reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ja wpadłam tylko sie pożegnać, będę za kilka dni. Trzymajcie kciukasy, by wszystko było ok.
Jeszcze nie jestem spakowana, więc narka.
W czwartek jak już będzie po to dam znać którejś z dziewczyn co i jak.

Hrudzia miłego czasu z mężem.
 
Ale mam hujowaty nastrój. Był S po drodze i jak jutro się rozładuje to ma zjechać do bazy. W międzyczasie dzwonił jeden kierowca i powiedział,że on zjechał już dzisiaj, idzie na urlop,a na placu stoi już 9 aut. Reszty pensji nie widać,a to już koniec miesiąca i po mału czas na kolejną. S do domu przyniósł 2200 i w zasadzie nic już nie zostało. W portfelu mam 180 zl muszę zapłacić jutro PZU, kupić pieluchy, jakiąś pierś i ginekolog. Zastanawiam się,czy nie odmówić. Pewnie w tym tygodniu jeszcze do lekarza pojedziemy,bo młodemu ospa już się pojawia. Qrwa nie wiem skąd kasę brać
 
Justyna zazwyczaj tak jest że jak kasa jest najbardziej potrzebna to wtedy jej brak:wściekła/y:wiem coś o tym:wściekła/y:może pożycz od teściów albo od mamy:sorry2:
 
reklama
ja też mam hujowy nastrój
w pracy miałam kilka nieprzyjemnych rozmów telefonicznych z rolnikami (pracuje w urzędzie) i jednej babie powieziałam za dużo dostało mi się tez za to od kieorwniczki, w sumie to byłam miła za miła nie naubliżałam jej tylko ujawniłam jej za dużo informacji ot tyle, w dodatku mam do napisania 2 trudne decyzje administracyjne znów mam katar Wicia też za to Szymek ma cóś lepiej ale on ma przewlekłe infekcje wiec to takie chwilowe złagodzenie infekcji

tak po krótkce do was:
Justynka przykro mi z powodu kolegi i w związku z kryzyem finansowym my w sumie wiecej mielismy do rozdysponowania ale 1000 poszedł do banku wiec z 2700 zostało 1700 które nie wiadomo ja i na co się rozlazły no po za inhalatorem ale jedzenie jest drogie i opaty też
Hrudzia fajowsko zę małzonek wrócił i tylko się nie sprzeczajcie ma byc sama miłoś
Agulka będzie dobrze ja to przżyłam 2 razy wiem że fantazja działai serce się kroi ale będzie dobrze
 
Do góry