reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Myslałam, że zamiłowanie i talent do pieczenia ciast masz po mamie:sorry::sorry::sorry:
cos Ty, to dar po babci. Moja mama i pieczenie:-D:-D

Justyna specjalnie dla ciebie;-)


eeee kochana! Torcik rewelacyjny. I robiłas z mojej śmietany,czy znalazłaś coś innego? Uwielbiam torty śmietanowe:tak:

jeszcze się nie zdradzilam:no::-D
Justyna wlaśnie wyggraslas aukcje mojej wiertarki:-Dkiedy ci ją ją wyslać:cool:
o co loto z tą kawą:baffled: Monia i co zrobimy? Ja jej nie chcę,bo już mam:zawstydzona/y: Cos nie wyszło nam na dobre to podbijanie:eek:
 
cos Ty, to dar po babci. Moja mama i pieczenie:-D:-D

eeee kochana! Torcik rewelacyjny. I robiłas z mojej śmietany,czy znalazłaś coś innego? Uwielbiam torty śmietanowe:tak:


o co loto z tą kawą:baffled: Monia i co zrobimy? Ja jej nie chcę,bo już mam:zawstydzona/y: Cos nie wyszło nam na dobre to podbijanie:eek:
nic nie zrobimy nie martw się:no:wystawie ją ponownie:tak:
wlaśnie wygralam w 1000 z Edkiem:-):-):tak::tak::szok::szok:
 
witam.MONIA torcik pierwsza klasa.Mam mega w***** i zaczynam miec wszystkiego serdecznie po dziurki w nosie. Dosć, że ostatnio władowalismy 1000 pln w auto i myslałam, ze juz będzie spokój to dzisiaj M ledwo do pracy do jechał i padł mu pod firmą alternator najprawdopodobniej-zaś wydatek-dosć, że kasy nie ma to jeszcze w cholere wydatków. Wczoraj jeszcze mnie zdrażniła tesciowa- próbo0wałam z niaporozmawiać o Chwaście ale to jest totalne rzucanie grochem o ścianę; Babka zjebała Chwasta przed południem a wieczorem piwo stało za wanną!!!!! i rzadnej reakcji!!!!!!!!!!! Nie mogę rozgryźć toku rozumowania tej kobiety. Dosć, że ona sie ykańcza to jeszcze pozostali domownicy muszą cierpieć bo nie pozwoli zrobic porzadku a sama nie daje rady.
 
Dzien bry...
witam po przerwie ale coś czuje że i tym razem na dłużej nie zagoszczę
dzieje się u mnie tyle, że nie nadążam
praca, ogród, szkoła, dom dzieci to wszystko razem za dużo nawet dla tygryska z adhd
Ale milo ze zajrzalas...tygrysku z adhd:-p:laugh2:

:no:. Dzieciaki a szczególnie:baffled:............. mmnnn nie oboje :tak:doprowadzały nas do SZAŁU:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:........... Oboje sa niemożliwi, ogarnąć ich sie nie da jak jedno i drugie na raz sie uprze,:crazy: normalnie dzis była bójka na pięści....... taka pierwsza prawdziwa :sorry:a o co poszło? O znikopis:eek:. Mamy dwa ale róznej wielkości, więc była woja o wiekszy.....:tak::tak::tak: Wygrał mały :szok:, bo Maja odpuściła, ale z płaczem i słowami: przeciez go nie pobije , bo jest malutki:laugh2::rofl2:
:szok::-)



Wygląda oszałamiająco!!!!! Moniu torcik wyszedł rewelacyjnie i tak smakowicie zerka z obrazka :tak:
Monia - :tak::tak::tak::tak::tak:Jestem pod wrazeniem!!!!!

Hruda, to praca zaliczeniowa z subkultur, ale taka marna, że niepotrzebnie o niej pisałam tu:-p:laugh2: Trzeba było napisać o 3 subkulturach, wybrać zespół, jakiś utwór i go zanalizować, napisać co myśli o tym utworze społeczeństwo i ja. Wybrałam gotyk (Closterkeller), satanizm (Kat) i punk (Sex pistols).
Jaka marna...jeszcze bedziej mnie zaciekawilo...:rofl2::-)
witam.MONIA torcik pierwsza klasa.Mam mega w***** i zaczynam miec wszystkiego serdecznie po dziurki w nosie. Dosć, że ostatnio władowalismy 1000 pln w auto i myslałam, ze juz będzie spokój to dzisiaj M ledwo do pracy do jechał i padł mu pod firmą alternator najprawdopodobniej-zaś wydatek-dosć, że kasy nie ma to jeszcze w cholere wydatków. Wczoraj jeszcze mnie zdrażniła tesciowa- próbo0wałam z niaporozmawiać o Chwaście ale to jest totalne rzucanie grochem o ścianę; Babka zjebała Chwasta przed południem a wieczorem piwo stało za wanną!!!!! i rzadnej reakcji!!!!!!!!!!! Nie mogę rozgryźć toku rozumowania tej kobiety. Dosć, że ona sie ykańcza to jeszcze pozostali domownicy muszą cierpieć bo nie pozwoli zrobic porzadku a sama nie daje rady.
Co do nerwow na cechy naprawcze auta - no coments:wściekła/y: - ja ma wqurwa zawsze takiego samego:wściekła/y:ze tyle kasy idzie na niewiadomo co...a co do spraw rodzinnych...chyba kobieta jest zmeczona i czasem ( zawsze?) odpuszcza, przyzwyczaila sie do takiego stanu...ale wiem ze moze cie to bardzo draznic....

Napisalam do Gabids - i niej wszytsko git, kolejne kly ida Angelicee a Fabek ma ferie. No i maja nowego kocura. Pozdrawia was goraco i niebawem skrobnie cosik!

A u nas nastroje do bani...w kwesii pracy J (czyli nie-pracy) ...atmosfera przyciezka....
 
Gagulec tak jak pisze Hruda nauczyła Chwasta dziadostwa :sorry: teraz wie, że mama pojęczy pojęczy i tak odpuści.

Justynka a jakie bajki oglądacie??? :laugh2: Jak teraz Mati??? Od czego taka gorączka???

A ja się "ślinie" jak dzikie zwierze :-p:dry: chyba mam dni płodne :confused2: Kuba śpi a ja muszę zrobić makeup :-p jedziemy na tą szczepionke, a mi się tak strasznie nie chce!!! Wczorajszy spacer mnie wypompował dokumentnie!!! Jeszcze dziś się czuje jakbym dopiero co z niego wróciła.
 
reklama
Witam się i ja.

Katar nadal ale mały, noc ok więc chyba wszystko co najgorsze minęło.

Justyna od czego znów to rzyganie???????

Hrudzia a jak Stasiu? Dizeki za wieści od Gbits

My zaraz spadamy na spacerk i do lumpka, bo znajoma zadzwoniła..... ciekawe czy będzie chciała ze mnie zedrzeć i co ma?
U nas pogoda sie porawiła.

A i lecę KAsi wysłac paczuszkę
 
Do góry