reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

cos temat spotkania ucichł
ja razem z Moniką będziemy w Kołobrzegu może ktoś do nas dojedzie i się spotkamy??
termin 11 - 12 lipiec
Hrudzia licze na Ciebie
Nuśka tez chyba nie ma daleko...
pomyście może się uda...
 
reklama
widzę że zapoczątkowałam u wszystkich dół finansowy:-(
Ciarocia super wiadomości od gina. MI podobają się oba imionka ale chyba z przewagą dla Emilki;-)a za jaką cene chcessz kupi c wózek bo moja koleżanka która też jest w ciąży ma na oku cos takiego
CHICCO Trio Enjoy + fotelik kurier 0 gwar PL W-wa (655193135) - Aukcje internetowe Allegro
no i ten mi się teżbardzo bodoba
JumperX TAKO koła +FOT+ wys.0 zł- OD PRODUCENTA (659892172) - Aukcje internetowe Allegro
Luandzia imie Lenka jest bardzo ładne i ostatnio popularne :tak:
Ten drugi wozek jest suuuper bardzo i sie podoba bardzo bardzo
Antonina to moj faworyt i Stas tez mial byc Tosia.:-p
No i witam pierwsza:rofl2::cool2:
Widze ze mow o imionach nadal Antosia super podoba mi sie chyba jako jednyne z tych imion co tu padly :-) kojazy mi sie z ta mala z Na wspolnej :-)
Ja to jakbym miala drugie dziecko to chcialbym druga dziewczynke i imie pewnie znow byloby z lekka dziwaczne i nie polskie :-)
b w ogole mi to jakos polskie imiona sie nie podobaja jedynie dla chlopcow polskie starsze takie jak wlasnie Stas czy Janek
Ja tam z imieniem dla Hani nie mialam od poczatku wiedziakam ze bedzie Hanife
 
Ten drugi wozek jest suuuper bardzo i sie podoba bardzo bardzo

to on mi się tez bardzo spodobał do tego stopnia że chciała bym jeszcze jedno dziecko:-D:cool2:ale to w najbliższej przyszłości raczej nierealne:dry:
Widze ze mow o imionach nadal Antosia super podoba mi sie chyba jako jednyne z tych imion co tu padly :-) kojazy mi sie z ta mala z Na wspolnej :-)
Ja to jakbym miala drugie dziecko to chcialbym druga dziewczynke i imie pewnie znow byloby z lekka dziwaczne i nie polskie :-)
b w ogole mi to jakos polskie imiona sie nie podobaja jedynie dla chlopcow polskie starsze takie jak wlasnie Stas czy Janek
Mateusz od początku miał byc Stasiem bo po 1 bardzo mi się podoba to imię a po 2 mój śp. tata tak miał na imię ale D niechciał:wściekła/y:i pozostał Mateusz-Staś(Stanisław)
Ja tam z imieniem dla Hani nie mialam od poczatku wiedziakam ze bedzie Hanife
:-)
 
Anetasa to ja kupie ja od ciebie podaj mi na priva dane do przelewu

Monia ja mam ten wózek chicco i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza ze spacerówki bo w tym takko to taka wielka ona jest i znajac zycie trzeba bedzie pozniej ja zmienic

a mi sie imię Antonina wogóle nie podoba:zawstydzona/y:
 
cos temat spotkania ucichł
ja razem z Moniką będziemy w Kołobrzegu może ktoś do nas dojedzie i się spotkamy??
termin 11 - 12 lipiec
Hrudzia licze na Ciebie
Nuśka tez chyba nie ma daleko...
pomyście może się uda...
Asia z tego co pamiętam Hrudzia pisała że ma dalego i nie da rady:-(
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana. O jaka dyskusja o imionach :-D Mi się imię Antonina kojarzy z moją dziwaczną nauczycielką polskiego z liceum, zawsze chodziła w tych samych ciuchach (pomarańczowa kiecka i biały sweterek, a w trzeciej klasie zmieniła na fioletową kieckę :-D:-D:tak: serio) i była wymagająca, ale nas nauczyła - a co pochwalę się, maturę zdałam na 6 :-D (kiedy to było)

Oskarek miał być jeszcze Erykiem (Piotrek wybierał imiona bo ja nie umiałam zdecydować) - ja się skłaniałam ku Mateuszowi i tak Oski ma na drugie. A córeczkę bym chciała Lenę albo Nadię (ale Nadia już od nas "odgapili" znajomi). Jednak jak przyjdzie co do czego to pewnie znowu nie będę umiała wybrać i w wybierze. A jeszcze mi się podoba Iga :tak:

Aha zmieniłam image i mam szopę pokręconych włosów na głowie. Jak mnie Oski zobczył to zaczął się śmiać... To ma odwracać uwagę od twarzy chomika (ale już jest lepiej)
 
Doti dobrze że już lepiej się czujesz ja dzisiaj obudziłam się z bólem gardła ale to chyba tylko chwilowy spadek formy ale nie wiem co z Zuzką bo u niej też pojawiło się coś na kształt kataru
 
reklama
Do góry