reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Carioca jka bym miala wybierac z tych dwoch to wybralabym Emilke choc osobiscie do mnie oba te imona jakos nie przemawiaja, ale rzeciez to wasza coreczka :-)
 
reklama
właśnie przyszedł W i powiedział że znalazł jakieś 3 sensowne oferty więc jak się chce to można...ciekawe czy coś wyśle ?
W podoba się imię Lenka albo Helenka no i Klarcia oczywiście
 
Majandra - a dlaczego, co nie tak jest w Roanie?
Po pierwsze jest cholernie ciężki i wielki. Brak skrętnych kół przy tak ciężkim wózku to wielki błąd. Poza tym w moim modelu dość szybko zepsuł się hamulec, ale w Kortinie jest on inny. Ma beznadziejny kosz na zakupy, jeśli w ogóle można tą kratkę pod wózkiem nazwać koszem :sorry::eek: Żadko go składałam, ale pamiętam, że niełatwe to było zadanie. Ma oczywiście plusy: ma dużą kondolę, świetną amortyzację, jest ciepły i ma duże pompowane koła, czyli wózek jest dobry na zimę, ale na wiosnę i lato już nie :no:
 
reklama
widzę że zapoczątkowałam u wszystkich dół finansowy:-(
Ciarocia super wiadomości od gina. MI podobają się oba imionka ale chyba z przewagą dla Emilki;-)a za jaką cene chcessz kupi c wózek bo moja koleżanka która też jest w ciąży ma na oku cos takiego
CHICCO Trio Enjoy + fotelik kurier 0 gwar PL W-wa (655193135) - Aukcje internetowe Allegro
no i ten mi się teżbardzo bodoba
JumperX TAKO koła +FOT+ wys.0 zł- OD PRODUCENTA (659892172) - Aukcje internetowe Allegro
Luandzia imie Lenka jest bardzo ładne i ostatnio popularne :tak:
 
Do góry