reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wyjatkowo mam chwile, bo....Julitkzwymiotowala i spi:-( byla u mnie kolezanka,a mala pojekiwala, poplakiwalal, pokazywala na psitke, myslalm ze chodzi o kupke, bo caly dzien pryka i nie moze zrobic. troszke pomasowlaalm brzuszek, dalam jabluszko, a tu ...chlust na mnie i na dywan:-(chyba cos siedzialo an zoladeczku:-(tylko co, skroo niewiele jadla?

powiedzcie mi, co w razie czego podawac jakby wymioty nie ustaly? to dopieor drugi raz w jej zyciu i nie wiem jak zaradzic:zawstydzona/y:

Donkat to mamy przyjechać na sadzenie ziemniaków? :-D Może zróbmy zlot BBonów u Donkat na działce na ziemniakach a potem drugi na wykopki :tak::-):-D:-D

super pomysl!! wdomu was nie pomieszcze, ale rozbijemy namioty i bedzie wesolo:-D:-D

A tak mi sie przypomniało o Tobie bo niedawno byłam na tym obozie koło Spały i tam była droga na Radom :-D To może byłam blisko? ;-)

bylas blisko, bylas:tak: w sumie chyba ze 60-7km

Alusia, no no. U mnie narazie nieczynne, P po nockach a mi się @ kończy ale już oba czynniki przeszkadzające się kończą, więc:-D:-D:tak::tak::laugh2:

a ja wlasnie ostatnio coagle mysle o waszej prokreacji (nie to, zebym chciala pomoc:-D:-D), ze w tak swietnym nastroju i pelni szczesliwosci, to moze sie uda...;-)

Odpiszcie mi plis, wiecie co u Atru, Klavell, Tygryska, pojawiają się czasem?

z tego co wiem, to:
Atru postanowila jak najwiecej czasu spedzac z rodzinka, wiec jej szkoda siedziec na kompie. wpadla kiedys, jak u nich padalo:laugh2: w sumie to chyba wszystko w porzadku u nich
Klavell chyba nie mogla za bardzo sie odnalezc na glownym po dlugiej nieobecnosci( tak to odebralam) a poza tym jescze ma szkole, chyba jakies zajecia z Hani, wiec czasu tez malo
Tygrysek zarobiony po uszy. dzieciaki troche chorowaly. tygrysek tez sie uczy, poza tym praca, dom...

Miłego dnia BBonki

to żeś zaszalała:-D ja jakoś rano nie przepadam:eek:

nie raz i ja rano mam ochote, ale musza byc spelnione warunki: albo umyte zeby, albo guma do zucia, albo bez calowania:-D:rofl2:

a u mnie dzień mija jak szalony:tak:rano zakupy, spacerek a później jak mlody usnol to wzielam sie za sprzatanie bo popoludniu przyjeżdża moja mama z Edkiem na grilla i zostaną do jutra bo będziemy opijać ,,nowe"auto:-pdziś D po niego jedzie i powiem wam że już nie mogą się doczekać:zawstydzona/y:no więc chalupka wysprzątana , obiad musialam zrobić z mikrofali bo gaz sie skończyl:crazy:więc wyjelam zamrożony bigos, Mati jeszcze śpi więc mam LUZY:-):-):-):-)

monia, cieszymy sie razem z toba z powodu samochodu:-) opijajcjie , opijajcie, coby sie nie psul i po rowach nie jezdzil:rofl2:

Donkat ja na pomoc przy ziemniakach się nie piszę nie cierpię wszystkiego co się wiąże z ziemią:zawstydzona/y: ot taki mieszczuch ze mnie:zawstydzona/y: załatwiliśmy z M sobie działkę na pobliskich ogródkach i już planuję że będa tam tylko kwiatki i krzaczki:zawstydzona/y:

Ja też :baffled::rofl2: wrrr ajkby ktoś chciał mnie ukarać to by wystarczyło mnie wysłać na wykopki oj jak ja bym cierpiała:-p:sorry:

ale sie wywinely :baffled: i jak tu liczyc na kolezanki??:szok::-D
 
reklama
witajcie mamusie :-D
przepraszam ze nie nadrabiam zaległości ale mam teraz urwanie głowy
moja grzeczna kochana Julcia zamienia się w diabełka:wściekła/y:
proszę napiszcie mi czym Wasze dzieci zajmuja się w ciągu dnia tzn w co się bawią- ale same
moja Jula potrafiła ładnie sama się soba zająć ale teraz to jest maskara oduczam ją smoka i jak nie puszcze jej bajki to cały czas łazi i jęczy:wściekła/y: zabawki zajmą ją może z 10min:crazy: jak ja jej czytam, rysuje itp to jest ok ale przeciez mam tez inne obowiązki:baffled:
kompletnie nie potrafi się sama ze soba bawić:no::no::no:
a bajki mogła by oglądać przez cały dzień:crazy::crazy::crazy:
nie wiem co mam robić ręce opadają....:-:)-(
 
Witam się po metamorfozie :rofl2:

Włoski dla mnie CUDO!!!!! W końcu mam taki kolorek jak dawniej!!! JUPI!!! Zdjęcia zamieszcze jutro jak się odpicuje bo teraz jestem bez makeup i niektóre z Was umarłyby na zawał po spojrzeniu na zdjęcie :-p:laugh2:

Asiu u mnie jest odwrotnie bajki nie przyciagają Kube tak jak kiedyś to bylo chyba za dużo ich oglądał i po prostu się znudziły :baffled: sam się pobawi, ale jak da mu się coś "nielegalnego" dla małego dziecka. Oj zajmie się tym choćby z godzinę, ale wiecie co za tym idzie odcięcie ręki lub wybicie komuś oka :eek: tak więc takie rzeczy nie dostają mu się do łapek i po prostu mam koło nogi jęczydło do potęgi entej!!!! Sam pobawi się, ale jak Julka bardzo krótko. Pozostaje mi zrobienie szybko co mam zrobić i bawić się z nim. Babcia ostatnio przychodzi z pomocą i zabierze go na ogródek w tym czasie gotuje sprzątam itp... Jednak wiem, że nie ma to jak czas spedzony z mamą i staram się być tylko dla niego jak najczęściej.

