reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Martusia bo widzisz jak przyszłam o takiej godz to nie chciało mi się już kompa włączać
a od rana sru do roboty:)

Asiu mama laska taka szczupły przystojniak :)
 
reklama
Kochane o to, że dzieci rodzą się większe przy cukrzycy ciążowej to chodzi o nie leczoną cukrzycę, czyli zero diety! Wy nie macie się czego obawiać ;-) Bo przecież każda z Was, któa zdaje sobie sprawę z "kłopotu" mierzy poziom cukru i odpowiednio się odżywia.
 
ano podobno dzieci pocukrzycowe rodzą się z 4-4,5 kg
ja się pocieszam,że wystrczy żeby mały ważył jakies 3200 jak ja :-D

ja nie miałam problemów cukrzycowych , a młodego urodziłam 4150 :-D, także natura też swoje robi , a nasza królewna też podobno nie mała , a lekarz twierdzi wręcz , że bardzo duża , a teraz też nie mam problemów z cukrem

Kochane o to, że dzieci rodzą się większe przy cukrzycy ciążowej to chodzi o nie leczoną cukrzycę, czyli zero diety! Wy nie macie się czego obawiać ;-) Bo przecież każda z Was, któa zdaje sobie sprawę z "kłopotu" mierzy poziom cukru i odpowiednio się odżywia.

dokładnie , kontrola i zapobieganie to podstawa.
 
ja synka urodziłam długiego bo 56 cm i chudego 3080 g:) ten podobno też ma długie nogi i jest wagowo troszkę większy od Sebcia... ale zobaczymy w praktyce:)
 
dziewczyny a jak to jest teraz z USG? bo juz mialam w sumie 7, 3 na NFZ wykorzystane. bo tak sobie mysle ze chcialabym przed porodem wiedziec co i jak z synkiem, ale pewnie za duzo chce...
 
dziewczyny a jak to jest teraz z USG? bo juz mialam w sumie 7, 3 na NFZ wykorzystane. bo tak sobie mysle ze chcialabym przed porodem wiedziec co i jak z synkiem, ale pewnie za duzo chce...
to zależy jak dzidzia ułożona ... bo jak nie jest główka do góry to najczęściej jeszcze zlecają nawet na nfz żeby wiedzieć czy nie trzeba cc - a jak sama chcesz sie czuć pewnie to możesz poprosić w tym limie o usg mówiąc lekażowi ze np boisz sie o wody płodowe lub ułożenie dziecka do porodu i w szpitalu możesz sie dowiedzieć tam gdzie chcesz rodzić bo może tam można przed porodem zrobić usg.
Ja już więcej usg nie będę miała (miałam 4) ale teraz jak byłam na ip i mówiłam że boje sie tych sączących sie wód to Pani zrobiła usg no i przed cięciem - dzień przed mam mieć zrobione usg ale to juz w szpitalu na badaniach do cc


Ps. zapytaj sie jeszcze z którego tygodnia szpital chce mieć usg do porodu - ja np usłyszałam że w większości szpitali chcą mieć to ostatnie usg z około 36/37 tygodnia - jeszcze ewentualnie to możesz użyć jako argument zeby lekarz Ci zrobił usg
 
Ostatnia edycja:
to zależy jak dzidzia ułożona ... bo jak nie jest główka do góry to najczęściej jeszcze zlecają nawet na nfz żeby wiedzieć czy nie trzeba cc - a jak sama chcesz sie czuć pewnie to możesz poprosić w tym limie o usg mówiąc lekażowi ze np boisz sie o wody płodowe lub ułożenie dziecka do porodu i w szpitalu możesz sie dowiedzieć tam gdzie chcesz rodzić bo może tam można przed porodem zrobić usg.
Ja już więcej usg nie będę miała (miałam 4) ale teraz jak byłam na ip i mówiłam że boje sie tych sączących sie wód to Pani zrobiła usg no i przed cięciem - dzień przed mam mieć zrobione usg ale to juz w szpitalu na badaniach do cc


Ps. zapytaj sie jeszcze z którego tygodnia szpital chce mieć usg do porodu - ja np usłyszałam że w większości szpitali chcą mieć to ostatnie usg z około 36/37 tygodnia - jeszcze ewentualnie to możesz użyć jako argument zeby lekarz Ci zrobił usg

dziekuje ;) szkrab od 26tc jest glowka w dol. jeszcze na wizycie zapytam lekarza i zobacze co powie i bede wtedy myslec.
 
reklama
Do góry