reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Doti ja też wlaśnie z D skonczyliśmy oglądać film ,,Milionner z ulicy" i jestem pod wrażeniem ogólnie film bardzo mi sie podobal D też bo nie usnol:-pWzruszający film który chwyta za serducho:tak:
 
reklama
Witam się z rana:-)
przez weekend nic nie pisałam bo i w sobote i w niedziele pracowalam do 19 buuuu:-(
mam nadzieje ze wszystkie dzieciaczki zdrowe:-D
 
I ja się witam!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA aż chce się żyć!!!!! Dziewczyny dziecko spokojne, ja wyspana, za oknek BAJKA już czuję Cię WIOSNO :) ACH i uciekam do kuzynki z moim bąblem!!!!

Na razie pa kochane kobietki!!!! : *
 
dzień dobry.Witam się i ja.U mnie za to nocka do bani- nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem!!!! Kolejna nie przespana nocka bo krzyczy mama, mama i nic po prostu nic nie jest w stanie uspokoić małego tylko cycor. Mam juz dosć, bo nie śpię druga noc z rzędu!!!!!!!!!!!!!
 
witam i ja z rana trochę nie wyspana ale nie z winy dzieci:-p
pogoda mimo że nie ma slońca to i tak piękna:tak:HURA IDZIE WIOSNA:-):-):-)
 
Witam i ja! U nas też piękna wiosna. Słonko świecie i aż chce się żyć:-) ale ja z natury pesymistka już boję się że zima może jeszcze wrócić:zawstydzona/y: zwłaszcza że już 2 lata z rzędu szłam do kościoła w święcić jajka w kozakach i zimowej kurtce:crazy: ale nic narazie cieszę się tym co jest:tak: Miłego dnia wszystkim życzę i zaględajcie tu do mnie raz na jakiś czas bo ja dziś znów w pracy:crazy:
 
Ja witam się prawie w południe, właśnie Adaś próbuje od nowa samodzielnie zasypiac , ale chyba sie nie uda.

Noc spokojnie. Wczoraj fatalnie się czułam , wymioty jeszcze do wieczora u mnie a u Adasia tylko raz z samego rana. Dziś już po tym wirusie nie ma śladu.

Idę kawkę zaparzyc i ukroić kawałek torta, który mama przywiozła jak wrócilismy ze szpitala.
 
witam sie i ja!:-D:-D:-D

wczoraj cale popoludnie drukowalismy zdjeica Julitki. stwierdzialm, ze trzeba dziecku zrobic pamiatke w albumie, a nie na plytach. co prawda nie wszystkie zdjecia:szok: tylko takie charakterystyczne z poszczegolnych etapow zycia:-)
w ogole teraz nasze dziecko manie ogladania albumow i pokzaywania gdzie kto jest. juz nawet nie powiem, ze na zjdeicach z P technikum pokazywalal jego kolege z dlugimi wlosami i miwla z przekonaniem: MAMA:-D:-D

obejrzalam wieczorem "dziewczyne mojego kumpla". nie dosc, ze dziadowka opia, to napisy opoznione i baaardzo wulgarna wersja:crazy:

Tuśka rozwliła sobie nos:-( teraz widać ślad po uderzeniu i ma opuchnięte pod noskiem:-(


Przeszedł przeszedł ale zemsta była słodka:-D dziecko do południa na jego głowie i obiad musiał zrobić praktycznie sam:-) a to juz dla niego kara bo nie lubi gotować:no:

bidulka, dolaczyla do grona Hani i Mai:-:)-D

ty to sie umiesz mscic:tak::-)ja nie mam serca:zawstydzona/y:

Agulka, okropne rzeczy piszesz o tych dzieciach.


Pójdę już lepiej spać, wczorajsza nocka jakaś była niespokojna - obudził mnie smród drewna które stało za blisko piecyka i moim zdaniem mogło się zapalić. (P tak nie uważa) W każdym razie pół nocy nie spałam bo czekałam aż ostygnie trochę piecyk i będę pewna że nie będzie żadnego pożaru :rofl2:

mna tez wstrzasaja takie historie, gdy ktos oddaje dziecko, ale uwazam, ze lepiej jak robi to cywilizowanie i siwadomie, pozbywajac sie praw, niz katujac w "kochajacej" rodzinie i wypaczajac psychike na cale zycie.
jednak nie moge sobie wyobrazic rozpaczy takiego 4m-cznego dziecka, ktore jest juz baaardzo przywiazane do rodzicow:-:)-:)-(

ja tez tak mam, ze jak mnie cos nocy zaniepokoi, to albo musze isc sprawdzic, albo czuwac, poki nie zniknie. P spi w najlepsze i nic go nie przeraza:crazy:

Doti ja też wlaśnie z D skonczyliśmy oglądać film ,,Milionner z ulicy" i jestem pod wrażeniem ogólnie film bardzo mi sie podobal D też bo nie usnol:-pWzruszający film który chwyta za serducho:tak:

ja mialam wczoraj ogladac, ale jednka bylam zmeczona ta brzeczaca drukarka, ado takiego filmu trzeba miec zrelaksowany umysl i nastroj:tak:

I ja się witam!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA aż chce się żyć!!!!! Dziewczyny dziecko spokojne, ja wyspana, za oknek BAJKA już czuję Cię WIOSNO :) ACH i uciekam do kuzynki z moim bąblem!!!!

Na razie pa kochane kobietki!!!! : *

uuuuuuuuuuuuuu, a co tak wplynelo na dobry humor???;-):-)

dzień dobry.Witam się i ja.U mnie za to nocka do bani- nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem!!!! Kolejna nie przespana nocka bo krzyczy mama, mama i nic po prostu nic nie jest w stanie uspokoić małego tylko cycor. Mam juz dosć, bo nie śpię druga noc z rzędu!!!!!!!!!!!!!

:-:)-:)-(a juz chyba bywalo tak, ze spal bez cyca, prawda?

witam i ja z rana trochę nie wyspana ale nie z winy dzieci:-p
pogoda mimo że nie ma slońca to i tak piękna:tak:HURA IDZIE WIOSNA:-):-):-)

monia, po takim niewyspaniu;-):-D:-pto kazda pogoda jest piekna:-D:-D:rofl2:



Witam i ja! U nas też piękna wiosna. Słonko świecie i aż chce się żyć:-) ale ja z natury pesymistka już boję się że zima może jeszcze wrócić:zawstydzona/y:

ja na dworze ejscze nie bylam, bo moje dziecko dzis nie chcialo isc :szok::szok:pojdziemy po drzemce, tym bardziej ze po poludniu lecimy do alergologa, wiec i tak bedzie na dworze

tez patrzac na wiosenne prognozy myslalam, czy juz caly czas bedzie tak ladnie?
 
reklama
Dobrze Agulka że już u Was po tym wirusie:tak: Przy okazji ukroj kawałek tego torta dla mnie;-) żartowałam ja ograniczam słodycze lecę zaraz po pomarańczki i nimi będę podjadać:tak:
 
Do góry