reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
supcio laski że wszystko dobrze z Maluszkami mega gratki no i czekamy na info od reszty szczesliwych mamusiek co dzis maja szczescie ogladac swoje Maluszki!!!:) no i mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
WIZYTY

MAYBEBABY 3 kwietnia

PAJKAA 3 kwietnia godz. 15:20

DZIEWCZYNA 4 kwietnia godz.12:00

KASIEQ
4 kwietnia godz. 16:00

JOASIA 5 kwietnia

DEMETRIOS 5 kwietnia godz. 16:15

MARTUSIA 5 kwietnia godz. 17:25

EWICZEK
5 kwietnia godz. 17:30

RYBA92012 10 kwietnia

AXARAI 10 kwietnia godz.14:40

LENKAA 10 kwietnia

JAŚMINUM 11 kwietnia

ALEBUR 11 kwietnia godz.18:00

GORGUNIA
12 kwietnia godz. 14:00

POLISIA 12 kwietnia

DO_IT 13 kwietnia

MISIACZEK 17 kwietnia godz.16:00

DZIEWCZYNA 18 kwietnia godz.12:30

PATRYSIA 18 kwietnia godz.15:00

STOKROTKA.AF 19 kwietnia godz. 10:45

BRYGITTE 20 kwietnia godz. 15:00

AXARAI
20 kwietnia

FASOLKA 23 kwietnia godz. 9:00

ZAANETKAA 24 kwietnia godz.18:40

KASIACZEK
25 kwietnia godz.8:20

AXARAI 27 kwietnia badania połówkowe

BABYDOLL 27 kwietnia godz. 11:00

PAJKAA
27 kwietnia godz. 18:00

MALUSZEK
30 kwietnia godz. 15:00

KASIEQ 8 maj godz. 11:05 badania połówkowe



Monaliza gratuluje udanej wizyty:):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Monaliza to super ze wszystko ok... moze i dziewczynka ciekawe.... w kazdym razie Gratuluje udanej wizyty ;)
Maluszek2012 ciesze sie ze wszystko ok! :) Gratuluje ;)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i czekam na pozytywne wieści &&&&&&&&&& !
 
jestem


i mega wkurzona na maksa...
dziewczyny nie mam sily do tego lekarza...
zmoenilam na niego, zeby nie chodzić prywatnie a i tak te wizyty są prywatne bo placę miesiecznie za usługi ubezpieczenia 120 zł...
ale do rzeczy... wizyta trwała 7 minut!!!! zobaczył badania przepisał mi dwa opakowania furaginum mam wziąc 3x2 tabletki na bakterie w moczu - potem wziąć posiew zrobic...nie zrobil usg... podobno, zeby zrobił usg muszę suię umówić na dwie wizyty pod rząd...szlak mnie tragfi... na dodatek zbadał mnie na koźlre i mowi do mnier" no nie wygląda to źle..." i L4 mi nie dał!!! czujecie bo powiedział, ze jestem dwa dni wcześniej...!!!i mam do niego 5 przyjechać...mówię mu, ze w maju nie dam rady na majowke przyjsc na wizyte bo nie mam z kim dziecka zostawić... a on mi o maju gadac teraz nie bedziemy... a L4 wydstawi mi na 30 dni i wypadnie mi wizyta 2 maja!
 
Pajka no to ładnie !!! dlaczego mas zsi ezapisać na 2wizyty?? bo jasna cholera on dostanie z ubezpieczalni dodatkową kase!!! a zze zwolnieniem to chyba jest tak ze moze wystawic na 2dni do przodu , bo przeciez to kontynuacja poprzedniego !!! no a co ze niby Twój stan przez 2dni moze ulec poprawie i bedziesz mogla wrocic do pracy??!!! a jaki lekarz przyjmie Cie w Pl 2maja?? jak to wszystko pewno zamkniete jest!!! ehhh co za ludzie ,a kiedy mas z nim rozmawiac o kolejnym zwolnieniu jak daje je na miesiac i konczy sie w maju to co w sierpniu pogadacie ?? ja pitolkam nie zazdroszcze!!! porazka ! no i szkoda ze nie zrobil usg :( tuuulkam


Pajka dopisz mnie na piatek na wizyty a pozniej 2maja połówkowe w szpitalu:)
 
Ostatnia edycja:
Biedna Pajka ten lekarz to jakiś kutafon za przeproszeniem czekasz tyle czasu za wizytą a on rach ciach i nara masakra:no: :no:. Może jeszcze na trzy wizyty masz się zapisać konsultacje badanie i usg ja nie mogę, trzymaj się kochana
 
reklama
Pajaka współczuje:/ Pewnie liczył na to, że skoro ci zależy tak bardzo żeby na początku maja mieć wolne to przyjdziesz prywatnie, zapłacisz i się dogadacie. A swoją droga to cwany jest z tymi 2 wizytami przecież nfz zapłaci za 2 choć można było wszystko na jednej załatwić:wściekła/y:
 
Do góry