reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

martusia wybacz ale wczoraj bylam rozkojarzona oczywiscie kciuki zaciskam zawsze za wszystkie po nieraz tak bylo ze dziewczyny zapominaly o liscie a wczoraj ja zapomnialam chyba zerkna:(oby cukier byl juz ok, Dzidz troszke zwolnil tempo a za wyniki moczu gratki:*

ryba super:*

misia powodzenia z dieta:)no i zycze poznania plci 2 Malenstwa:*

Zanetka ciesze sie ze Dzidz zdrowy a z ta plcia ta niezle Ci namieszal, mi tez na polowkowym powiedziala bardzo pewnie ze DZIEWCZYNKA i polecialam w roz teraz bede dopytywac bo wtedy bylam prywatnie a teraz na NFZ zobaczymy, 3mam kciuki zeby jednak zostala u Ciebie pierwsza wersja bo wiem jak to jest przyzwyczaic sie do tego kogo nosi sie pod sercem:)

BABYDOLL, POK i reszta jutrzejszych wizytujacych &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
no to ja tez sie troche boje, bo doktorek mowil ze synek ale bylam prywatnie, a niedlugo na nfz ide. no coz, mam chyba 2 pary spioszkow rozowe :-D

Zanetka
, wazne ze dzidzia zdrowa :)
 
Martusia - kciuki za cukier trzymam! ;)

Zaneta - no niezle musialas byc skolowana ale najwazniejsze, ze dzidz zdrowy. To teraz czekasz na kolejne usg, zeby wyjasnic plec (do trzech razy sztuka?) czy bedziesz juz czekac na niespodzianke?


Bardzo dziekuje za kciuki. Postaram sie jutro po wizycie dac znac aczkolwiek mam zwariowan dzien i moge nie dac rady, a wieczorem wylatujemy, wiec w razie czego prosze sie nie niepokoic.
 
pok- lekarz powiedział, że na następnym usg 26 czerwca będziemy oglądać tak długo Maluszka aż poznamy płeć na 100% -mam nadzieję, że tak będzie, po tych różnych interpretacjach płci chcę wiedzieć kim jest moje dziecko :-)
 
Zanetka- no to nieźle! :) Obyś niedługo dowiedziała się kto tam naprawdę siedzi :)

Gratuluję innych udanych wizyt.

U nas po wizycie ok. Młody nadal jest chłopcem i z dumą to prezentuje. Nie wiem ile waży, bo pomiary mają być robione za jakieś 4tyg. Ma głowę na górze, kręgosłup z prawej strony i nogi zachodzą na lewą stronę brzuszkę. Czyli to co się wypina z prawej to jego zgrabna pupka ;)
Następna wizyta 6.06 i wtedy też wymazy mają mi pobierać.

&&& za kolejne wizyty.
 
Żanetkaaa wow niezle tez jestem w szoku!!! ja tez sie juz przyzwyczailam do tego,że ma byc synek na szczescie mam zdjecie siusiaka na ktorym sama widze ptaszka wiec płci nie powinien zmienic:-D ale najwazniejsze,że dzidzia zdrowa!!!

&&&&&&&&&&&&&&&& BABYDOLL
&&&&&&&&&&&&&&&& POK
&&&&&&&&&&&&&&&& SZYSZA
 
reklama
pajkaa slodycze to ja wpierdzielam kilogramami w pierwszej ciazy tez tak wpierdzielalam
martusia na razie lekarz dal tylko skierowanie na obciazenie glukoza, wynik nie jest tragiczny ale nie jest tez super
misia ile dalas za glukometr??

zanetkaa ja pierdziele, jakie jaja z ta plcia, jak tak czytam to sie zastanawiam nad dodatkowym usg u innego lekarza zeby sie upewnic z ta plcia bo ja tu w roz lece i jeszcze sie co innego okaze

&&& za dzis :-D
 
Do góry