Agulka już widzę te strony do nadrobienia kiedy wrócisz wypoczęta, opalona, w wyśmienitym humorze :tak::laugh2: życzę Ci tego, aby urlop się udał!!!!!

Moniu współczuje przygody autobusowej :tak::-(

Donkat ale masz pamięć jeden Twój post i już wiem co się dzieje z dziewczetami :-D szacun szacun!!!!

Jutro wybieramy się z mamą na cmentarz do babci trzeba zasadzić nowe bratki zanim się zrobi pomnik. Mam okazje do wyciagnięcia rowera z piwnicy i spalenia troszku kalorii. Na śniadanko przygotowałam sobie sałatke z wędzonej makreli z cebulką, sałatą, pomidorkiem i ziołami :rofl2: Hruda co Ty na to??? Mam nadzieję, że jesteś ze mnie dumna :laugh2:
 
Popołudnie minęło lepiej niż myślałm,bo zadzwoniła moja mama i powiedział,że jadą do jej siostry na ogródek i chciałaby zabrać Mateusza (Nas). Bardzo się ucieszyłam,bo ze spokojem umyłam samochód, obskoczyłam działkę i ogoliłam 1 nogę:laugh2: A teraz siedzę i z każdego kąta patrzy na mnie:evil::oo2: No nic, muszę się wziąść...
 
Mała mnie tak dziś wkurzyła, że postanowiłam DOSC SMOKA pewnie przez to tez mi marudzi bo raz dostaje raz nie...
boje sie strasznie tego oduczania...
ale o dziwo zasnela bez problemu tylko jaka noc bedzie....
 
Witam się wieczorwą porą! Tuśce chyba idą kolejne zęby ale za nic nie da sobie zajrzeć do japki:no: popołudniu częściej niż zawsze domagała sie na rączki i marudziła oraz pchała paluchy tak głęboko że chwilami bałam się że zwymiotuje:eek: na koniec wieczorem już zasnęła po czym po chwili obudziła się z takim płaczem jakiego już dawno nie słyszałam:no: zobaczymy jak noc minie:baffled: najgorzej że M jutro zostaje z nią sam bo ja do pracy i już skomentował że zawsze jak dzieje się z małą coś niedobrego to akurat jak ja idę do pracy:baffled: na szczęście dla niego ten komentarz nie był z jakimś wyrzutem:tak:

Ja też :baffled::rofl2: wrrr ajkby ktoś chciał mnie ukarać to by wystarczyło mnie wysłać na wykopki oj jak ja bym cierpiała:-p:sorry:

Oj Nuśka kolejna wspólna cecha :szok: czasem aż mnie zadziwia jak wiele mamy wspólnego i jak na wiele spraw patrzymy podobnie:szok: oj jak ja bardzo chciałabym żeby już był lipiec i żebyśmy wszystkie mogły się już poznać:tak:

witajcie mamusie :-D
przepraszam ze nie nadrabiam zaległości ale mam teraz urwanie głowy
moja grzeczna kochana Julcia zamienia się w diabełka:wściekła/y:
proszę napiszcie mi czym Wasze dzieci zajmuja się w ciągu dnia tzn w co się bawią- ale same
moja Jula potrafiła ładnie sama się soba zająć ale teraz to jest maskara oduczam ją smoka i jak nie puszcze jej bajki to cały czas łazi i jęczy:wściekła/y: zabawki zajmą ją może z 10min:crazy: jak ja jej czytam, rysuje itp to jest ok ale przeciez mam tez inne obowiązki:baffled:
kompletnie nie potrafi się sama ze soba bawić:no::no::no:
a bajki mogła by oglądać przez cały dzień:crazy::crazy::crazy:
nie wiem co mam robić ręce opadają....:-:)-(

Tuśka jest teraz na etapie kolorownek którymi dość długo potrafi się zająć no i wreszcie zakumała o co kaman z klockami i nimi też ładnie się bawi budując a potem rozmontowując wieże:-D po za tym hitem i jednocześnie zajęciem na dłuższy czas są albumy ze zdjęciami;-)

Kasiu czekam na fotki
Justyna moje 2 nogi i nie tylko tez domagaja sie golenia, az wstyd:baffled::baffled::baffled:

A moje obie ogolone nabalsamowane i nie tylko nogi;-)
 
Wpadam powiedzieć dzień dobry i zamieścić zdjęcia mojej nowej głowy na zamkniętym :rofl2: zaraz uciekam na rower i w drogę.

Udanego dłłłuuugiego weekendu kobiety!!!!! Wracajcie wypoczęte!!!! :laugh2:
 
Witam i ja o poranku!Z pracy:crazy: do której myślałam że nie do jadę bo mi na drodze na parkingu karuzele rozłożyli:szok: i musiałam objerzdźać w koło:wściekła/y:
Wszystkim życzę miłego długiedo wekendu i lecę na zamknięty obejrzeć nowy wizerunek Kasi;-)
Donkat jak tam Julitka?
 
reklama
Do góry