reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam w niedzielsko:-)
ktoras z was zamawiala juz moze bilety na samolot przez internet? ja skusilam sie pierwszy raz. znalazlam oferte na necie i zamowilam telefonicznie. ile teraz bede czekac az mi przysla bilety?
Telefonicznie nie zamawaialam. Ale w necie. I jesli to tanie linie ( choc te drozsze chyba tez) nie przysylaja biletow tylko ewentualnie potwierdzenie rezerwacji mailem i z dowodem osobistym i ewentualnie numerem rezerwacji odbierasz bilet przy stanowiskach odprawy.
To jednak jedziecie do Wloch? A na dlugo? oj cozs tajemnicza jestes Izabela:rofl2::-p
- Rozwaliło mnie totalnie jak pukają mi do drzwi maluchy i pytaja się " proszę Pani a Damian moze wyjsć na podwórko":laugh2::laugh2::laugh2: Tak wiec po okoł 1 godziny spania moje dziecko z kawałkiem miesa w ręku poleciało do piaskownicy:szok::eek: A od godziny 16 rozpoczęlismy sezon grillowania- tak piekna pogoda dzisiaj zawitała do nas, że mały latał w krótkim rękawku a ja stekałam, ze za gorąco:szok::szok:
Oj mnie to teraz tez rozwalilo:happy::-)...rozczulajace...jakie te nasze bobaski juz duuuze:szok::-)

może i był,ale ja nie. A to łajza! Mi mówi,że jest we Francji albo na Litwie
:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2::-D:eek:
Tylko się przywitam. Napisałam właśnie pracę z subkultur muzycznych i padam, a jeszcze muszę się uczyć:szok: A jutro na 8:crazy::szok:

Dobranoc.:-(
Och ale ciekawy temat. To temat pracy mgr??? Przeczytalabym z checia.

Tak mialo byc cudnie a u nas pochmurno...a Stas ma katar i kaszle.:baffled::eek::crazy:
Agulka - jak Twoj berbec?
 
A i ja się przywitam :tak:

Agulka i jak Adasiek????

Iza super, że ta wysypka zeszła!!!! :-D Tak jak piszesz lepiej dmuchać na zimne :tak:

Ja wczoraj byłam tak padnięta, że nie miałam siły nic napisać :no: po spacerku z rana poszlismy popołudniu :zawstydzona/y: wstyd się przyznać, ale nie poszłam wczoraj na spowiedź dziś na mszy pójdę :zawstydzona/y: bylłysmy z mamą w parku na placu zabaw dzieci multum!!!! A moje dziecko jako jedyne dało popis :crazy: robił ślizgi na ziemi z czego był brudny jak górnik!!!!!! Coś strasznego!!!! Po trzecim takim wybryku zapakowałam go do wózka i wkur*** wróciłam do domu.
 
Witam i ja! My już po kościółku palma poświęcona:tak: i o dziwo moje dziecko nawet się zachowywało:szok: coprawda miała za towarzystwo starszego kolegę i ładnie razem w pobliżu się bawili a ja choć raz mogłam nie biegać za nią po całym kościele:-) u nas ciąg dalszy pięknej pogody choć zapowiadali na dzisiaj deszcz:nerd: popołudniu odstawiam małą do babci i jedziemy na zakupy bo z nią spokojnie zakupów nie da się zrobić:no: uciekam zajrzeć co mój chłop robi w kuchni bo jednak chciałabym dziś zjeść jakiś obiad a jak go nie przypilnuje to może różnie z tym być:-D
 
Ja tez się witam.

Małz w kuchni walczy z ziemniakami a ja tutaj.

Adaś noc przespał cudownie obudził sie o 4 na picie i dalej spał do 7. Teraz jeszcze ciąga nochalem, czasami go zatyka ale ogólnie jest troszeczke lepiej.

Hrudzia teraz Ty dmuchaj chuchaj na Stasia, by sie bardziej nie rozwinęło.

Palmę też poświęcilismy z Mają a chłopaki w domciu zostali.

Pogoda sie BARDZo pogorszyła.

Moja licytacja kurtki przebiega bardzo dobrze.....:tak:

A co do fikcyjnego licytowania to Kasia wygrała jedna kurtke po Mai dla Kubusia:-D:-D:-D:-D;-) więc uważajcie :sorry:
 
Ja tez się witam.

Małz w kuchni walczy z ziemniakami a ja tutaj.

Adaś noc przespał cudownie obudził sie o 4 na picie i dalej spał do 7. Teraz jeszcze ciąga nochalem, czasami go zatyka ale ogólnie jest troszeczke lepiej.

Hrudzia teraz Ty dmuchaj chuchaj na Stasia, by sie bardziej nie rozwinęło.

Palmę też poświęcilismy z Mają a chłopaki w domciu zostali.

Pogoda sie BARDZo pogorszyła.

Moja licytacja kurtki przebiega bardzo dobrze.....:tak:

A co do fikcyjnego licytowania to Kasia wygrała jedna kurtke po Mai dla Kubusia:-D:-D:-D:-D;-) więc uważajcie :sorry:

Ale mam kaca z tego powodu :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Co do Adasia to SUPER!!!! Spacer czasem jest lepszy na wyzdrowienie niż trzymanie w domu :tak: nawet jest mróz to moja babcia mawiała, że spacer w zimie jest nawet wskazany :laugh2: no i Otrivin też znajdzie się w mojej apteczne z pewnością!!!
 
Witam sie i ja.
Palma załatwiona, obiadek zjedzony, chłopaki śpią, pogoda cudna wiec żyć nie umierać;-):-)
Myslałam, że dzisiaj się wyśpię, ale moje dziecko za miast mocno spać po całodziennych wojażach postanowiło kilka razy w nocy wołać mamę a o 6:15 obudził sie na całego:confused2: A teraz jak chce iść na spacer to odsypia.
zacznę go powoli budzić dlatego mówię papa
i miłego niedzielnego popołudnia.
 
witam po przerwie ale coś czuje że i tym razem na dłużej nie zagoszczę
dzieje się u mnie tyle, że nie nadążam
praca, ogród, szkoła, dom dzieci to wszystko razem za dużo nawet dla tygryska z adhd
 
reklama
witam po przerwie ale coś czuje że i tym razem na dłużej nie zagoszczę
dzieje się u mnie tyle, że nie nadążam
praca, ogród, szkoła, dom dzieci to wszystko razem za dużo nawet dla tygryska z adhd

No witaj Tygrysku!!!!! :tak::tak: Tak się zastanawialismy co z Tobą :laugh2: zajeta mama jesteś i to zrozumiałe! Wpadaj choć raz na kilka dni i daj znać co u Was.

My już szykujemy sie do spania .... mam nadzieję :-p dzien był taki piekny i teraz wieczór równie wspaniały, że nie czuć że to już tak późno.

Jutro jedziemy na szczepionke z małym aż jestem ciekawa co to będzie....
 
Do góry