reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ale mi się dzień dobrze zaczął byle takim został do końca:-) Rozliczyłam właśnie swój pit i wyszło mi 1215zł do zwrotu:-) i właśnie udało mi się sprzedać matę edukacyjną Tuśki za 200zł:-)
 
Anetasa i inne diewczyny umiejące obliczyć pita WIELKI SZACUN!!!!!
Ja w całym swoim 25 letnim życiu jeszcze tego nie robiłam :/ do końca lutego czyt to już praktycznie dziś, powinny mi przyjść z centrali poczty papiery do rozliczenia. Ale coś mi się wydaje, że też dostaniemy coś koło 1000zł byłoby dobrze!!! Odłożylibyśmy na kuchnie.
 
witajcie kobietki!!!

dzisiejsza noc do bani. julitka ciale sie wiercila, budzila i poplakiwala:-(zaluje, ze jej nie zapodalam czopak przed snem:crazy: oczywiscie ja tez niewyspana,a w ddoatku boli bardzo krzyz, bo cala noc niemalze na jednym boku, a to dla mnie zabojstwo:-(

mam dzis polot do porzadkow, ale dobrze ze nie ma slonka, ktore go wzmaga, bo bym sie wykonczyla:rofl2:

Agulka, (nie wypominajac wieku:-D:-D) zycze Ci duzo usmiechu, zdrowka, powodow do radosci i zadowolenia z zycia!


gagulec, i co sie dowiedzialas w US? dobrze ci mowilam?


hey hey!

Dlugo nie bylo, niestety wszyscy pochorowalismy sie, .

zdrowka dla was!:tak::-)

na naszej klasie wrzuciłam aktualne fotki sorki ze nie na zamknięty ale na nasza mi łatwiej wrzucac

a ja cie nie mam w znajomych:-(

Szczerze mówię, jakbym mu wypierdoliła:wściekła/y::wściekła/y: 2 tygodnie... Nie wyobrażam sobie tego

justyna, 2 tyg to sporo czasu na ulozenie soie wspolnego planu dnia, tak zeby obojgu (trojgu) wam pasowal. moze czas odlozyc topory wojenne i sprobowac przemowic lagodniej? kilka pierwszych dni bedzie trudne, ale potem juz moze sie jakos zgracie/dotrzecie do bycia na codzien razem?

gdy P jest w domu, to troche inaczej wyglada dzien, niz gdy spedzamy go same. burzy to nieznacznie nasz codzienny porzadek, ale nie ma tragedii.

moze powinnas zmienci troche nastawienie?

Teraz już jestem pewna że to jej ciągłę budzenie i nie przespoane noce to byłoprzez smoka bo jej wypadał potem ona sie budziłą bo smoka chciała i

cos chyba w tym prawdy jest:tak:

Ale mi się dzień dobrze zaczął byle takim został do końca:-) Rozliczyłam właśnie swój pit i wyszło mi 1215zł do zwrotu:-) i właśnie udało mi się sprzedać matę edukacyjną Tuśki za 200zł:-)

szkoda, ze to nie poniedzialek, to bylby taki caly tydzien:-D

Anetasa i inne diewczyny umiejące obliczyć pita WIELKI SZACUN!!!!!

teraz malo kto liczy "na piechote". wystarczy miec plytke z programem i bez problmeu
 
reklama
majandra, ciagle o ty mysle i zapominam napisac:zawstydzona/y:wspominalas, ze zamierzacie kupic harmonijkowe drzwi do pokoi. nie wiem, czy wszystkie tak dzialaja, ale u mojej siostry sa 2 pary i obie bardzo halasuja przy zamykaniu/otwieraniu. wzieliscie to pod uwage? wiem, ze Macius lubi spokoj podczas snu, wiec to jest wazne. jesli moge sie wtracic, to w przypadku gdy macie miejsce na normalne drzwi(u mojej siostry najzwyczajniej nie ma takiej mozliwosci) to chyba bedzie to lepszym roziwazaniem:sorry2:
 
Do góry