reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

No a ja dzis sama mam podjac decyzje czy chce cc czy sn?????:szok::szok::szok::szok::szok: Lekarz dal mi wolna wole decydowania ale... ja sama nie wiem. 6 lat temu jak rodzilam skurcze mialam co 3 min a rozwarcie malo co postepowalo. Po 7h gdy rozwarcie bylo ledwo na 4cm zdecydowali sie przebic mi wody plodowe a w nich juz byla smolka-dziecko juz bylo poprostu przemeczone. Po tym serce Alicji zaczynalo przy skurczach bic coraz wolniej i zdecydowano, ze konieczne jest cc. Pozniej juz po wszystkimdowiedzialam sie, ze wszystko moglo miec zwiazek z moja skolioza.. Tak wiec teraz moze byc to samo. No ale czy musi???Zaden ortopeda mnie nie badal, jedynie chodzilam przez miesiac na fizjoterapie i tyle. sama nie wiem co mam robic. Dzis mam wizyte i teoretycznie powinnam juz miec podjeta decyzje...
 
reklama
No a ja dzis sama mam podjac decyzje czy chce cc czy sn?????:szok::szok::szok::szok::szok: Lekarz dal mi wolna wole decydowania ale... ja sama nie wiem. 6 lat temu jak rodzilam skurcze mialam co 3 min a rozwarcie malo co postepowalo. Po 7h gdy rozwarcie bylo ledwo na 4cm zdecydowali sie przebic mi wody plodowe a w nich juz byla smolka-dziecko juz bylo poprostu przemeczone. Po tym serce Alicji zaczynalo przy skurczach bic coraz wolniej i zdecydowano, ze konieczne jest cc. Pozniej juz po wszystkimdowiedzialam sie, ze wszystko moglo miec zwiazek z moja skolioza.. Tak wiec teraz moze byc to samo. No ale czy musi???Zaden ortopeda mnie nie badal, jedynie chodzilam przez miesiac na fizjoterapie i tyle. sama nie wiem co mam robic. Dzis mam wizyte i teoretycznie powinnam juz miec podjeta decyzje...

Ja bym się spytała lekarza czy jest możliwe że teraz sytuacja się powtórzy:-) Jeśli tak to zdecydowałabym się na cc bo skoro i tak się to ma tym skończyć to szkoda się męczyć przy sn:-) Powodzenia na wizycie &&&
 
Gocha ale on mi juz ostatnio powiedzial, ze moze a nie musi.:confused::confused::confused::confused::confused: Spytam sie dzisiaj czy oni w ogole maja jakiegos ortopede w szpitalu z ktorym bede mogla porozmawiac. Tym bardziej, ze jak zdecyduje sie na sn to chce sobie zapodac znieczulenie oponowe-tutaj daja za freeko i tez nie wiem, czy moge i czy mi nie zaszkodza. Tak bardzo wolalabym byc teraz w Polsce....ach...
 
Lilijana ja mam ten sam stres! Wszyscy się dziwią jak można rodzić pośladki, ale lekarze może chcą potrenować, czy co? Ja mam w czwartek wizytę, i już koszmary mi się śnią, że lekarz się uparł na pośladki SN:szok:
Tygrysku dasz radę! Nawet jak by mały miał na początku chodzić w różowych bodziakach, to jednak najważniejsze, że synka będziesz miała!!!!
 
o Tygrysek pobiłaś tu wszystkich :)))) a jajeczka widoczne oj widoczne :)))) gratki że synuś zdrowy bo to najważneijsze !!!! mój siostrzeniec tez chodzil w rozowych ciuszkach na poczatku bo miał być dziewczynką i spał w rózewej pościeli :)

ahhh Goha uwierz ze Wy w pl macie dobra opiekę medyczną w ciązy!!!!
Monaliza super że możesz wybrać sobie czy cc czy sn !!! chyba jeszcze ztym si etu nie spotkalam ! zazwyczaj jak juz wyjscia nie maja to robia cc a tak rodz babo sobie ! i świetnie cie rozumiem tez bym chciala byc w tym momencie w pl!!!
 
Już po wizycie nic nowego, mocz i ciśnienie ok, mała główką w dół i tyle:eek: Następna szpitalna wizyta 4 września:/ Uwielbiam Irl służbę zdrowia:confused::eek::wściekła/y: Dobrze że jutro wizyta u ginekologa z porządnym USG :-)
Lilianna współczuje i tulam:( mam nadzieje że uda się załatwić CC
 
Ja mam wizytę w czwartek, a dzisiaj podjechałam do szpitala na ktg, a tam Pan doktor dyżurujący pyta na kiedy termin bo wyszły regularne skurcze i to spore, a Ja ich nawet nie czuje:szok: i żebym udała się na wizytę kontrolną do swojego gin. Normalnie mi stracha napędził!!
 
reklama
No witam po wizycie. Cisnienie w normie, Olivia pozostala glowka w dol. Na chama lekarza przycisnelam zeby sprawdzil jak jest duza to z niechecia (najpierw powiedzial ze to dlugo bedzie trwalo a trwalo 3 min:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:) ale wymierzyl ze okolo 2,5kg wiec dzidz duzy nie bedzie. O cesarskim mam sama zadecydowac, on mi nie powie. Gdy spytalam o ortopede to mnie zignorowal. Stanelo na tym, ze bede probowac normalnie rodzic a jak sie nie uda to wtedy cc. Docisnelam go jedynie o zewnetrzno-oponowe znieczulenie. Sprowadzil anestezjologa, ktory zaczal sprawdzac moje kregi i... stwierdzil, ze moze byc trudno. Akurat tam gdzie wbijaja igle mam skrzywienie wiec ryzyko powiklan wieksze. Igla do cesarki jest mniejsza a do epiduralu wieksza i szersza- dla mnie to jednoznaczne, ze ZO moge sobie darowac, a z cesarka poczekam jak nic sie nie da zrobic.Ach... zycie...
 
Do góry