reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ja też mam hujowy nastrój
w pracy miałam kilka nieprzyjemnych rozmów telefonicznych z rolnikami (pracuje w urzędzie) i jednej babie powieziałam za dużo dostało mi się tez za to od kieorwniczki, w sumie to byłam miła za miła nie naubliżałam jej tylko ujawniłam jej za dużo informacji ot tyle, w dodatku mam do napisania 2 trudne decyzje administracyjne znów mam katar Wicia też za to Szymek ma cóś lepiej ale on ma przewlekłe infekcje wiec to takie chwilowe złagodzenie infekcji

tak po krótkce do was:
Justynka przykro mi z powodu kolegi i w związku z kryzyem finansowym my w sumie wiecej mielismy do rozdysponowania ale 1000 poszedł do banku wiec z 2700 zostało 1700 które nie wiadomo ja i na co się rozlazły no po za inhalatorem ale jedzenie jest drogie i opaty też
Hrudzia fajowsko zę małzonek wrócił i tylko się nie sprzeczajcie ma byc sama miłoś
Agulka będzie dobrze ja to przżyłam 2 razy wiem że fantazja działai serce się kroi ale będzie dobrze
wścibskie pytanie... ten 1000 to tak na czarna godzinę,czy raty? Pytam bo jeśli zostaje Wam 1700 to podziwiam. W zasadzie 2700 na 4osobową rodzinę to też jest ta styk. Narzekam,a ludzie za mniejsze pieniądze żyją i naprawdę nie wiem jak. Chleb ze smalcem tylko jedzą?
 
reklama
Justyna,bardzo mi przykro z powodu męża koleżanki. Jak sobie czasem człowiek uświadomi jaką jest tak naprawdę kruszyną... :no::zawstydzona/y:
A skąd u Matiego ospa? mieliście jakiś zarażonych? nie pamiętam... Jak Mati ma już chrostę to lepiej z nim nie wychodź żeby się nie przeziębił. U Oskara dalej ospy nie ma, mam trochę nadzieję że się nie pojawi.

Agulka, trzymam kciuki.
Hruda, baw się dobrze :tak:
Anetasa,wczoraj coś byłaś padnięta, ale dzisiaj już chyba ok? :tak:

U nas ok, cały dzień robiłam książkę, jutro ją wstępnie wydrukuję i zrobię poprawki. Jeszcze muszę zrobić okładkę :szok: i w piątek jedzie do autora do wglądu. Trochę się boję co powie, czy się będzie jej podobać. To nie jest jej pierwsza książka, ale moja tak:tak: Aha, no i kupiliśmy zmywarkę, mój P nie wytrzymał mycia garów, a mył ze dwa razy przez miesiąc :-D
 
Doti no te dwa razy na miesiąc mogły mężą wyprowadzić z równowagi =) .

Z książką rewelacja!! A można wiedzieć o czym ta książka, pewnie pisałaś, ale miałam takie braki w czytaniu, że nie dałam rady nadrobić =(
 
Dziewczyny a co to jakaś epidemia ospy panuje???? =O

Ja i R już chorowalismy na ospe, podobnie jak wszyscy w moim otoczeniu to mam nadzieje, że nas to ominie - na razie oczywiście.
 
Mikołaj z przedszkola przyniósł:crazy: i był 2 weekendy z rzędu u nas. Dokładnie 2 tygodnie temu pojawiły się chrosty,a w zasadzie bąble u Mikołaja. Oczywiście nie widzieli się jak jest wysypany,a jednak złapał. A ja jak idiotka pojechalam w sobotę na kawkę do S kuzynki. Tam jest Aga 4latka. Musze do nich dryndnąć żeby czekali 2 tygodnie.Zobaczymy ile tego będzie mial po nocy
Doti to kim jesteś z zawodu?
My mamy tez ok 3 miesięcznie. 1400 średnio na rachunki i raty. I tak dobrze,że to S trzyma kasę:sorry:
 
