reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Wrocilam z KTG.
skurcze mam czeste, nawet do 100%, ale nieregularne. wiec wrocilam do domu i czekam dalej na rozwoj sytuacji :-)
Mlodemu serducho ładnie i miarowo bije.
Jak sie jutro nie ruszy, to we srode mam wizyte :-)
 
LOTKA no to odliczamy :)
BEACIA tak samo u ciebie:)jej ale duży klopsik :D ja sn będe rodzić i wole aby był średniaczkiem Marceluś :)

Ja też na razie ani słowa o ktg nie słyszałam ;)

Kciuki za wizyty &&&
 
Pati ja zdecydowana jestem na cięcie bo wiedziałam ze bedzie klocuszek (ale nie ze az taki)i nie chciałam ryzykowac pęknieciem macicy,albo takimi przygodami jakie miałam z Alankiem(4500g)zanim zdecydowali ze biora na cc i z konsekwencjsami z którymi sie potem borykalismy przez pierwsze misiace.Jak bym wiedziała ze jest wielkosciowo normalne to tez bym próbowała sn,ale chciałabym miec ten komfort ze dadza mi zzo w razie potrzeby
 
My dzisiaj po badaniu i wypuścili nas do domu ze szpitala:-)
Następna wizyta na ktg we wtorek za tydzień i kontrola ciśnienia, ale młoda już prawie dojrzała do wyjścia.
Trzymam &&&&&&&&&&&& za Wasze wizyty!

super, że już jesteś w domku


manezowa i reszta wizytujacych dziewczynek&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pomyslne wiesci:tak:
A ja jezdziłam dzis do szpitala na usg blizny po cc i jest chyba ok,bo wizyta była ekspresowa,termin tylko ustalił ze 27 w poniedziałek za tydzien na 8h mam byc na czczo i od razu na cięcie bez lezenia na oddziale do wtorku,co mnie cieszy bo to zawsze dzien mniej w szpitalu.Jesli dobrze pomiary dzis zrobili to mój syn ma 4600-4700g:szok::baffled:ło matko co ja zrobie z tą furą ciuszków na 56,tyle godzin to prasowałam:dry:,niech mi go szybo wyciągaja bo w pampersy 2 mi sie wkoncu nie zmiesci:-p
kasia żabka supcio ze w końcu w domku:tak:

no to super, że masz już termin
a my czekamy


Wrocilam z KTG.
skurcze mam czeste, nawet do 100%, ale nieregularne. wiec wrocilam do domu i czekam dalej na rozwoj sytuacji :-)
Mlodemu serducho ładnie i miarowo bije.
Jak sie jutro nie ruszy, to we srode mam wizyte :-)

no to pięknie
czekamy i zaciskamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&
 
U mnie z synkiem wszystko okej :) wazy 3200 :) ladnie ulozony, szykuje sie do porodu, szyjka miekka,maly napiera glowka, mam sie trzymac terminu 4.09 nie powinnam przenosic no ale zobaczymy :) i wkoncu bede miec te KTG o ktorym tez zawsze slyszalam a nie mialam :-p za tydzien 29.08 mam sie zglosic na pierwsze KTG no ale wyniki mam zle. Nie dosc,że w moczu bakterie to jeszcze z krwia nie tak. Mam za malo plytek krwi... tylko 40 a min to 150... bylam dzis nawet u hematologa cale szczescie,ze dzis mnie przyjal itd... ale tak samo on jak i moja gin kaza poki co sie nie martwic tylko powtorzyc wyniki bo chyba cos zle w labolatorium bylo:/ no oby!! bo zawsze wyniki mialam ladne, zadnych nie mam siniakow,krwanien,zylek itd co by na to wskazywalo ale powiem Wam,że sie wystraszylismy jak zadzwonila do mnie lekarka rodzinna,że mam zle wyniki i daje mi skierowanie... pierwsze co to strach o malego bo ja nie wiem co to malopłytkowosc:-p musialam sie szkolic przez google:-) jutro powtorka badan a w sr powinnam wiedziec co i jak...
 
reklama
Ja na dzisiejszej wizycie zbyt dużo sie nie dowiedziałam bo usg mi nie zrobił. Powiedzial że na nastepnej wizycie za 3 tygodnie zrobi. Wtedy tez pobierze wymaz. Ciekawe czy doczekam tej wizyty. Z macanka stwierdził że dziecko jest glowa w dół obrócone, tetno ma 153 . moje cisnienie 120/60, wynki krwi i moczu wręcz ksiązkowe a waga 9,5 kg na plusie. Szyjka dluga zamnięta i ladanie trzyma. Nic wiecej nie powiedzial a 100zl skasował.

RiSia następna wizyta 10 września o godz 16
 
Do góry