reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Byłam dzisiaj u ginka i na ktg, wszystko jest ok, ale nie ma nawet pół skurczu na ktg i coś tam u mnie w środku jest wysoko (nie pamiętam co) więc poród się nie zbliża :( no nic, mniejsza o to, ważne że jesteśmy oboje zdrowi.

Gorgusia, trzymam kciuki byś dziś już została mamą i żeby wszystko poszło gładko :)
 
reklama
Merlin - u mnie mała jest bardzo nisko od 2 mc więc nie wiem co konkretnie Twój lekarz miał na myśli... Dziecko może być nisko a szyjka trzymać. U mnie w ciągu miesiąca skróciła się o 0,5 cm. Teraz ma 2,5 więc tragedii jak na ten tydzień nie ma. No i wszystko rozpulchnione, ale trzymamy się do września jak na wrześniówkę przystało :-p:laugh2::-D;-)
 
Merlin - u mnie mała jest bardzo nisko od 2 mc więc nie wiem co konkretnie Twój lekarz miał na myśli... Dziecko może być nisko a szyjka trzymać. U mnie w ciągu miesiąca skróciła się o 0,5 cm. Teraz ma 2,5 więc tragedii jak na ten tydzień nie ma. No i wszystko rozpulchnione, ale trzymamy się do września jak na wrześniówkę przystało :-p:laugh2::-D;-)

no masz racje ... jak sobie tak poczytałam .. generalnie on zleca badania - po nim sprawdzam wyniki właściwie przestałam jakoś przywiązywać uwagę do tych wizyt:dry: bo wiem że i tak cokolwiek sie dzieje to mam jechać na IP - on za bardzo nie tłumaczy tego co mówi :confused2:



Kciuki dziewczyny za wizyty !
 
reklama
Do góry