reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

:confused::confused::confused::szok: chyba nie ode mnie sa takie wiesci?
ja cos slyszalam o tej coli...ale tez niechetnie dalabym takie paskudztwo:eek:
Smecta moze bardziej na biegunke...ale liczmy ze i na to pomoze.

Nie od Ciebie te wieści, tylko z programy na TV Style Mamo to ja.
dlatego, że cola to paskuctwo to pomaga. A smecta to samo zdrowie? Też chemiczne połączenie, które ma pomóc. :confused:
Jak kiedys podałam colę i przeszło:tak:.
Marchwianka, banany , jagody zatrzymuja rozwolnienie.

Biegunka
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej witam wszystkie ja tylko na sekunde bo jestem w trakcie sprzątania ponieważ o 14 będę mieć gości:tak:
a więc o coli ja też ostatnio slyszalam i niewiem czy dobrze pamiętam ale chyba wlaśnie na wymioty:dry: i slyszalam to od koleżanki która testowala to na swoim dziecku i pomoglo:tak:
 
Podalam ta smecte.Wypil troszeczke.Zobaczymy.
Larcia tutaj wszyscy nazekaja na GP.Wiec chyba nie ma sensu szukac.Moj dentysta ktory jest polakiem tez nazeka i mowi ze tylko jak ktos ma agonie to traktuja powaznie.A tak to tylko paracetamol,a jak nie pomoze to zwiekszyc dawke....no coment.
 
Hej :) witam Was serdecznie. szczerze mówiąc to dopiero wczoraj znalazłam tę stronkę, duuuuużo tu postów nie ma co. No więc może napisze coś o sobie. Urodziłam śliczną zdrową córeczkę Wiktorię 15.09.2007. Nie powiem, gdyby nie mój mąż to nie byłoby mnie ani małej... dopiero lekarze w prywatnej klinice się mną zajęli... no ale trudno. Już dawno zapomniałam ból i to wszystko. Dużo by pisać...Teraz Wiki ma juz prawie 10 miesięcy i już chodzi sobie... może już też tak macie... jestem szczęśliwa jak sobie siądę wieczorem :-) skarbek mały... nie wiem czy odpiszecie ale byłoby super poznać jakieś "wrześniowe" mamy. pozdrawiam Was serdecznie;-)

Witam
Ja tez jestem tu nowa od wczoraj tak nieśmiało pisze. Mam fajnego Konradka ur.27.09 (właśnie poszedł przed chwilą spać), mąż w pracy to sobie pisze. Pozdrawiam wszystkie mamusie

hej nowe mamusie!! rozumiem wasze skrepowanie, bo ja tez jescze calkiem niedawno bylam na tym forum nowa.

Cześc Wam dziołchy.


Zauważyłam, że mały ma wokół szyi pełno krościków. Uczulenie????? Z nowości jadł wczoraj agrest, wiśnie i pił kefirek. A może to od proszku, bo zmieniłam????:eek:


Adasiowi odnowiło się ciemiączko:szok:. Ma żółtawe niewielkie łuseczki we włoskach.:-:)-:)sorry2::no:

a wy caly czas pierzecie w proszku dla dzieci? ja nakupilam tyle przed pordem, ze mi chyba na 2lata wystarczy! a zla jestem na te proszki, bo w ogole nie dopieraja plam. uzywam vanish, ale tez nie zawsze sobie radzi. szwagierka mi polecila dodac lyzeczke sody i podobniez plamy znikaja, ale g...prawda, cale pranie bylo niedoprane!!! jak sobie radzicie zplamamai??

co do ciemiaczka, to chyba ciemieniucha :sorry2:julitce do konca nie zeszla, bo gdy miala w okolicy ciemiaczka wl;asnie, to jej balam\ sie zdzierac i tam am del;ikatne plamki.

WITAJCIE mamuski....


Co na obiad dzis robicie ja nie mam nastroju na gotowanie chyba cos szybkiego wymysle i juz raz moge miec lenia!!!!


pochmurno wieje i nawet na spacer nie wychodzimy takie wichury co za pogoda...tydz upal tydz deszcz i tydz wiatr.......och!!!!!!!!!!!!!!

nasz szef kuchni poleca dzsi kalafiorowa:-):-) wczoraj tesciowa podrzucila golabki-suuper pyycha!!

Nie to nie zatrucie bo z kad ta goraczka? To pewnie ta jelitowka.
Hruda kochana jestes smecte mam z polski juz lece dac malemu.

uwazaj zeby sie nie dowodnil, skoro tez nie pije! to bardzo grozne u dzieci!! ta sluzba zdrowia na wystpach to tragedia!!
 
donkat ja piorę od 6 m-ca w Persilu a w innym proszku prałam bo tamten mi sie skończył ( Ariel) To była jednorazowa zmiana. Mi plamy puszczaja właśnie w Persilu
 
donkat ja piorę od 6 m-ca w Persilu a w innym proszku prałam bo tamten mi sie skończył ( Ariel) To była jednorazowa zmiana. Mi plamy puszczaja właśnie w Persilu

troche sie boje zmienic jej proszek na "dorosly", bo julitka ma raczej delikatna skore. no i co zrobie z tona Jelpu?? musze jakos to wykorzystac, wiec chyba zaczne mieszac jej proszek z naszym.
 
ja od samego początku pralam w "doroslym" proszku tylko najpierw wzielam taki delikatniejszy Bonux i nigdy się nic nie dzialo:no:a teraz zazwyczaj używam albo Wizir, albo Ariel a w tej chwili akurat mam Omo i żadnego uczulenia na proszek nigdy nie bylo:no:
a dlaczego nie używalam proszków dla dzieci? ponieważ moja mama jak urodzil się mój brat to wlaśnie przy zmianie proszku z dziecinnego na dorosly brat dostal takiego uczulenia że znalazl się aż w szpitalu no i później już przy mnie moja mama od początku używala proszków tzw. ''doroslych'' i nic się nie dzialo więc ja zrobialm tak samo jak moja mama:tak:
 
Ostatnio lekarka w polsce mowila mi, ze przy wymiotach i biegunce mozna dziecku solic potrawy.
Duzo wody jednak podawac , ale z umiarem.
Marchwianke kazala mi gotowac conajmniej 3 godziny... Mozna podac cos oslonowe, jakby pod antybiotyk bo takie specyfiki naturalnie reguluja prace jelit.
I szczerze mowiac ja nie jestem panikara, ale 3 dni to juz za duzo.

Jak mi paracetamol wciskali w UK to dramatyzowalam i zwiekszalam objawy :p
Moze glupie, ale nikt mi pozniej nie gadal, ze na wymioty ma pomoc paracetamol wlasnie.

AHa. No i nie ma sensu dawac czopkow dziecku jak ma biegunke, no ale to wiadomo :)
 
dziewczyny, jaka jest kolejnosc zabkowania? gdzia "wymacuwac" kolejnych zabkow u Staska? ma gorne 1 i 2 i dolne 1:confused:..teraz dolne 2?
mi sie wydaje ze nie ma reguly u nas jak narazie sa dwie dolne jedynki ktore wyrosly jak hani skonczyla 8 miesiecy

A my wczoraj bylismy ogladac meble do mieszkanka i jestem przerazona cenami no ale coz bedzie trzeba kupic mysle ze tak w pazdzierniku wprowadzac sie juz bedziemy ze przez te 3 miesiace uda nam sie wszystko wyremontowac sciany sufity podlogi chcemy wszystko porzadnie zrobic bo juz do konca mamy zamiar tam mieszkac a mieszkanko jest super mamy juz plan miesci sie w bloku 4 pietrowym nasze jest na 3 i 4 pietrze czyli super na balkonie grila bedziemy mogli robic nikt do okien zagladac nam nie bedzie bo w pobliz sa same nizsze bloki :)
do mieszkania wchodzi sie na 4 pietrze jest taki ganek jakby potem przedpokoj toaleta kuchnia salon z jadalnia schodzac w dol jes przedpokoj lazienka z toaleta i wanna bedzie nasza sypialnia i pokoj hanifki i jeszcze jeden pokoj dla gosci czy dzieci meza jak na noc beda to spac tam beda a w przyszlosci bedzie to pokoj drugiej dzidzi...
 
reklama
hej
u mnie nic nowego, wszystko git

chciałam prosić o wstawienie zdjęcia mojego Dawidka na NK raz już wysłałam ale teraz nie mogę znaleźć tego maila mogę prosić jeszcze raz, dzięki


troche sie boje zmienic jej proszek na "dorosly", bo julitka ma raczej delikatna skore. no i co zrobie z tona Jelpu?? musze jakos to wykorzystac, wiec chyba zaczne mieszac jej proszek z naszym.

ja też jak mały skończył miesiąc piorę w "dorosłym" ale Persil`u sensitive od i płuczę w silanie sensitive ale zielonym bo ten biały mnie jakoś "dusi"

 
Do góry