reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

I ja po wizycie dzisiejszej. Jutro rano mam się zgłosić na oddział. Wszystko jest gotowe, lekarz pokiział Młodego po głowie, ja od badania ciągle plamię. Mamy pomóc w szybszym rozwoju sytuacji. Zastanawiałam się czy dobrze robimy, ale chyba widzę same plusy. Jutro jest mój lekarz na dyżurze, w środę (a na wtedy przewidują poród) jest moja kochana położna, do tego od jutra jestem na macierzyńskim, bo nie przedłuża mi już zwolnienia. Kacper waży 3200,więc wielki nie jest.
Do tej pory tak się nie mogłam doczekać, a teraz jakoś strach mnie ogarnia...
Muszę sprawdzić nasze torby i jeszcze psychicznie się nastawić na to,że już bardzo niedługo będę mamą....
Sorry,że tak tylko o sobie...ale te emocje...ech.
Trzymajcie za nas kciuki :-)
 
reklama
gorgusia trzymam kciuki!!!!!!:tak: ja tez z tego wszystkiego-wlasnie sprawdzilam torbe kolejny raz ;-)bo widze ze juz pomalu sie rozpakowywujemy z 2-u pakow;-)
mantezowa ciekawe czy dotrzymasz w 2-u paku do3 tyg.... ale czytam i ogolnie wszystko ok u ciebie,wszystko pozamykane,szyjka dluga:-)super!!! 9,5 kg na + tez super;-):-)
 
Ależ się dzieje!!!
Gorgusia doczytałam kciuki, dawaj znać jakimś smsem chociaż! ach, będzie dobrze! :D też bym już chciała. Dla mnie optymistyczne jest to, że u Ciebie dość szybko wywołują, ja się tego najbardziej boję, że każą mi czekać minimum 10 dni!

Lotka i za Ciebie ksiukasy! mówisz, że skurcze już są super!

Mantezowa doczekasz! :) ale fakt wymaz późno, bo jeszcze się tydzien na wyniki czeka!

Maluszek trzymam kciuki by z krewką było jednak ok

ja wizytę mam w środę, Risia 22.08 ale u mnie nic się nie dzieje więc dupa, a pomyśleć, że 3 tygodnie temu miałam nadzieję, że do niej nie dotrwam...

Co do ktg nie miałam, może spytam, ale to pewnie jak jest potrzeba to robią.
 
I ja po wizycie dzisiejszej. Jutro rano mam się zgłosić na oddział. Wszystko jest gotowe, lekarz pokiział Młodego po głowie, ja od badania ciągle plamię. Mamy pomóc w szybszym rozwoju sytuacji. Zastanawiałam się czy dobrze robimy, ale chyba widzę same plusy. Jutro jest mój lekarz na dyżurze, w środę (a na wtedy przewidują poród) jest moja kochana położna, do tego od jutra jestem na macierzyńskim, bo nie przedłuża mi już zwolnienia. Kacper waży 3200,więc wielki nie jest.
Do tej pory tak się nie mogłam doczekać, a teraz jakoś strach mnie ogarnia...
Muszę sprawdzić nasze torby i jeszcze psychicznie się nastawić na to,że już bardzo niedługo będę mamą....
Sorry,że tak tylko o sobie...ale te emocje...ech.
Trzymajcie za nas kciuki :-)

Gorgusia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby szybko poszło:-)
 
I ja po wizycie dzisiejszej. Jutro rano mam się zgłosić na oddział. Wszystko jest gotowe, lekarz pokiział Młodego po głowie, ja od badania ciągle plamię. Mamy pomóc w szybszym rozwoju sytuacji. Zastanawiałam się czy dobrze robimy, ale chyba widzę same plusy. Jutro jest mój lekarz na dyżurze, w środę (a na wtedy przewidują poród) jest moja kochana położna, do tego od jutra jestem na macierzyńskim, bo nie przedłuża mi już zwolnienia. Kacper waży 3200,więc wielki nie jest.
Do tej pory tak się nie mogłam doczekać, a teraz jakoś strach mnie ogarnia...
Muszę sprawdzić nasze torby i jeszcze psychicznie się nastawić na to,że już bardzo niedługo będę mamą....
Sorry,że tak tylko o sobie...ale te emocje...ech.
Trzymajcie za nas kciuki :-)
Trzymam kciuki, zeby szybko poszło!!! ;-)
 
Ależ się dzieje!!!
Gorgusia doczytałam kciuki, dawaj znać jakimś smsem chociaż! ach, będzie dobrze! :D też bym już chciała. Dla mnie optymistyczne jest to, że u Ciebie dość szybko wywołują, ja się tego najbardziej boję, że każą mi czekać minimum 10 dni!

Lotka i za Ciebie ksiukasy! mówisz, że skurcze już są super!

Mantezowa doczekasz! :) ale fakt wymaz późno, bo jeszcze się tydzien na wyniki czeka!

Maluszek trzymam kciuki by z krewką było jednak ok

ja wizytę mam w środę, Risia 22.08 ale u mnie nic się nie dzieje więc dupa, a pomyśleć, że 3 tygodnie temu miałam nadzieję, że do niej nie dotrwam...

Co do ktg nie miałam, może spytam, ale to pewnie jak jest potrzeba to robią.

O to ktg to się zapytaj, mi też nic nie mówili, dopiero jak się zapytałam to mi lekarz kazał raz w tygodniu przyjść do szpitala na zapis
 
Gratki udanych wizyt:)
kasiazabka super ze Was wypuscili do domku:)
Lotka no to czekaj teraz grzecznie i wslu**** sie w cialo:)
maluszek super ze z Synkiem wszystko dobrze i zdrowo sobie jeszcze lokatoruje:) o swoje wyniki sie nie martw oby sie okazalo ze to pomylka daj koniecznie znac jak je odbierzesz :)
mantezowa super wiesci tylko czy to wszystko musi tyle kosztowac:/
gorgusia wow to juz naprawde zaraz:) sprawdz wszystko i kilka wdechow i nie zapominaj ze na ta chwile czekalas 9 m-cy bedzie dobrze i jak sama piszesz same plusy takze ogroooomne &&&&&&& i czekamy na wiesci:*
 
reklama
Och dziewczyny obyście rodziły kiedy chcecie - tak wam powiem :-D bo widze jedne chcą wcześniej (Becia nie dziwie sie :szok: a inne chcą dotrzymać)
Ja wczoraj miałam pobierany wymaz i pokazywałam skierowanie ginkowi ze mam cc podbitą - szybciorem mnie zbadał - i powiedział żebym szybciej robiła jednak te badania do cc i inne krwi i moczu bo mogę nie donosić nawet do 11.09 :szok: bo mały jest baaaarrrrdzzzzooo nisko - zapytałam sie czy to oznacza ze szyjka krótka a on ze nie ze główką bardzo nisko więc teraz to moze szybko pójść i jak chce dotrzymać to żebym sie oszczędzała. No i jutro bięgnę porobić te badania krwi itd
Co do drętwienia powiedział ze to właśnie ze dzidzia już duża to i uciska i przepływy krwi nie są takie super.
 
Do góry