reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Fakt z tymi drzwiami kilku moich znajomych ma takie i faktycznie hałasuję:-( my mamy u siebie w dwóch pokojach takie przesówne. Nie wiem jak to wytłumaczyć:baffled: działają jak drzwi w szafie wnękowej i nie robią hałasu no i przede wszystkim nie zabierają miejsca:tak:
 
reklama
Świeże wieści od Agulki. Niestety ze szpitala wyjdą dopiero jutro:-( Adaś źle się czuł w nocy po narkozie i wymiotował:-( ale dziś już jest w pełni sił a przy zmianie opatrunku nawet nie pisnął. Pozdrawia Was wszystkie!:tak:
 
Ostatnia edycja:
No więc byłam u gina. Są dwa zarodki, ciąża podwójna, jednojajowa. Jeden zarodek prawdopodobnie obumarł, u drugiego jest widoczne serduszko. Zarodek obumarł najwyżej trzy dni temu. Powinien się wchlonąć.
Oprócz tego mam olbrzymiego krwiaka, tak duży jak pechcerzyk ciążowy, ale gin powiedział że widział większe krwiaki. Ciąża jest bardzo zagrożona. Wg usg termin mam na 16tego października, czyli jest ukończone 7 tygodni.
 
Hrudzia widzisz J w takiej poradni?:sorry2:
Carioca,czyli bliźniaki miały być? Najważniejsze,żeby fasolka się teraz utrzymała do końca. Na pewno nie jest to łatwy czas dla Ciebie/Was.

Nocka nie ciekawa,bo młody się spocił, zaczęło go swędzieć, drapał się , wiercił i ryczał. Dostał syrop w soczku i po 15 minutach zasnął u nas w łóżku. Boże jaie on pozycje przyjmował:-D

Chyba nie będę już pisała o S,bo widzę,że niewyobrażalne jest dla Was to jak wygląda nasze małżeństwo,a w szczególności sam S. Nasze małżeństwo to pomyłka. Zupełna niezgodność charakterów. Nic nas nie łączy:baffled:
 
Hello.
Donkat,byłam w US i dzięki za informacje:blink:
Carioca, trzymam kciuki, zeby było wszystko dobrze.
I zapomniałam co miałam napisać:zawstydzona/y:
 
,
Chyba nie będę już pisała o S,bo widzę,że niewyobrażalne jest dla Was to jak wygląda nasze małżeństwo,a w szczególności sam S. Nasze małżeństwo to pomyłka. Zupełna niezgodność charakterów. Nic nas nie łączy:baffled:

Wiem że osobom postronnym trudno oceniać ale wlaśnie od dłużeszego czasu nie opuszcza mnie takie wrażenie że łączy Was tylko Mati. Wiem że łatwo się mówi jak to nas nie dotyczy bezpośrednio ale zastanów się czy warto to ciągnąć:baffled: ja mam wrażenie że tylko się sama unieszczęśliwiasz a jesteś młodą atrakcyjną dziewczyną i całe życie przed Tobą szkoda je marnować.
 
Oj bardzo bym chciała :tak: jak mogę go ściągnąć z Twojego chomika????

Wlkirie już mamy z napisami mąż wrócił i ściągnoł z jakiejś stronki :-)
musisz mieć wychodowanego Chomika i wykupiony dodatkowy transfer najlepiej smsem i wtedy możesz ściągać:tak:a link do mojego chomika w podpisie:-)

:-)



Swego czasu też mi się to nie podobało latałam po dermatologach i byłam u alergologa. Cudowałam z przejściem na bebilon pepti , metodą prób wykluczałam różne pokarmy ale nic z tego nie wyszło. Nasza pani doktor stwierdziła że chyba taka jej uroda a na testy skórne jest za mała żeby cokolwiek mogły wykazać. Moja mam mówi że ja też miałam taką buźkę do 3 latek a potem zbladłam tak że w przedszkolu ciągle podejrzewali mnie o anemię. Także nie panikuję ale jak podrośnie to napewno zrobię jej te testy dla świętego spokoju.
wcale nie jest za mala testy można już wykonywać poi ukończeniu 1 roku życia:tak:wlaśnie niedawno miala je wykonywane córeczka brata(2latka) bo od malego miala problemy z alergią na mleko i inne produkty ponad rok byla na Nutramigen i bebilon pepti nie jadla slodyczy czekolady żadnych serków i wyleczyli jąteraz je wszystko i nic sięnie dzieje a testy wyszly że nie jest na nic juz uczulona a prędzej wystarczylo że zjadla kawaleczek np.kinder jaja to cala ją wysypywalo:sorry2:
Chyba nie będę już pisała o S,bo widzę,że niewyobrażalne jest dla Was to jak wygląda nasze małżeństwo,a w szczególności sam S. Nasze małżeństwo to pomyłka. Zupełna niezgodność charakterów. Nic nas nie łączy:baffled:
Justyna a myślalaś już o tym żeby odejść i rozpocząć życie od nowa bez S:sorry2:bo co jest wart zwązek bez uczucia, milości wiadomo że bez tego jest ciężko a jestes jeszcze mloda super kobietka i zaslugujesz na szczęście milość i uczucie:tak:

AGULKA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ....
 
Ostatnia edycja:
Larcia dużo zdrówka dla Amandy i dla was:tak:a kiedy będziecie bliżej nas cazyli w PL?

monia w polowie marca bedziemy w Pl i strasznie sie nie moge doczekac!

ahhhhhh AManda znowu chora :-( Ledwo co rodzice byli i byla chora, zle sie wyleczyla, bo potem znow zachorowala porzadnie i juz myslalam, ze jej lepiej, a tu masz ci los....znowu katar i kaszel. Chyba zabiore ja do lekarza w poniedzialek,niech da antybiotyk, bo trwa to juz za dlugo. Mam dosc siedzenia w domu,przez te choroby jak nie jej to moje, wiecznie w domu,nosa wychylic nie mam jak :-( Dobrze, ze m dzis w domu, to pojechalam do centrum sie poprostu odchamic,przejsc :-) no i kupic jej krople do nosa. Ide robic obiad i piec karpatke,musze wykorzystac, ze M w domu, to moge cos upichcic. Milego dnia kochane!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Larcia a myślalaś może żeby postawic malej bańki:confused:Mi Mateusz też tak chorowal a gdy tylko wyzdrowial po kilku dniach znów lapal kolejną infekcję i tu dziewczyny namawiali mnie na postawienie banieki postawiliśmyjuż i od tej poru odpukać mamy spokój już jest 2 tygodnie jak maly jest zdrowy :-):tak:

ja mialam sprzątać bo D jutro ma urodziny i sprzątalam ale wlączylam kompa żeby wlączyc tylko dzieciaczkom muzyke a oczywiście wstąpilam na BB i ciężko mi znowu zabrac sie do roboty:zawstydzona/y:musze jeszcze poszukac jakiś przepis na biszkopt bo wieczorem chce zrobic ciasto Babanowiec:tak:
 
Do góry