reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

mi sie wydaje ze nie ma reguly u nas jak narazie sa dwie dolne jedynki ktore wyrosly jak hani skonczyla 8 miesiecy

A my wczoraj bylismy ogladac meble do mieszkanka i jestem przerazona cenami no ale coz bedzie trzeba kupic mysle ze tak w pazdzierniku wprowadzac sie juz bedziemy ze przez te 3 miesiace uda nam sie wszystko wyremontowac sciany sufity podlogi chcemy wszystko porzadnie zrobic bo juz do konca mamy zamiar tam mieszkac a mieszkanko jest super mamy juz plan miesci sie w bloku 4 pietrowym nasze jest na 3 i 4 pietrze czyli super na balkonie grila bedziemy mogli robic nikt do okien zagladac nam nie bedzie bo w pobliz sa same nizsze bloki :)
do mieszkania wchodzi sie na 4 pietrze jest taki ganek jakby potem przedpokoj toaleta kuchnia salon z jadalnia schodzac w dol jes przedpokoj lazienka z toaleta i wanna bedzie nasza sypialnia i pokoj hanifki i jeszcze jeden pokoj dla gosci czy dzieci meza jak na noc beda to spac tam beda a w przyszlosci bedzie to pokoj drugiej dzidzi...
Ale masz super. Już niemogę się doczekac kiedy ja będę chodziła na zakupy alby wyposażyc mój domek. I jestem równie przerażona cenami. ale jeszcze trochę czasu u mnie zanim to nastąpi.
Klavell przepraszam, że pytam. Ile Twój mąż ma dzieci oprócz Hanifki ?// Nie musisz odpowiadac jak nie chcesz??//
 
reklama
Agulko dlaczego mialabym nie chciec odpowiadac dla mnie to nic takiego ze maz moj ma dzieci z poprzedniego zwiazku nie udalo im sie ale to nie znaczy ze ma sie wyprzec dzieci wrecz przeciwnie jest wspanialym ojcem dzieci zabiera na weekend i wiem ze jakby nie daj boze nam cos nie wyszlo opiekowalby sie hani i pomagal w jej wychowaniu
a co do pytania ma dwoje dzieci syna Orlanda i corke Leyle
 
Czesc dziewczyny:-)
Ale zescie napisaly stron przez te pare dni:szok:,dalysci mi porzadne zadanie domowe :eek:
U mnie bez zmian jak narazie nic ciekawego sie nie dzialo.Naomi strasznie marudzi od czasu wyscia tzreciego zeba(gorna jedynka)Placze,marudzi i tak non stop.

Ania138 witaj wsrod nas:tak::tak::tak::tak:

Musze zmykac bo Naomi znowu straszie marudzi.Postaram sie wpasc pozniej i oczywiscie troche was nadrobic.
Przesylam buziaki

 
Zauważyłam, że mały ma wokół szyi pełno krościków. Uczulenie????? Z nowości jadł wczoraj agrest, wiśnie i pił kefirek. A może to od proszku, bo zmieniłam????:eek:

Adasiowi odnowiło się ciemiączko:szok:. Ma żółtawe niewielkie łuseczki we włoskach.:-:)-:)sorry2::no:
Wokół szyi to na bank nie od jedzenia. Jak już to proszek lub zwykłe potówki.
Na ciemieniuchę miałam z apteki emulsję Locoid Crelo. Posmarowałam główkę przed kąpaniem,a później wyczesałam takim małym grzebyczkiem jak faceci naszą w kieszeni;-) Ładnie i szybko zeszło.
A właśnie, ciemiączko, czy Wasze maluchy jeszcze mają? Mateuszowi jeszcze nie zarosło,ale tak z miesiąc temu widział się z kumpelą,która ma miesiąc młodszego synka i on już ma cale zarośnięte.

Gdzie to widzisz?????
Po lewej stronie na dole jest taka lampeczka, jak fioletowa to wyłączone,a jak zielona to włączone.

Na rozwolnienie dobra ( i przeze mnie sprawdzona) jest odgazowana Cola lu Pepsi:tak:. A na żyganie to nie wiem co może pomóc.
Z tą colą to prawda. Ogladałm kiedyś Mamo To Ja i tam pediatra się wypowiadał,że owszem można podać na biegunkę,ale to zatzryma objawy,a nie przyczynę.
Gabids, pytałyśmy o nóżki Fabka. Jaki to ból? Skąd się wziął? Skarży się jeszcze? Tak dociekam,bo ból nóżek może zwiastować straszną chorobę.

Agulko dlaczego mialabym nie chciec odpowiadac dla mnie to nic takiego ze maz moj ma dzieci z poprzedniego zwiazku nie udalo im sie ale to nie znaczy ze ma sie wyprzec dzieci wrecz przeciwnie jest wspanialym ojcem dzieci zabiera na weekend i wiem ze jakby nie daj boze nam cos nie wyszlo opiekowalby sie hani i pomagal w jej wychowaniu
a co do pytania ma dwoje dzieci syna Orlanda i corke Leyle
Brabo dla Twojego męża i jego poprzedniej żony lub nie żony;-) Fajnie jak ludzie rozchodząc się utrzymują normalne stosunki między sobą. To ważne dla dzieciaków. I kochana, ukłony dla Ciebie. Nie raz piszesz,że maluchy były u Was, wklejasz zdjęcia,a przecież mogłabyś inaczej na nie reagować.
 
nie byli malzenstwem...
maz juz podczas pierwszego naszego spotkania oznajmil mi ze ma dzieci nigdy tego nie ukrywal i od razu oznajmil ze nie musze ich kochac ze on to zrozumie bo wie ze to nie moje dzieci i ze jemu tez ciezko byloby pokochac obce dzieci ze zrozumie to jak odmowie przyjazdow ich do nas ale tez odrazu powiedzial ze gdybym nie chciala ich widywac to on nie zrezygnuje z kontaku z nimi tylko poprostu bedzie z nimi do swojej mamy jezdzl
a ja napisze szczerze nie kocham jego dzieci lubie je akceptuje to ze sa ale nie kocham i szczerze powiem ze ciezko bedzie mi je pokochac mozecie myslec ze jestem bez serca czy jak tak moge ale tak poprostu jest
 
Klavell jaka bez serca? Dla męża zaakceptowałaś je,bo wiesz jak ważne są dla niego. Tak samo jak Hanifka. Napewno nie będziesz kochała ich tak jak swojej córeczki. To logiczne.
 
Klavell dla mnie to zrozumiale ze nie kochasz tych dzieci tylko lubisz i akceptujesz.
Justyna sorki nie odpisalam wczescniej.Maly skarzyl sie na bol w okolicach kolan,ale tylko jeden raz.Wiec mam nadzieje ze to nic powaznego..

Z Fabianem jakby lepiej,ale nie zapeszam bo wczoraj bylo podobnie a pozniej znowu powtorka tylko z ta roznica ze dzisiaj poprosil o tosta z dzemem i ugryzl 3 kesy.Dobre i to a i jeszcze jogurt zjadl.
 
reklama
Kupilam malej tego szczeniaczka uczniaczka.Dzisiaj przyszedl i jak go mala uslyszala to wpadla z histerie.A chcialamdziecku zrobic frajde:sorry:
 
Do góry