reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam po przerwie ale coś czuje że i tym razem na dłużej nie zagoszczę
dzieje się u mnie tyle, że nie nadążam
praca, ogród, szkoła, dom dzieci to wszystko razem za dużo nawet dla tygryska z adhd

właśnei się dziś zastanawiałam co u Ciebie :tak: Ale z tego krótkiego wpisu domyślam się, że wszystko ok. Powodzenia w szkole, ciekawe co robisz w ogródku :happy:

Myśmy się dziś wyłazili za wsze czasy, Stasiu już pościerał nowiuśkie buciki :angry: A tak mi się podobały (z Deichamana). A w domu stłukł sobie nosek, ma troskę spuchnięty.
 
reklama
witam kobietki!!
daje znac, ze zyje, ale nie posiedze, bo padam. wczoraj czytalam ksiazke do 01.30, wioec dzis nie mam juz sily:szok:

poczytalam co u was, ale nie dam rady odposac.

trzymajcie sie cieplutko i slonecznie:-)
 
My cały dzień w domku :-(, bo pogoda nie pozwoliła wyjśc nawet na pół godzinki:no:. Dzieciaki a szczególnie:baffled:............. mmnnn nie oboje :tak:doprowadzały nas do SZAŁU:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:........... Oboje sa niemożliwi, ogarnąć ich sie nie da jak jedno i drugie na raz sie uprze,:crazy: normalnie dzis była bójka na pięści....... taka pierwsza prawdziwa :sorry:a o co poszło? O znikopis:eek:. Mamy dwa ale róznej wielkości, więc była woja o wiekszy.....:tak::tak::tak: Wygrał mały :szok:, bo Maja odpuściła, ale z płaczem i słowami: przeciez go nie pobije , bo jest malutki:laugh2::rofl2:

Adas o niebo lepiej, katar lekki jest jeszcze, ale w ciągu 3 dni wypsikałam 3 butle ze sprayem wody morskiej.:szok: Widać opłacało się:tak: Teraz śpi i nic mu nie chlupie w nosku....... dzieki Bogu, że nie musimy iśc jutro po ten antybiotyk.:-)

Jestem jakas taka wyrzygana dziś, bo @ przybyła
. Justyna a jak u Ciebie?????? Jakim placuszkiem mama Cie ugościła jak zajechaliscie na kawkę:happy::sorry::-)

Miłego wieczora, pa
 
Ostatnia edycja:
bo Maja odpuściła, ale z płaczem i słowami: przeciez go nie pobije , bo jest malutki:laugh2::rofl2:


. Justyna a jak u Ciebie?????? Jakim placuszkiem mama Cie ugościła jak zajechaliscie na kawkę:happy::sorry::-)
Ale Maja:laugh2: rozkoszna,a z tym placuszkiem to trafiłaś:-D moja mama nie piecze:no:
Kasia pali licho kurtkę, ja od Moni kupię wiertarkę udarową za 640zł:sorry:

A nam dzien minął szybko. Na 14 odstawiłam męża. Pojechałam do mamy, przepięliśmy fotelik i pojechaliśmy do Inowrocławia na cmentarz do rodziców Janusza. Później z Janusza bratem na pizzę. No i do domu. Młody wypompowany,bo miał 2 drzemki w samochodzie po góra 15 minut. Byliśmy razem w kościele i muszę przyznać,że był bardzo grzeczny.
Monia jak urodzinki? Jak tort??
 
my już prawie po urodzinkach prawie bo jeszcze mama zEdkiem jeszcze jest i pijemy:-p
ogólnie urodzinki się udaly:tak:Ola powiedziala że tort jest idealny:-)jutro wkleję zdjęcia mojego pierwszego w życiu tortu:rofl2:
Justyna co będziecie robic jakis remont:-p:-D
a sukienka widzę że sprzedana:-)i sie na nią nie zalapalam:no:
Agulka cena kurtki superowa:szok::-)
 
Ostatnia edycja:
my już prawie po urodzinkach prawie bo jeszcze mama zEdkiem jeszcze jest i pijemy:-p
ogólnie urodzinki się udaly:tak:Ola powiedziala że tort jest idealny:-)jutro wkleję zdjęcia mojego pierwszego w życiu tortu:rofl2:
Justyna co będziecie robic jakis remont:-p:-D
to będzie moja tajna broń! Jak S mnie już tak konkretnie wkurzy to przewiercę na wylot
A tort ja chcę zobaczyć teraz! Plissss
 
może i był,ale ja nie. A to łajza! Mi mówi,że jest we Francji albo na Litwie

:-D:-D:-D to byla powtorka sprzed jakis 100 lat

Telefonicznie nie zamawaialam. Ale w necie. I jesli to tanie linie ( choc te drozsze chyba tez) nie przysylaja biletow tylko ewentualnie potwierdzenie rezerwacji mailem i z dowodem osobistym i ewentualnie numerem rezerwacji odbierasz bilet przy stanowiskach odprawy.
To jednak jedziecie do Wloch? A na dlugo? oj cozs tajemnicza jestes Izabela:rofl2::-p

Tak mialo byc cudnie a u nas pochmurno...a Stas ma katar i kaszle.:baffled::eek:
nie tanie :no: i zadna tajemnica. pisalam juz na zamknietym, ze jedziemy na miesiac.

u nas bylo tak cieplo, ze maly ganial z gola glowa i w krotkim rekawku! trzymam kciuki za stasia.
 
reklama
Monia torcik I klasa, teraz to juz będziesz piekła częściej:tak:

Justyna ja kupiłam komplecik od Donkat dla dziewczynki na 6-9 m-cy, choc 3 ciąży nie planuję:sorry::no::no::no:
Myslałam, że zamiłowanie i talent do pieczenia ciast masz po mamie:sorry::sorry::sorry:


Monia
wiem, że cena kurteczki jest rewelacyjna:-D:-D:-D

A my właśnie skończylismy oglądac film :"Wieczór kawalerski II" i naśmiałam się :tak::tak::tak:

Iza tak ciepło było:szok::szok: Zazdroszczę:tak::tak::tak::sorry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry