reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzięki Ci kochana za promyk nadzieji u nas też jak jest M to jest trochę lepiej bo trzyma ją na rękach albo ja a on odkurza ale i tak się wyrywa do tej osoby która akurat odkurza. Bałam się tylko że przez to że czasem pozwalam na tą histerię i mimo wszytsko biorę się za odkurzanie mogę tylko ten jej starch pogłębić:zawstydzona/y: a tak mam chociaż nadzieję że z czasem to jej minie albo chociaż złagodnieje ten jej lęk:baffled:

Anatesa Zuzia przez pewien czas strasznie bała się suszarki więc pokazywałam jej ją jak nie była włączona potem na moment włączałam i teraz nie jest jeszcze idealnie ale już nie ma paniki:tak:
 
reklama
witam się po nocy na chwilke
zmęczona jestem strasznie tym dniem ale w sumie bywały gorsze
chciałabym tylko powiedziec ze na naszej klasie wrzuciłam aktualne fotki sorki ze nie na zamknięty ale na nasza mi łatwiej wrzucac
 
Ja jestem napalona na "Oszukana" widziałam zjawki w telewizji i bardzo mnie zaciekawił. Poza tym lubię takie klimaty, charakteryzaje, stroje.
jak byś chciala to ja mam ten film na swoim chomiku:tak:

a swoją drogą to nie ma jak to dobre podejście lekarza do dziecka:crazy::crazy:
nasz lekarz to wogóle nie ma podejścia do dzieci:no:i Mateusz za każdym razem jak tam jesteśmy to placze, wyrywa sie i kopie i ostatnio ten lekarz powiedzial mi że jak dziecko sie go boi to wypadalo by pomyśleć o zmianie lekarza:baffled:

Czy Wasze dzieciaczki ssają jeszcze smoka???????
Mateusz nie ma juz smoczka ponad 3 miesiące sam go odrzucil po zabiegu podcięcia języczka:tak:teraz jak znajdzie jakiś tam smoczek w zabawkach bo ich specjalnie nie chowalam to weźmie wsadzi go na minutkę do buzi i wyrzuca bo mu nie smakuje i juz wogóle potem go nie interesuje:-)

Hej kochane.
my już po , o 11 Adasia wzięli i przywie źli o 13, mał spac po ze 4 godzinty, ale niespał nic, pa bo mi nie daje piodac, jest ok, noc przespana,
Dobrze że już jesteście po i że wszystko ok:tak:teraz trzymamy kciuki aby jutro wypuścili was do domku:happy:

U nas kropka pogania kropkę. A ogólnie to *****MAĆ!!!
Biedny Matuś:-(a jak On to znosi,drapie sie \, pozwala smarować?
ciekawe czy i u nas zagości ta ospa bo kojarze że jakos w tym samym czasie co Mateuszek oje dzieci mialy kontakt z chorym na ospę dzieckiem w aptece:sorry2:

Luandzia wcale ne jestes najgorszą matką:no:bo przecież nie moglas tego przewidziec że Zuzia dotknie nagrzanego pieca przeciez nawet nie wiedzialaś że jest gorący no i najważniejsze że nic Zuzi sie nie stalo:tak:

Larcia dużo zdrówka dla Amandy i dla was:tak:a kiedy będziecie bliżej nas cazyli w PL?
 
Chlopaki śpią to trochę więcej napiszę,ale tak co pamiętam,bo kurna nic nie zaznaczyłam.

Dyduś u nas jest i na razie pozostanie. Może wiosną popróbujemy? Teraz młody za dużo choruje żeby zabierać mu pocieszyciela.

Ospę znosi dzielnie,czyt. nie drapie się i nie ma gorączki. Mamy syrop jakby zaczął się drapać. Ze smarowaniem to jest różnie. Niestety dzielnie pomaga:-pWyobrażacie sobie swoje maludy stojące lub leżące w bezruchu:sorry2: Sadzam na nocnik i jechane,a rano w naszym łóżku na pościeli i wieczorem rozkladam jego kołderkę. S ma teraz 2 tygodnie:szok:urlopu i niestety nie jest to dla mnie pomoc. Młody tylko tata, tata. S jakoś nie potrafi wczuć się w sytuację,że ma zagadać żeby stał grzecznie, motywuje go do dzikiej zabawy, choć proszę żeby tego nie robił. Siedzi z dupą przed kompem,a młody tata i tata, dyryguje, marudzi. No i kłutnie nonstoper. Szczerze mówię, jakbym mu wypierdoliła:wściekła/y::wściekła/y: 2 tygodnie... Nie wyobrażam sobie tego

A u gina jeśli chodzi o chormony to powiedziała,że tabletki w zasadzie zmniejszają popęd. Tak ogólnie, chyba,że jakieś inaczej wpłyną na dany organizm,ale to metoda prób i błędów. Powiedział,że warto by się przejść do seksuologa. Ona o endokrynologu nie wsponmiała,a mnie tak zakręciła,że zapomnialam:zawstydzona/y:
No nic. Idę spać,bo teraz mam pobudki o 8:crazy:
 
jak byś chciala to ja mam ten film na swoim chomiku:tak:

Oj bardzo bym chciała :tak: jak mogę go ściągnąć z Twojego chomika????

Wlkirie już mamy z napisami mąż wrócił i ściągnoł z jakiejś stronki :-)

Kuba z początku też bał się odkurzacza i suszarki, ale małymi kroczkami za każdym razem coraz bliżej podchodził i dziś jest walka kto będzie trzymać węża od odkurzacza a suszarką sam by się suszył :sorry2::-D kiedy jest wyłączona pokazuje na nią i robi "szu szu"
 
Czesc z rana!
Aneta - Sytas mial tez takie okres ze z glupia frant zaczal bac sie odkurzacza, w ryk i uciekal przed nim. I przeszlo mu spontanicznie -ot tak! Teraz sam go wyciaga z szafy i "odkueza"
Justyna - oh matko, ospa:szok:...ale widze ze jakos to dzielnie znosi-CIE. A z S to moze rzeczywiscie jakas poradnia malzenska...moze seksuolog bo przeciez on te zajmuja sie relacjami a nie tylko "pozycjami":rofl2:
Luandzia - dobrze ze tak sie skonczylo...ale to nie wina twoja tylko taki zbeig okolicznosci...
Larcia - zdreoka wam zycze
Agulka - wracajcie szybko do domku!

To tyle, dzis jeszcze oststanie zakupy przed podroza bo jutro lecimy...i jeszcze fryzjer:-):-):-)
 
Witam o poranku! Z pracy niestety ale przede mną perspektywa wolnego wekendu:-)
Agulka sto lat sto lat kochana! Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia i dużo zdrówka oraz zadowolenia ze swoich pociech!!!!

anetasa, czy Natalka nie ma skazy albo jakiegos uczulenia? tak mi sie nasunelo, poniewaz ma czerwone policzki i taka nierowna skorke:sorry2:

Swego czasu też mi się to nie podobało latałam po dermatologach i byłam u alergologa. Cudowałam z przejściem na bebilon pepti , metodą prób wykluczałam różne pokarmy ale nic z tego nie wyszło. Nasza pani doktor stwierdziła że chyba taka jej uroda a na testy skórne jest za mała żeby cokolwiek mogły wykazać. Moja mam mówi że ja też miałam taką buźkę do 3 latek a potem zbladłam tak że w przedszkolu ciągle podejrzewali mnie o anemię. Także nie panikuję ale jak podrośnie to napewno zrobię jej te testy dla świętego spokoju.

Czesc z rana!
Aneta - Sytas mial tez takie okres ze z glupia frant zaczal bac sie odkurzacza, w ryk i uciekal przed nim. I przeszlo mu spontanicznie -ot tak! Teraz sam go wyciaga z szafy i "odkueza"
To tyle, dzis jeszcze oststanie zakupy przed podroza bo jutro lecimy...i jeszcze fryzjer:-):-):-)

Mam nadzieję że i Tuśce tak minie kiedyś miała też okres buntu przeciwko odkurzaczowi ale to trwało kilka dni a teraz już tyle czasu:-( No i miłej wycieczki życzę i czekamy na relację po powrocie:tak:
 
Witam o poranku.Jejku już żescie tyle naskrobały i to o tak wczesnych godzinach :-)

jestem bardzo zadowolona bo Oliwka przespałą mi całą noc do6.30,przebudziła sie tylko na chwilke koło 2.00 ale dałąm jej do przytulenia teletubisia i pieluszke i bez żadnego zająkniecia usnęła.nawet nie domagała się smoka.

Teraz już jestem pewna że to jej ciągłę budzenie i nie przespoane noce to byłoprzez smoka bo jej wypadał potem ona sie budziłą bo smoka chciała i się rozbudzałą i było tak że o 3.00 w nocy ona miała ochotę na zabawę.
A teraz sie ukruciło.i jest super.Wyspałąm się dziś :tak:

Dziś kolejny deszczowy dzień,nie lubie takiej pogody.Drugi dzień bedziemy siedzieć w domu niestety.

milego dnia
 
reklama
Luandzia oj jak mi szkoda Twojej perełki :( oby szybciutko oparzenie zeszło.

Agnes to do mnie zima wróciła GRRRR :( mam już jej dość!!!!

Agulka STO LAT!!!! Spelnienia marzeń i stałej pociechy z dzieciaczków!!!!
 
Do góry