reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
witam sie po wizycie, dziecko ma szybkie tetno, a ja mam bardzo niski cukier, dostalam skierowanie na glukoze 75g i zobaczymy co wtedy
ale za to o dziwo pierwszy raz mam dobre wyniki moczu
 
Jestem po połówkowym, wszystko jest w najlepszym porzadku. Antoś waży 640g, wszystkie wymiary ma dobre, wszystko ma na swoim miejscu, serduszko, płuca, pęcherz, żołądek, kręgosłup, mózg, itd. Bardzo się cieszymy :)
 
Martusia ja w poprzedniej ciązy po glukozie mialam mega niski cukier... nic z tym nie zrobią...możesz wcinać słodycze ewentualnie możesz mdleć...bo ja specjalnie bylam u diabetologa z wynikami...

Ryba gratuluję wizyty:)
 
22 maja byłam u diabetologa, dostałam glukometr i dietę. Póki co cukier w normie, ale nie jem nic słodkiego, aż się dziwię, że się trzymam, bo tak to codziennie coś zjadłam :) 29 maja idę znowu, lekarka sprawdzi czy dieta wystarczy, ja myślę, że tak, bo cukier mam w normie. Do gin idę 5 czerwca, a usg mam zaplanowane na koniec czerwca, ok 30 tc. Wtedy może dowiem się, kim jest drugi dzidziol :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wizyty.
 
Wróciłam od lekarza i jestem w totalnym szoku... :szok:

Zacznę od tego, że dzidzia jest zdrowa, wszystko na swoim miejscu, wszystkie wymiary idealne, waży niecałe 800g :-) więc bardzo się cieszę, ale...
mój Filipek prawdopodobnie jest dziewczynką... Lekarz zapytał się mnie czy płeć jest już znana ja mówię, że tak a on do mnie: mówiłem że dziewczynka? a ja nie że chłopiec! a on do mnie, że nie wygląda mi na chłopca, nie widzę jajeczek (dzidzia była wypięta dupką) i się mnie pyta czy mówił że jest pewien że to chłopiec czy powiedział że przypuszcza chłopca a ja mówię: że zatrzymał mi wtedy obraz na monitorze i pokazał ptaszka i powiedział że widział jajeczko, a on mówi że on mówi płeć jak jest 100% pewny jak nie jest pewny to informuje że tylko przypuszcza więc ja mu mówię że powiedział że jest pewien. No a on powiedział że to sprawdzi bo zawsze jeśli jest pewien płci to w karcie ciąży robi znaczek chłopca/dziewczynki, a jeśli tego znaczka nie będzie to znaczy że tylko przypuszczał, no i sprawdził i mam zapisane że chłopiec, sam był w szoku bo mówił że musiał być pewien na 100% jeśli tak zapisał, no i powiedział że jakby miał dziś mówić płeć to chłopca nie widzi ale dziecko było od tyłu więc mówi że może Mały tak sprytnie schował jajeczka. :szok:
Powiem Wam, że jest to moje pierwsze dziecko więc jest mi zupełnie obojętnie jaka będzie płeć ale się już przyzwyczaiłam do mojego synusia :-(
 
reklama
Zaanetkaaa ja jestem w szoku po Twoim poście.......................i nie wiem czy śmiać się czy płakać...................
 
Do góry