reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Ja dzisiaj wizytuje i ciekawa jestem co nowego...Dwa tyg temu było rozwarcie mimo pessara, Dzidzia 2450g bardzo nisko (gin powiedziała, że nawet kości czaszki są już "poskładane" jak do porodu...) Tylko, że to jeszcze trochę za wcześnie...Zobacze co dzisiaj powie, tym bardziej, że ja ledwie chodzę, tak mnie wszystko boli...

Kciuki za dziewczyny, które też dziś wizytują!
 
my też dzisiaj po wizycie i niestety ze skierowaniem do szpitala na jutro bo znowu ciśnienie i gestoza, a tak się cieszyłam jak wyszłam ostatnio, a tu 10 dni wolności i znowu szpital:wściekła/y:
ale przynajmniej wiem że poród będzie przez cc. Znając mojego lekarza to albo mi zbiją ciśnienie i puszczą do domu, albo będzie zwlekał z cc z każdym dniem, choć twierdzi że ciąże juz można zakończyć wcześniej.
Pozdrawiam Was kobitki u będę Was podczytywała bo spakowałam internet i netbooka czyli okno na świat.

ojjj &&&&&&&&&&&&&&& niech Was lepiej rozpakują z gestozą nie powinni tak czekać, a maluszek już sobie poradzi:tak:
tygrysek &&&&&&&&&& żeby poszło szybko i sprawnie jak się już zacznie na dobre
babydoll i u Ciebie lada chwila może się zacząć &&&&&&&&&&&&& ciekawe jak moja szyjka:szok:
maja ja bym poszła do innego lekarza, żeby bąbla zważył, to jak oni zdecydowali czy dasz radę urodzić?
mafu i też już tuż tuż, ale jaja będą jak się wszystkie rozpakujecie w przeciągu tygodnia

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze wizytki
 
Hehe no ciekawie zapowiada się przyszły tydzień co do prawdopodobnej ilości mających się rozpakować:-)

Kciuki za dzisiejsze wizyty oby każda same dobre wieści przyniosła:-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ja jakby nie patrzeć dotrwałam do powrotu mojej gin z urlopu:):)więc z tego się cieszę ogromnie:tak:moja mama niezbyt zadowolona kazała mi czekać do 5 bo wyjeżdża na 3 dni i mam zakaz rodzenia :-D
 
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny

Kasiażabka , ja miałam gestozę z poprzednim, tak mnie dokładnie zbadali przy przyjęciu do szpitala , że w nocy pękł mi pęcherz i jakoś poszło... także nie martw się dobrze , że będziesz pod stałą opieką.

Risia dobre z tym zakazem ;), ja na powrót mojego gin muszę czekać do 11 czyli do planowanego CC :baffled: mam nadzieję , że dotrwam , bo za mycie okien się wzięłam hehehe
 
reklama
Miq szkoda mi zaś 100 e na wizytę :( ehhh ale chyba ze nie wyjdzie to tak kolo 12.09 pojde zobaczyc Go jeszcz eraz choc oni w szpitalu tu maja olewke jak im przyniose papierek od polskiego gina ze jest wskazanie do cc bo dzieć ogromniasty ! oni zyja wlasnym zyciem i swoimi zasadami :((((((((((( pisałam Wam kiedys ze qmpelka urodzila 5200 sn to dopiero po o rany jakie wielkie dziecko zamiast sprawdzic przed na usg czego sie mozna spodziewac , ehhh przeraza mnie to mogłam zostac w pl !!! no nic zobaczymy na dalszy rozwoj syt , za tydz wizyta ale pewno i tak Go nie sprawdza i nie zmierza :(((((
Risia ja tez mam zakaz do niedzieli naszczescie tylko bo mama przyjezdza :)
 
Do góry