cały czas przy Tobie :tak: wiem od mojego gina o którym nie wiem czy wcześniej pisałam że jest uznawany za najlepszego w kotlinie kłodzkiej ( nie chodzi o przechwalanie się bo słono za niego płacę) że dobrze założony szew naprawdę działa cuda i będziesz w stanie donosić Helenkę bez większych komplikacji praktycznie dokońca:tak: oj strasznie się tym wszystkim przejęłam bo myślałam że u Ciebie i Carioci to już teraz tylko z górki i byle do końca a tu takie rzeczy:crazy:
 
reklama
Witam ostatnia wczoraj i pierwsza dziś i to o tej godzinie:szok: wszystkie korzystacie z uroków pięknej pogody? Młoda śpi więc wpadłam sprawdzić czy coś się dzieje ale skoro nikogo nie ma to idę sprzątać:tak:Miłego dnia i do później BB-onki:-)
 
Ale tu dziś puściutko:szok:
dzień rano byłam u teściowej obciąc Mateuszka i dostałam tel. od mamy że mam przyjechac po Ole bo ona idzie do szpitala:-(rano piła kawę i dostała strasznie wysokiego ciśnienia i zaczeło ją zaciskać i dusic ciężko wogóle miała mówić szybko poszła do lekarza a tam po zrobieniu EKG dostała skierowanie do szpitala:-(
no i jeszcze jedna smutna wiadomość :-(babcia D też jest w szpitalu(juz od tygodnia) i po zrobieniu wszystkich badań okazało się że ma raka i przerzuty , lekarze dawają jej najwyżej rok życia:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Monia jak mi przykro to kiepskie wiadomości...
Babcia zostanie w szpitalu na jakimś leczeniu czy będzie z rodziną?
Miejmy nadzieję że mamie uregulują to ciśnienie. Czasami w okresie menopauzy są takie skoki. Moja mama też miała problemy, od pewnego czasu bierze leki (codziennie) i się jej reguluje.
 
Mama miała problemy z ciśnieniem gdzieś od lutego tego roku i brała juz jakies tabletki. Ale jakoś te ciśnienie nie umiało jej sie unormowac:no:
A babcie jutro wypisują ze szpitala bo nic juz jej tam w szpitalu nie pomogą:-(
 
Witam .

U nas dzień zabiegany, Maja od nowa szaleje a było już od kilkunastu dni dobrze.:wściekła/y:

Monia
smutne wieści, :-:)-:)-:)-(

Luandzia Ty kobito obronisz się, tym sie nie przjemuj:no:, nawet do pracy nie zaglądaj...... bo wystarczy przyjśc na tą obronę z taka oceną jaka masz z pracy.:tak::tak::tak::tak:........................ Obyś tylko dotrzymała Helenkę w środku i wszystko będzie oki, a my wirtualnie będziemy PIĆ za Twoją magisterkę;-):tak::tak::tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny...nawet nie czytam tylko na predce pisze ze zyjemy, z przedszkolem juz wyglada lepiej tzn Stas juz nie placze a wychodzi rozpromieniony:-). Ja mam kociol mlyn i wszystko w jednym tak ze przedwczoraj mialam zalamnaie lekkie:-(...ale od wczoraj nawal dobryl sil!:tak:
Mam nadzieje ze u was wszytsko ok - Pozdrawiam i po niedzieli bede na pewno na bierzaco!...mam nadzieje:sorry:
 
Do góry