reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Ja niczym niemowlak muszę jeść co około 2h... Nawet w nocy- ale tego nie robię. Fajnie,że nie jestem sama :p
o nie nie, sama nie, :-) i tez cala noc mi burczy w brzuchu bo sie powstrzymuje hehehe no i maz sie ze mnie smieje, bo chyba nawet on tyle w sumie nie je co ja tym podjadaniem ;-)


a oto moj Fasol :-)
daje dwie fotki, jedna oryginalna, a na drugiej zaznaczylam co i jak ;-) tzn czerwonym to miejsce w ktorym siedzi Junior, a na niebiesko wlasnie ON ;-) no tak mniejwiecej ;-) ale po tym mozna ogladnac to oryginalne i wiadomo gdzie patrzec :-)
 
reklama
serducha nie posluchalismy, generalnie Fasol sie tak ukryl, ze gin szukał i szukał i dopiero po chwili go znalazl :-) z Tomkiem mialam podobnie na usg :-) wiec serducha na spokojnie posluchamy za 3 tyg ;-)

To ja nie wiedzialam, ze one sie potrafia schowac! :)
piekne fotki! Dziekuje ci kochana bardzo, bo dodaja otuchy i optymizmu!
 
Witajcie kochane:)

wczoraj byłam na 1 wizycie , jestem w 7 tygodniu:)słuchałam bicie serduszka, hihi ale to miłe,ogólnie to mam brac folik oraz leki na tarczyce poniewz choruje na niedoczynnośc:(dostałam również lek na mdłości. Narazie nie skorzystałam z l4 .nastepna wizyta 22.02.pozdrawiam was i miłęgo dnia.
 
Misiak, Lotka, Sakar - cudowne wiadomości :) Gratuluję i życzę pomyślnych kolejnych wizyt :)

Lotka i Gorgusia - ja to na przemian bym jadła i spała, jadła i spała..... Niestety pracuję i z tym spaniem ciężko.
 
Witajcie kochane:)

wczoraj byłam na 1 wizycie , jestem w 7 tygodniu:)słuchałam bicie serduszka, hihi ale to miłe,ogólnie to mam brac folik oraz leki na tarczyce poniewz choruje na niedoczynnośc:(dostałam również lek na mdłości. Narazie nie skorzystałam z l4 .nastepna wizyta 22.02.pozdrawiam was i miłęgo dnia.

Super! Gratulacje!
 
u mnie niestety mnie j kolorowo

na razie jest puste jajo, wg usg to dopiero 5 tyczień i 1 dzień... a nie tak jak wg om 5 tydz i 4 dzień czekamy tydzień...
nie martywię się tym bo to jeszcze za wcześnie, ale mam dużego krwiaka obok pęcherzyka ciażowego :/ niestety mam leżeć plackiem :/
 
hallo Kobitki!!!
Gratuluje pozytywnych wizyt

Pajkaa co to znaczy puste jajo? Mówi się zarodek, tylko jeszcze nie widać serduszka!!! I tej wersji będziemy się trzymać!!!
Byłam wczoraj u lekarza, ze względu na te bóle i plamienia, gin powiedział, że tak się mogą zdarzyć takie plamki, zapisał mi dupka, i odpoczynek, i zero sexu, dobrze, że M nie ma:-D
To nasza Kropka, oczywiście serduszka nie było jeszcze widać
Zobacz załącznik 426580 Mam przyjść za dwa tygodnie, z wynikami badań, ale ja pójdę 27 stycznia na wizytę do przychodni, i tam dostane skierowanie na badania z funduszu, nie będę płacić osobno złodzieją:crazy:
 
reklama
hejka jestem już po badaniu po pierwsze bardzo miły lekarz opowiedział wszystko dokładnie mam brac kwas foliowy odpoczywać i nie stresować się.
Jest zbyt wczesna ciąża żęby można było zobaczyć fasolke w prawym jajniku było widać zgrubienie więc powiedział że za 2 tyg powinien być zarodek pozatym jajnik jajnik prawy z ciałkiem żółtym więc to mogłoby wskazywać na ciąze żęby mnie uspokoić do wizyty dał skierowanie na badanie z krwi mam zrobić w odtsępach 2 dni jeżeli po tym drugi badaniu wzrośnie dwukrotnie niż po pierwszym to jest dobrze uspokoiłam się troszke

__________________
 
Do góry