reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Carioca, Luandzia, a może miałybyście ochotę założyć wątek o zaciążowanych wrześniówkach? Pisałybyście tam o wszystkim, co związane z ciążą. My chętnie poczytamy :tak:;-)
tak, tak a w przyszlosci moze my tam dolaczymy, co? :-)
Hrudzia super
A Carioci dzewczynki gratuluejmy, super wymarzona coreczka do parki :-)
 
ja sie nie dziwie, mam opory przed przypadkowymi opiekunkami. Rozumiem, ze tesciowa nie dalaby rady wieczorkiem z nią posiedziec?
A moj Stasiu wciaż mały ekshibicjonista, do snu juz rózne patenty ubranowe wymyslam, zeby sie nie rozbieral :)

Po pierwsze gratuluję córeczki:-) fajowo parka będzie;-) a z teściową to taka głupia sytuacja ona zajmuje się małą ale wygląda to tak że przyjeżdża po 9 i do domu jedzie ok 14 w tym czasie dodatkowo ok 12 kładzie małą spać potem jest już z nią M a dodatkowo sytuacja wygląda jeszcze tak że ona M nie wychowywała tzn od maleńkości:sorry: przez kilka miesięcy od jego narodzin we wszystkim wyręczała ją teściowa a potem jego rodzice się rozwiedli i M został z ojcem do matki poszedł mieszkać dopiero jak szedł do zerówki dlatego obawiam się że teściowa zwyczajnie nie dała by sobie rady z jej kąpaniem i usypianiem poz tym ona chodzi spać z kurami czytaj ok21 a Tuśka wiadomo później:sorry: także reasumując raczej nic z tego by nie wyszło:zawstydzona/y: w sumie jest jeszcze moja mama ale ona ostatnio ma już serdecznie dośc tak jej daje w kość mały mojej siostry i nie chcę jej obarczać:no: ale co tam jak mała pójdzie spać to urządzimy sobie romantyczny wieczór we dwoje:-)
 
Anetasa - no tak, to rzeczywiscie nic oprocz domowego wieczorku we dwojke nie pozostaje, ale tez napewno bedzie milo :tak:

Carioca, Luandzia, a może miałybyście ochotę założyć wątek o zaciążowanych wrześniówkach? Pisałybyście tam o wszystkim, co związane z ciążą. My chętnie poczytamy :tak:;-)

tak, tak a w przyszlosci moze my tam dolaczymy, co? :-):-)

chętnie tylko boje sie, ze we dwie to spreparujemy po trzy wpisy na tydzien, a jak na glownym bedziemy sobie pisac, to czesciej sie wtracicie :happy:



A tak wogole to mam dylemat: Sabina Emilia czy Emilia Sabina?
 
Też myślę że lepiej pisać na głównym bo jeszcze nas trochę mało ;-)
Cariora ja właściwie wszystko mam tylko fotelik i łóżeczko muszę kupić ja też raczej będę miała dziewczynkę więc z ubrankami też nie ma problemu bo większość mam po Zuzi
a tak w ogóle to wyskoczył mi już trochę brzuch i mam nadzieję że siostra W przywiezie mi moje ciuch ciążowe bo zaczynam w normalne spodnie się nie dopinać
strasznie sie pokłóciłam z W oczywiście jak zwykle o pieniądze... chyba jakaś przewrażliwiona dzisiaj jestem no i w ciąży zwiększyła mi się potrzeba poczucia bezpieczeństwa generalnie skończyło się moim płaczem i bólem brzucha a W poszedł szukać jakiś ofert pracy więc jak coś znajdzie to czeka nas przeprowadzka ale wątpię bo on tak będzie szukała żeby nic nie znaleźć bo uparty jest jak osioł
chyba idę spać bo mam już na dzisiaj dość:-(
 
Hrudzia sliczniutki ten płaszczyk a buciki. urocze.

Carioca no to gratulacje parki a co do imienia to Sabinka-Emilia, bo Emilek to u nas nasrane..... a Sabinak takie jeszcze nie oklepane imię
 
reklama
Ja nie wiem, jak to bedzie z tym imieniem... Nie potrafie sie zdecydowac :eek:.

Luandzia - Hormony Ci dokuczaja, staraj sie odstresowac, polecam cieple kakao :tak:
My napewno potrzebujemy nowy fotelik samochodowy. Ale z drugiej strony za cene dobrego fotelika mozna na allegro dostac zestaw w swietnym stanie Roan Cortina: wozek gleboki, spacerowka i kompatybilny fotelik. Bo ze spacerowka to mamy tak, ze ta po Stasiu sprzedalam, a ta co teraz ma to jest chicco ct 05 - troche parasolkopodobne, moze maluch powinien miec cos stabilniejszego.
 
Do góry