reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Karolina no to super wiadomości!!! ja też mam nadzieję że za te niecałe 2tyg zobaczę serduszko maluszka albo chociaż zagnieżdzonego w macicy wielkoludka:)
Liliana poprzednia skończyła sie w 4t4d
sorka ze mało si eudzielam ale leże i zapuszczam korzenei w łóżku ale juz dziś bóle brzucha są naprawde sporadyczne wiec wiem ze bedzie wszystko dobrze:)
 
reklama
Karolina super wieści! Na następnej wizycie zobaczysz serduszko bijące jak dzwon

Maja oczywiście ze wszystko będzie dobrze. jaką masz lutke podjęzyk czy dowcipna? Ja myślałam ze w anglii nie podtrzymuja ale dobrze sie mylić. Chyba ze Ty w irlandi?
To ze mało sie udzielasz to nic ważne jest by fasola zdrowo rosła!
 
Karolina super gratuluję :)

Liljanna ja w pierwszej ciaży byłam u lekarki w 4 tc i 6 dniu bylo widać sam pęcherzyk tydzień później zarodek z serduszkiem, ale wiem, ze strasznie się przez ten tydzień stresowąłam dlatego ja wolę poczekać 2 tygodnie i mieć konkretne dane

Maja

u nas lekarze zalecaja przy niskim progesteronie branie i lutki i duphastonu... ożna chyba 8 tabletek lutki i 3-4 dupka...
 
Karolina,a który to tydzień ciąży? Moje Małe w zeszłą sobotę miało 4,5mm, ale ciężko ocenić wiek ciąży, bo tabletki dopiero co odstawiłam, i owulkę miałam opóźnioną. Patrząc na betkę to mam 4-5 tydz....
 
Karolina - super! :tak:
Maja16 - leż, bycie na forum nie jest najważniejsze, za to dzidzia w Twoim brzuszku tak :tak:
Pajkaa - zdecydowałam, że idę w 8tc, a teraz póki co luteina. :tak: Ty też bierzesz?
 
Lilianka wiem wiem :) ona jest nr 1:)
Bunny ja w Irlandi i tez Ci powiem ze zalezy na jakiego lekarza trafisz bo sa tacy że powiedzą że nei warto brać cokolwiek bo do 3ciego miesiaca wszystko sie moze zdarzyc ,ale takich trza omijac szerokim łukiem !!! a podjęzykową biorę lutkę rzuję całymi dniami praktycznie:p ale dla Kropka wszytko :)
 
Karolina,a który to tydzień ciąży? Moje Małe w zeszłą sobotę miało 4,5mm, ale ciężko ocenić wiek ciąży, bo tabletki dopiero co odstawiłam, i owulkę miałam opóźnioną. Patrząc na betkę to mam 4-5 tydz....
wg owulacji i dzisiejszego usg równy szósty tydzień

maja
wydaje mi się że na wizycie już zobaczysz serduszko :-)

bunny mam taką nadzieję :D lekarka powiedziała że za jakieś 10 dni powinno być już widać, tym bardziej za 2 tygodnie;-)
 
Ostatnia edycja:
To mnie lekarz nastraszył,że mały ten nasz Dzieć,a to był na moje oko gdzieś 4-5 tydz... teraz chodzę i płaczę,bo za mały,a tu sie okazuje,że on jest chyba ok :) oby tak było.
 
reklama
Do góry