reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Lotka zazdroszczę lekarza! i trzymam kciuki

Ja już po wizycie, w sumie to dupa, popłakałam się po tym wszystkim, mam dość :no:
moja gin dzisiaj była mega jakaś taka nie w sosie, mało miło było, w każdym razie stwierdziła, że terminu to mam jeszcze daleko i co ja się tak już wybieram (daleko? teoretycznie 1,5 tyg!!!)
Potem zbadała, powiedziała, że wszystko pozamykane, wysoko i nic się nie zapowiada, ogólnie jej zdaniem przenoszę :( i w sumie to nie mam co sie łudzić.

Mam zatrzymane sporo wody i zaczęła mnie tym straszyć, ale nie ma na to metody.
jedyne co to wyniki mam super.
Ale ogólnie było niemiło i w sumie nic nie wiem, to znaczy wiem, że nie urodzę szybko i tyle. O ktg w końcu sie nie spytałam, eh... doła mam :-(
 
Ja już po wizycie, w sumie to dupa, popłakałam się po tym wszystkim, mam dość :no:
moja gin dzisiaj była mega jakaś taka nie w sosie, mało miło było, w każdym razie stwierdziła, że terminu to mam jeszcze daleko i co ja się tak już wybieram (daleko? teoretycznie 1,5 tyg!!!)
Potem zbadała, powiedziała, że wszystko pozamykane, wysoko i nic się nie zapowiada, ogólnie jej zdaniem przenoszę :( i w sumie to nie mam co sie łudzić.

Mam zatrzymane sporo wody i zaczęła mnie tym straszyć, ale nie ma na to metody.
jedyne co to wyniki mam super.
Ale ogólnie było niemiło i w sumie nic nie wiem, to znaczy wiem, że nie urodzę szybko i tyle. O ktg w końcu sie nie spytałam, eh... doła mam :-([/QUOTE]


Sorki coś tu poknociłam:((((( To była wizyta polisi a ja namieszałam:((((

Polisia Jejciu jak można tak traktować kobietę na samej końcówce:no: nie dziwię się że jesteś zawiedziona bo nie takich wiadomości człowiek się spodziewa:( Ja mam jutro wizytę i sama nie wiem czego się spodziewać:) Dobrze chociaż że wyniki w normie i dzidzia zdrowa:-) Nie załamuj się;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Polisia nie stresuj sie maluszek wyjdzie wtedy kiedy będzie chciał... nie kiedy gin powie... na 3 dni przed porodem mialam wszystko pozamykane tylko, że moja gin nie powiedziała, że przenoszę... ona nigdy nie wyrokuje... zawsze mówi "maluch wyjdzie wtedy kiedy będzie chciał..." także glowa do gory najważniejsze, że wyniki masz ok. A ja bym jej powiedziała, żę co ma takie muchy w nosie:p Także kochana glowa do góry nie przejmuj sie najważniejsze, że z maluszkiem wsio ok:tak:
 
Polisia No nosek do góry! Pisałam, że z Kacem byłam tydzień przed terminem, i doktor powiedział, że wszystko wysoko i zamknięte, że jeszcze ze dwa tygodnie pochodzę, i mnie na drugi dzień na KTG zapisał, a ja wnocy pojechałam na porodówkę, wody mi odeszły, i o 10:52 Kacperek był już na świecie:-)
A doktorka też człowiek, i może mieć humor skopany, może ją od samego rana M wkurzył:crazy:
 
reklama
Do góry