reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Axarai puste jajo to jajo bez zarodka - nie zarodek bez echa serca... to dwie rożne kwestie...
Pajkaa, ja byłam u lekarza 2 tyg temu wiec to bylo troche ponad 5tydzien i tez mialam tylko widoczne jajo... a dopiero teraz zobaczylismy zarodek. 2 tyg czekałam, ale jakos sie nie zamartwialam... moze ja jakis luzak jestem, nie wiem..
 
Lotka no moja lekarka kazala mi przyjechać za tydzień wg OM będzie to 6 tydzień i 4 dzień... mam cichą nadzieję, ze maleństwo jednak będzie
 
Na pewno będzie. U mnie w 5 tyg też nic nie było widać tylko ciemną plamkę. Będzie dobrze. Dbaj o siebie ze względu na dzidzie i nie przesilaj się, ze względu na krwiaczek. Trzymam kciuki!
 
Hej Wsześniówki! :-) Wczoraj poszłam do ginekologa. Kropek pięknie prezentuje sie na zdjęciu usg:-D ale jest także torbiel 3,5cm :-( Dziś zaczął się mój 5ty tydzień ciąży. Termin wg lekarza mam na 18 września (Urodziny mojej Maminki :laugh2: :D:D:D) Lekarz powiedział, żebym nie martwiła się tą torbielą, żebym przyszła za tydzień, żeby zobaczyć, czy Kropek urósł od wczorajszej wizyty, jeśli urośnie, to mam dostać tabletki na podtrzymanie, co by ta torbiel zbytnio nie przeszkadzała Kropkowi w rośnięciu i żeby był silny, zeby rosnąć. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :happy:
 
Ostatnia edycja:
u mnie niestety mnie j kolorowo

na razie jest puste jajo, wg usg to dopiero 5 tyczień i 1 dzień... a nie tak jak wg om 5 tydz i 4 dzień czekamy tydzień...
nie martywię się tym bo to jeszcze za wcześnie, ale mam dużego krwiaka obok pęcherzyka ciażowego :/ niestety mam leżeć plackiem :/

Pajeczko! Bo jest bardzo wczesnie jeszcze! Zaden powazny ginekolog nie potwierdzi ciazy w 5 tc.
ja mieszkam w szwajcarii, gdzie w ubezpieczeniu ma sie wszystko czego dusza zapragnie w ilosciach dowolnych ale na wizyte umawiaja dopiero dwa tyg od daty, w ktorej miala wystapic @. Jesli sie zdarzy, ze przyjdzie sie wczesniej to wszyscy lekarze wszystkim pacjentkom powiedza, ze na razie nic nie widac i prosze sie nie cieszyc jeszcze. Sa ostrozni ale ma to sens... Mnie z jednej strony szlag trafia, ze musze czekac do 27 a z drugiej po co isc teraz jak nic to nie da i sie tylko zestresuje.
kochana! Glowa do gory! W tak wczesnej ciazy rzadko widac cokolwiek. Za dwa tygodnie bedzie i zarodek, i serduszko i bedziesz plakac ze wzruszenia!
nie denerwuj sie slodziaku. Jestem z Toba!
 
Axarai, Misiaczek i Anusienka - gratuluję kropków :) Teraz dbajcie o siebie i stosujcie się do zaleceń lekarza. :-)

Pajkaa ja byłam na USG w 5t1d ciąży i też był tylko pęcherzyk - taka malutka ciemna plamka. Trzymam kciuki żeby na kolejnej wizycie było już widać coś więcej i żebyś się uspokoiła. A na razie życzę miłego leżenia :)
 
Ja byłam wczoraj u gina i wszystko ok jak na tak wczesny czas. mam si epojawić za 2 tyg. Kropek pulsowal dzielnie z nieregularnym serduszkiem ktore co jakis czas bylo nawet slychac biec cudnie. Poki co pecherzyk ciazowy i git. czekam dalej. mam sie oszczedzac i uwazac na zbytni ruch w I trymestrze.
 
reklama
Pajkaa, ale nie martw się na zapas. Owulacja mogła się przesunąć, kilka dni różnicy jest normą, jak i to że w 5tyg.+ (kilka dni) lekarz jeszcze nic nie widział. Spokojnie. Pójdziesz na drugą wizytę i zobaczysz Swoje Maleństwo.:tak: Jak dzwoniłam do swojej gin, by wcześniej przyjść to od razu mi mówiła, że nic nie będzie widać i żebym przyszła tak w trzecim tygodniu po spodziewanej @ :tak:


Pokażę Wam zdjęcie usg z 10ego stycznia. Skaner niestety szwankuje i zrobiłam zdjęcie zdjęcia :-D Chyba wszystko widać - ciałko żółte u góry, na dole zaznaczony Dzidziuch:-D
 

Załączniki

  • usg1.jpg
    usg1.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
Do góry