reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Zupełnie nie znam się na konflikcie grup krwi, ja mam rh+ mój mąż chyba też, ale w sumie nie robił badań.

Za to dzisiaj byłam na usg, to było najkrótsze usg pod słońcem, trwało może ze 2 minuty, na nfz, rany jak dobrze, że są prywatne!
nie widziałam monitorka, nic, dowiedziałam się tylko, że wszystko ok, wyniki odbiorę u gin, ale ogólnie Maluszek nadal jest chłopcem :) i waży już 1100 ! wow już ma ponad 1 kg, kawał chłopaka! :)))
z ułożenia głowką w dół ma teraz poprzeczne, ale się wierci ciągle :)

łaaał ponad kg!! super :) a pamiętam jak nasze dzieciaczki miały po 5 cm długości i się jarałyśmy że takie duże hihi... a teraz to już takie prawdziwe duże smyki :)))
ciekawe ile mój synek waży, ostatnio w 24 tc nie miałam usg, ale za 3 tygodnie już wezmę wizytę z usg bo bardzo jestem ciekawa ile waży maluch :)))

anmika, w twoim przypadku chyba trzeba zbadać te przeciwciała bo faktycznie druga dzidzia mogła mieć rh+ i możesz przeciwciała mieć... dziwne też że nie dostałaś immunoglobuliny, jak ja leżałam po poronieniu w szpitalu to wszystkie dziewczyny z grupą rh- dostawały immunoglobulinę.
 
reklama
Kasia P-P nooo ja aż się zdziwiłam, bo miesiąc temu ważył 500 g! ależ szybko przybiera na wadze, czad :D
a ja to nieźle czuję hihih :D
 
już pytałam na głownym, ale zapytam i tu - czy odczuwacie coś na kształt bezbolesnych skurczy od czasu do czasu? taki jakby napompowujący się balonik w macicy i wypuszczający powietrze?
nie kopniaczki, nie bąki ;)
bo ja tak mam od jakichs dwoch tygodni, i to chyba te bracksony higsy? ;)
 
już pytałam na głownym, ale zapytam i tu - czy odczuwacie coś na kształt bezbolesnych skurczy od czasu do czasu? taki jakby napompowujący się balonik w macicy i wypuszczający powietrze?
nie kopniaczki, nie bąki ;)
bo ja tak mam od jakichs dwoch tygodni, i to chyba te bracksony higsy? ;)
ja czuję taki balonik powyżej spojenia łonowego, rośnie, czuje jak się napręża, czasami troszkę boli ale to mała się tak wypina
 
Uffff odebrałam wyniki, i glukoze mam napewno dobra sama pielegniarka mi powiedziala no i zreszta z boku jest ile min a ile max ma byc wiec jak dla mnie to super ale zobaczymy w pon wizyta:) ciesze sie bo martwilam sie.

Ja jestem ciekawa ile moj synek juz wazy i mierzy :-) ale jeszcze 5dni i sie dowiem:-p
 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt :tak:
Trzymam &&&& za kolejne ;-)
polisia- woow kawał "chłopaczka" aż sama zaczęłam się zastanawiać ile mój Mały waży :-)
 
Polisia juz Twoj maluch wazy 1 kg -:szok::-)szok jak te dzieciatka szybko rosna ...
ciekawe ile moja dzidzia ma...???? w pt wizyta wiec sie dowiem,,, USG bedzie i test na glukoze...
 
Gratuluję udanych wizyt!
Ja swoją mam jutro :) Nie wiem czy będą robione pomiary, ale na pewno Malca zobaczę. Pewnie duży już jest, bo jak wystawia jakąś część ciała to wydaje się spora :)
 
reklama
A ja właśnie wróciłam od lekarza. Wszystko jest ok. Niestety nie widziałam dzidzi na USG bo mój 9 letni Miłoszek był ze mną i lekarz wszystko jemu pokazywał i objaśniał , hehehe , ale ja się jeszcze nacieszę widokiem, a on tym razem mógł ze mną przyjść, więc niech korzysta. Dostałam fotkę. Lekarz powiedział , że to dziewczynka na 100%, ale podobno jego trafność bywa zawodna, dlatego zapisałam się na 01.06.2012 na nagranie usg do jego syna , który podobno jest w tym świetny, więc zobaczymy co mi powie. A tu focia mojego maleństwa , domyślam się tylko , że to buźka i rączka , ale nie jestem do końca pewna :) waga 655gr , a termin wg usg na 12.09 , a wg OM na 21.09 :-D
dzidzia 23 tydz.jpg
 
Do góry