reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Dziewczyny gratuluje Wam wszystkim udanych wizyt. Najważniejsze, że wszystko dobrze i Wasze dzidzie zdrowe.
Axari gratuluje córeczki, wyobrażam sobie jak szalejesz i wcale się nie dziwie. Ale będzie Księżniczka i wszystkich owinie sobie wokół palca :-D.
Ja stwierdziłam, że nie zależy mi na poznaniu płci, w ciąży ze Starszakiem nie wiedziałam do końca. Ale teraz jak Was czytam, to mi się udziela i chyba bym chciała wiedzieć, ale tak na 100%.
 
Hallo Kobitki!!! Trochę mnie nie było, ale przed szpitalem zatrzymali mnie w szpitalu, bo mnie brzuch bolał, a oni taccccy ostrożni! Brzuch przestał boleć po kilku godzinach, a w szpitalu leżałam 3 dni:szok:
Dziękuję za trzymanie kciuków, przydały się!! Dzidzia śliczna, zdrowa, 12 cm do pupci długa i waga ok 205 g.
I najważniejsze DZIEWCZYNKA!!!! Jestem w szoku do teraz i nie wiem kiedy mi przejdzie, pipunia na 100%, pięknie pokazała co ma między nóżkami:-D

Zobacz załącznik 454524
Gratuluję udanych Wizyt!!!!

Jej no wielkie gratulacje!!!(ty wiesz czemu się tak szczególnie ciesze)!!!!cudna fotka:))))

No i reszcie gratuluję udanych wizyt jak i poznania płci :))
 
Pajkaa mozesz wpisac moja kolejna wizyte - 7 maj o 19.00 :)

Po tym jak się wczoraj dowiedziałam, całą noc dzisiaj mi się śniło, że będzie chłopak :)
 
Jumabe- Gratuluje udanej wizyty :tak:
Axarai- no to cudownie, że dziewczynka, taka mała dama wśród tylu mężczyzn :-)
Ryba- super, gratuluję chłopczyka :-D
Jasminum, Alebur &&&&& za wizyty ;-)
Ja Wam tak zazdroszczę też bym chciała wiedzieć kto u mnie mieszka. Oczywiście jest mi to zupełnie bez różnicy ale taka czysta radość z faktu że wiem... hmmm może 24 maleństwo pokaże :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry