reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.



Demetrios ja w poprzedniej ciazy byłam w 5 tc i 6 dniu i wsio juz było i zarodek i serduszko... teraz idę wczesniej i zobaczymy co mi powie...

w poprzedniej ciąży byłam w 6tyg i było już widać serduszko, tym razem również byłam w 6tyg i jeszcze nie było widać...pajkaa nie denerwuj się wizytą, na pewno będzie wszystko dobrze:-):-):-)
 
reklama
a ja byłam w 4ty i 6dniu i nic nie bylo widac ale w czwartek kolejna i licze zobaczyc serduszko:)
Trzymam mega kciukasy za Wasze wizyty i Fasolki!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wpadam zeby napisac moja fasolinka jest ok jak narazie. Badania zrobione :-Dnowy termin z Usg to 2 Wrzesnia .
ps. sorry za blad gdzies :-D:-D:-D:-D
 
Witam was koleżanki:)

a ja za 2 godzinki wybieram się na 1sza wizytę:)troszkę się denerwuje ale mam nadzieję że bedzie oki. Jeszcze godzinka w pracy, dzisiejszy dzionek bez wymiotów i bólu głowy uffff, mdli cały czas :( pozdrawiam was wszystkie i 3 mam za was kciuki.
Madziu bardzo mi przykro , 3maj się:)
 
Byłam, wróciłam ;-)
Fasol ma 7.08mm, wg usg wyszlo, ze porod 5.09, ale w karcie ciazy mam 01.09.
Mam brac folik, do konca 12 tyg bez zadnych dodatkowych witamin. Cisnienie mega niskie jak zawsze. Najgorsze, ze boli mnie kregosłup - miałam dawniej z nimi problemy - no a teraz nic nie wolno na to uzywac, tylko duzo odpoczywac hahahaha no dobre przy dwulatku :-)
Nastepna wizyta za 3 tyg :-)
Foto potem Wam wrzuce, jak maz zreperuje skaner ;-)
 
lotka!
super wiesci! serducho walilo? oh! jak cudownie!
ciesze sie, ze wszystko super! 7mm to juz wielka dzidzia! :-D
 
lotka!
super wiesci! serducho walilo? oh! jak cudownie!
ciesze sie, ze wszystko super! 7mm to juz wielka dzidzia! :-D
serducha nie posluchalismy, generalnie Fasol sie tak ukryl, ze gin szukał i szukał i dopiero po chwili go znalazl :-) z Tomkiem mialam podobnie na usg :-) wiec serducha na spokojnie posluchamy za 3 tyg ;-)
 
Lotka gratuluję! To nasze Maleństwa mniej więcej takie same :) Moje miało w piątek 7,1mm :)
Ja po tej ostatniej wizycie zaczęłam się wreszcie cieszyć ze swojego stanu. Mój głód doprowadza mnie do szału... Chyba Fasolka dużo potrzebuje ;)
 
reklama
Do góry