wścibskie pytanie... ten 1000 to tak na czarna godzinę,czy raty? Pytam bo jeśli zostaje Wam 1700 to podziwiam. W zasadzie 2700 na 4osobową rodzinę to też jest ta styk. Narzekam,a ludzie za mniejsze pieniądze żyją i naprawdę nie wiem jak. Chleb ze smalcem tylko jedzą?
justynka 1000 zika to idzie na kredyt na dom tylko ale nie napisałam o swojej pensji 1300 która idzie na jedzenie przedszkole raty za laptop i piłe spalinową ale ja mam przelew 27 a B 10 każdego miesiąca.
majandra teraz to będzie ciężko bo wróciłam na studia a koszt dojazdu to za dzien 30 zika czyli 100 za zjazd a zjadów 3 w miesiącu
Nie pisałam Kasia :-D tylko robiłam skład podręcznika dla dzieci
fajnie Doti też bym czasem chciała takie coś robic ale wiem ze w sumie to nie dla mnie
a ja czekam na B piekę mu boczuś bo w sumie jutro post wiec niech sobie dzis poje
 
Mikołaj z przedszkola przyniósł:crazy: i był 2 weekendy z rzędu u nas. Dokładnie 2 tygodnie temu pojawiły się chrosty,a w zasadzie bąble u Mikołaja. Oczywiście nie widzieli się jak jest wysypany,a jednak złapał. A ja jak idiotka pojechalam w sobotę na kawkę do S kuzynki. Tam jest Aga 4latka. Musze do nich dryndnąć żeby czekali 2 tygodnie.Zobaczymy ile tego będzie mial po nocy
Doti to kim jesteś z zawodu?
My mamy tez ok 3 miesięcznie. 1400 średnio na rachunki i raty. I tak dobrze,że to S trzyma kasę:sorry:

Haha dobre pytanie kim jestem z zawodu. Skończyłam stosunki międzynarodowe, pracowałam 4 lata jako logistyk a teraz znalazłam sobie nowy zawód jak mnie z firmy wywalili:-D:-D:-D No i uczę się komputerowego składu tekstu :tak:

Patrząc na nasze finanse to nie wiem jak my żyjemy, bo ja od listopada jestem bez pensji, a P zarabia mniej niż mamy samych opłat :-D Wiarą, tylko wiarą :-D No i ja mam jakieś takie zlecenia właśnie
 
My też mamy 3 tyś na 3 osob rodzinke, ale to też nic w porównaniu z potrzebami.Spłacamy kredyt gotówkowy, a w planach mamy zrobienie remontu widziałyście zdjecia kuchni, pokoju a jeszcze pokój Kuby łazienka O MATKO!!!!! Na razie to wyglada tragicznie. Poza tym tescie się wyprowadzają to musimy jeszcze kupić węgiel na przyszłą zimę :/ niestety takie są uroki mieszkania w domu jeszcze jedna zima nie minęła a już trzeba mysleć o nastepnej.

Ile Was kosztują dzieci??? My ostatnio obliczaliśmy i wyszło Nam 400zł o bez jedzenia bo w zasadzie nie gotuję już specjalnie dla niego jada już z Nami to co my. W koszt wliczyłam pieluchy 2x 45zł Pampersy 4+, frykaski tj przegryski, lizaczki, czekoladki itp.... no i ubranka,ale tych nie kupujemy co miesiąc tak jak zabawek.
 
reklama
Doti ale zazdroszcze zmywarki:tak::tak::tak::tak:

Co do kasy to ja zarabiam 1800zl (dodam ze pracuje w markecie) P daje mi 1200 ale on z reszy swoich pieniedzy spalca kredyt i tankuje autko
Jula tez kosztuje nas jakies 400zl,
tylko ze ja jestem maniaczka kupowania ciuszków ( i dla niej i dla siebie)
 
Do góry