reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

my już po ktg, ale się wymęczyłam na tym prawym boku:baffled:
badanie tylko potwierdziło moje częste stawianie się brzucha, a w trakcie zapisu mała miała czkawkę :-D
a z ginekologicznego tylko tyle, że szyjka powoli się skraca. I urodzić mogę zarówno w 38 jak i w 40, nie ma reguły... W każdym razie, niebawem to nastąpi :szok:
Idę spać, może uda się odespać 3 nieprzespane noce. Dobranoooc!
 
reklama
W związku ze stuknięciem 40tki (omg!) byłam na ip, teraz będę chodzić co dwa dni a za tydzien mnie zatrzymają.
no chyba, że coś się ruszy :)
obecnie 2 cm rozwarcia, ale długa też (macie sposoby na to by się skróciła?!?!?!?!), ktg ok, badanie ok, skurczy brak to znaczy na ktg pokazuje czasem 60 czegoś, ale ja ich nie czuję :O
miałam usg, nawet się nie spodziewałam! Mały waży 3800 więc taki mały nie jest :D wszystko ok.
Dzisiaj czuję się mega jak na @ i tyle w sumie.
Z wizyty jestem o tyle zadowolona, że jest ok, szkoda, że w sumie nic się nie dzieje hehe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak wiec my juz po i oto co sie przedstawia:
-mamusia przytyla 2kg lacznie 7kg
-tetno Malego w porzadku
-hiv, hbs ujemny
-paciorek ujemny
-mocz ok tylko fosforany mi znow wyszly ale to z dieta jest zwiazane
-szyjka miekka ale trzyma :szok::szok:

wedlug doktorka pozostalo tylko czekac az sie cos zacznie ;) jakby mnie skurcze nieregularne meczyly to nospa ale tylko przez tydzien. w miedzyczasie ktg zrobic i 17.9 na 10:10 mam jeszcze wizyte jakby nic sie nie zaczelo dziac to sprawdzimy tetno. ogolnie jest dobrze :)doktorek sie smial ze stworzona do bycia w ciazy jestem... poczucie humoru to on ma :-D:-D

&&& za nastepne wizyty.
 
reklama
Do góry