reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Dziewczyny powodzenia:-)
Pajka tak jak piszą poprzedniczki wszystko będzie dobrze,nie ma się czym stresowac tylko cieszyc że jutro usłyszysz serduszko,zobaczysz jak Ci ulży po wizycie,ja od ostatniej wizyty wyluzowałam i zaczełam wierzyc że naprawde będzie dobrze skoro serduszko bije:-)
 
Ja tam nie mam stresa, raczej sie ciesze, ze zobacze malucha :-) Bo ja ide juz dzis :-) pod wieczor pewnie opowiem jak wroce co i jak :-)
 
Lotka! Trzymam kciuki! Opowiedz jak tylko bedziesz mogla!

Pajeczko nie denerwuj sie, ja wiem, ze to latwo powiedziec ale jakos musimy do tego 12 tc przetrwac! Glowa do gory, piers do przodu!
 
Pajka wszystko będzie ok. A to pierwsza wizyta? w którym tyg poszłaś na pierwszą? bo zastanawiam się kiedy się udać , a mam plan jeździć 30km do lekarza wieć chciałabym wybrać się , żeby mogła już stwierdzić , że coś widać.

Zobiłam dziś kolejny teścik , bo (nic wam nie mówiłam) ale ten ostanio robiłam z porannego sika , a wyszedł bledszy niż te wcześniejsze z popołudniowego i miałam mega stresa , że przez to dźwiganie w trakcie przeprowadzki sobie zaszkodziłam i... eh całe szczęście dzisiejszy teśt wyszedł mega wyraźny , testowa taka sama bordowa jak kontrolna więc się uspokoiłam.

i kupiłam takie mega maluśkie skarpetki dwie pary i mam zamiar wręczyć je dziadkom w ich święto , u mnie w rodzinie poza mną i mężem jeszcze nikt nie wie :) nie mogę się doczekać przekazania nowiny ;)
 
Lotka to czekamy z niecierpliwością na relację z wizyty.

Alebur ja na pierwszą wizytę poszłam w 5t1d ciąży i było widać na USG tylko małą czarna kropkę. Ale, że to moja pierwsza ciąża nie byłabym w stanie poczekać z wizytą jeszcze z dwa - trzy tygodnie. Po prostu musiałam pójść bo umierałam już z niecierpliwości.

Ja dzisiaj mam w planie pojechać do swoich rodziców i obwieścić im wesołą nowinę.
 
Alebur to moja pierwsza wizyta mam nadzieje, ze lekarka zrobi usg :) bo ma mi antybiotyk dac na te bakterie w moczu :/

Demetrios ja w poprzedniej ciazy byłam w 5 tc i 6 dniu i wsio juz było i zarodek i serduszko... teraz idę wczesniej i zobaczymy co mi powie...
 
reklama
Do góry