reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

To mnie lekarz nastraszył,że mały ten nasz Dzieć,a to był na moje oko gdzieś 4-5 tydz... teraz chodzę i płaczę,bo za mały,a tu sie okazuje,że on jest chyba ok :) oby tak było.

ja miałam Usg w 4t2d i była tylko plamka widoczna, ale jestem dobrej myśli, Ty tym bardziej powinnaś ;)

a hcg 344 czyli 4-5 tydzien
 
reklama
ja w 34dc tylko 174 ale chyba byla poooozna owulka ,a teraz nei moge powtorzyc bo nakaz lezenia:-(
Gorgusia nie martw sie kochana bedzie dobrze ja swojej nie widzialam wcale bo nie bylo jeszcze pecherzyka:wściekła/y:wiec głowa do góry bo bedzie dobrze wszytko!!!
 
ja wlasciwie to jeszcze nie wiem czy jestem sierpniowka czy wrzesniowka... Poniewaz ostatnia miesiaczka byla 20 listopad... 1 wizyta byla tydzien temu,.. i lekarz widzial pecherzyk ale stwierdzila ze powinien wg okresu byc 6 tydzien a plod wyglada na 4.... zrobila mi badania i jutro mam wizyte to sie okarze jak ja mam to liczyc i czy wszystko jest wporzadku... Jestem dobrej mysli....gorzej jak sie rozczaruje... Dziewczyny trzymcie kciuki za mnie i malenstwo :tak:
 
ja wlasciwie to jeszcze nie wiem czy jestem sierpniowka czy wrzesniowka... Poniewaz ostatnia miesiaczka byla 20 listopad... 1 wizyta byla tydzien temu,.. I lekarz widzial pecherzyk ale stwierdzila ze powinien wg okresu byc 6 tydzien a plod wyglada na 4.... Zrobila mi badania i jutro mam wizyte to sie okarze jak ja mam to liczyc i czy wszystko jest wporzadku... Jestem dobrej mysli....gorzej jak sie rozczaruje... Dziewczyny trzymcie kciuki za mnie i malenstwo :tak:


witam:)
ja też miałam ostatnią miesiączkę 20.11.
.31.12.zrobiłam 2teściki-pozytywne:)16.01 idę na 1 wizytę do lekarza bo sadziłam że teraz jest za wczesnie:)mam nadzieję że wszystko będzie ok
pozdrawiam
 
jest wynik mój poziom hcg 1194 :) w we wcześniejszej ciąży tą którą straciłam to w tym samym czasie miałam 120 więc różnica ogromna jest super mam nadzieję że dzięki temu będzie silniejsza
 
reklama
Dziewczyny tydzień temu beta była 324 a dzisiaj(lekarka kazała powtórzyć) 7543, chyba prawidłowo przyrasta??
 
Do góry