reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Anetasa - szerokiej drogi!
i wąskich zakrętów:-D a tak na poważnie to dojechała cała i zdrowa i nawet jak zparkowałam pod domem to mnie dwóch gości chciało poderwać:szok: chyba pijani czy co:-D żeby za starą babę się brać;-) albo to ta moja dzisiaj mini spódniczka;-) już kiedyś pisałam że Tuśka do 8 miesiąca ciąży miała być Lenką a nagle stała się Natalką:eek::-D więc mam sentyment do tego imienia:tak: ale tak na teraz to z pewnością gdyby co miałabym Antoninę:-) wtedy w domu była by Tusia i Tosia:-)
 
i wąskich zakrętów:-D a tak na poważnie to dojechała cała i zdrowa i nawet jak zparkowałam pod domem to mnie dwóch gości chciało poderwać:szok: chyba pijani czy co:-D żeby za starą babę się brać;-) albo to ta moja dzisiaj mini spódniczka;-) już kiedyś pisałam że Tuśka do 8 miesiąca ciąży miała być Lenką a nagle stała się Natalką:eek::-D więc mam sentyment do tego imienia:tak: ale tak na teraz to z pewnością gdyby co miałabym Antoninę:-) wtedy w domu była by Tusia i Tosia:-)
Antonina to moj faworyt i Stas tez mial byc Tosia.:-p
No i witam pierwsza:rofl2::cool2:
 
Antonina ładnę imię:-)moja babcia takie ma i właśnie wszyscy mówią do niej Tosia:tak:
Witam i ja:-)Dzieci jeszcze w łóżkach ja zreszta też przed chwilą wstałam a D zaspał 1,5 godziny do pracy:cool2:
Pogoda zapowiada się ładnie ,świeci słoneczko i niech tak będzie cały dzień bo dziś idziemy na te bierzmowanie:-)i właśnie mam dylemat czy bierzmowanemu składa sie jakieś życzenia? czy oprócz prezentu daje sie jakieś kwiatki:eek:
 
witajcie babeczki
dzis troche wiecej uwagi poswiece naszemu forum, no chyba ze znajoma do mnie przyjedzie:eek:
nie nadrobie zaległości bo nie dam rady ale widziałam ze piszecie o imionach wiec moja Jula miała być Nadia i jak bym miała 2 córcie to pewnie bym tak dała a dla chlopca to Fabian

Anetasa napewno pisałaś dziewczyna cos o tej kanapie ale ja nie doczytałam a chciałabym zamówić i nie wiem czy warto- prosze o Twoja opinie
 
Cześć
oj ciężka sprawa z tymi imionami ...właściwie większość z nich jest teraz na topie ale teraz ogólnie rodzi się bardzo dużo dzieci a imiona wiadomo powtarzają się
mnie podoba się Zosia ale mamy już sporo osób w rodzinie o tym imieniu w tym siostrę W Hania i Ania (to drugie niestety ostatnio mniej popularne :sorry:) ale tak przecież nie dam
W wczoraj odpisał na dwie oferty mam nadzieję że to początek jakiś większych poszukiwań ...nie ukrywam że byłoby mi łatwiej zwłaszcza ze szkołą którą mam zaraz koło mieszkania
 
Luandzia - to widze ze ciagnie cie do korzeni, do Wawy...trzymam kciuki zeby W dostal jaks sensowna posadke:tak:

..a ja bede niskromna ale mi sie bardzo podoba Hania...w ogole Hanie to fajne babki:-p:rofl2::-D

Donkat - to co? jest sznasa na molo i gofry w Sopocie?:cool2::cool2::cool2::cool2:w czworke? Ja w przyszlym tygodniu moge w pon. wt. i sr. - poki co jest luuzik!
 
Witam się i ja:-) słoneczko pięknie świeci więc zaraz pędzimy na zakupki:tak: wczoraj zgarnęła mnie z deptaku znajoma która pracuje w sklepie z odziezą dla dzieci z TUP TUpa i naciągnęła mnie na geterki i tuniczkę dla małej a że kasy brak to otworzyła mi konto czytaj mogę brać na zeszyt i zapłacić w ratach kiedy pasuje:sorry: i teraz tak sobie myślę że znają mnie nie będę potrafiła się oprzeć:zawstydzona/y: i pewnie trochę tam kasy zostawiać będę a teraz się nie przelewa:-(

Anetasa napewno pisałaś dziewczyna cos o tej kanapie ale ja nie doczytałam a chciałabym zamówić i nie wiem czy warto- prosze o Twoja opinie

Asiu już Ci odpowiadam ja z tej sofki byłam naprawdę zadowolona:tak: fakt że złożona wygląda trochę jak zabawka ale plus taki że mało miejsca zajmuje ale po rozłożeniu wyglądała już jak normalna sofka;-) jednak obie babcie stwierdziły że wyssokość materaca 15cm to za mało i że mała nabawi się reumatyzmu:eek: nie chciałam się z nimi kłócić tym bardziej że same wyłożyły kase i kazały sprezentować małej co innego:sorry: sofkę planuje wystawić na allegro i już pisałam dziewczynom że jeśli któraś by chciała to odsprzedam za 150zł i pokryje koszty przesyłki. Mała spała na niej zaledwie kilka dni więc jest praktycznie nie używana:tak: no i kolor pomarańczowo żółty
 
Luandzia - to widze ze ciagnie cie do korzeni, do Wawy...trzymam kciuki zeby W dostal jaks sensowna posadke:tak:

oj nawet nie wiesz jak bardzo szlak mnie trafia jak pomyślę że ktoś chodzi po moim ukochanym mieszkaniu :dry:ale o dobrą pracę teraz ciężko no ale może się uda
poza tym ja sobie tak mówię że chciałabym wrócić jeszcze przed porodem ale to mało realne tu mam lekarza i sprawdzone wszystkie opcje związane z porodem w każdym razie trzymajcie kciuki za poszukiwania
 
reklama
Do góry