reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt. Cieszę sie,że u Was i Waszych maleństw wszystko w porządku.
Ja proszę o kciuki jutro o 14.00. Denerwuje sie strasznie...
 
reklama
Byłam wczoraj na wizycie. Odsiedziałam w kolejce 3 h. Ale warto było. Wszystko jest ok. Z usg dziecko większe niż z obleczeń. Widzieliśmy go w 3d. Na dzień dzisiejszy między nogami nic się nie pokazuje , ale lekarz mówi, że to za wcześnie. Łożysko nadal przodujące , ale przesuwa się powoli ku górze. Mam nadal leżeć i pokazać się za 2 tygodnie.
 
Gratuluje udanych wizyt wszystkim !!! i trzymam &&&&&&&& za wszystkie przyszle wizyty...
Alebur-
moze zaniedlugo sie dowiesz co w Tobie siedzi :-) ,ja tez jeszcze nie wiem ...
Gorgusia - trzymam kciuki &&&& :-)
 
Byłam wczoraj na wizycie. Odsiedziałam w kolejce 3 h. Ale warto było. Wszystko jest ok. Z usg dziecko większe niż z obleczeń. Widzieliśmy go w 3d. Na dzień dzisiejszy między nogami nic się nie pokazuje , ale lekarz mówi, że to za wcześnie. Łożysko nadal przodujące , ale przesuwa się powoli ku górze. Mam nadal leżeć i pokazać się za 2 tygodnie.

To super że wszystko dobrze u mnie podopbna sytuacja z tym łozyskiem i tez się podnosi

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
 
Hej dziewczynki, ja już po wizycie. Bardzo się stresowałam, czy wszystko będzie ok, ale na szczęście jest bardzo dobrze! Dzidziuś ma już 11,5 cm, wszystkie inne wymiary też w normie. Dzidzia się ładnie rusza w brzuszku, choć ja nadal tego nie czuję. I nawet widziałam na ekranie piękną rączkę z 5 paluszkami! :) super uczucie. Płeć wstępnie jest określona- DZIEWCZYNKA :D Ale lekarz nie kazał się jeszcze na 100% nastawiać, bo to może się zmienić. Najważniejsze jest dla mnie to, że ładnie się rozwija.
Ja od początku ciąży miałam tak naprawdę 4 wizyty jak do tej pory i z wszystkich jestem zadowolona pod każdym względem. Pierwsze dwie to były USG dopochwowe (6 tc i 12 tc) potem awaryjna, nieplanowana wizyta z powodu plamień, też usg no a wczoraj, czyli w 16 tc usg już przez brzuch. Za każdym razem dostaję pełną informację i zdjęcia :D Płacę prywatnie 100 za wizytę, ale nie za każdą. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości, uspokaja mnie zawsze. To bardzo ważne dla mnie. Przez całą ciążę miałam jak na razie tylko raz badanie krwi (toksoplazmoza, morfologia, glukoza) i moczu. A że wyniki były OK, to do tej pory lekarz nie zlecał kolejnych. Dopiero na następnej wizycie będę miała jakieś skierowanie. następna wizyta 10 maja, więc poproszę o wpisanie na listę :)

Dziewczyny, a co to jest usg połówkowe i czym się ono różni od pozostałych usg? Czy to chodzi to, że przypada na półmetek ciąży i robi się wtedy jakieś ważne pomiary?
 
alebur fajnie ze wszystko dobrze i że łożysko ładnie się unosi:tak:
jaśminum ciesze sie ze u Ciebie i córeczki wszystko gites:-)
Dziewczynki prosze sie nie denedrwowac,kciukasy zacisniete za wizyty napewno wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Ostatnia edycja:
gratuluje udanej wizyty:) na usg połówkowym lekarz dokładnie sprawdza maluszka czy prawidłowo się rozwija, są np sprawdzane wszystkie narządy, mózg itd., szczegółowe informację można znaleźć w gogle;) a nazwa pochodzi od tego że robi się je w połowie ciąży:)

Ja właśnie wybieram się na wizytę ale do... stomatologa:( kupa stresu a zero radości nie to co u ginekologa;)
 
reklama
Gorgusia, Ansure trzymam kciuki za Wasze wizyty. Odezwijcie się jak najszybciej. Powodzenia!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry