reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Fasolka gratki za córcię

a teraz będzie sprawozdanie z mojej dzisiejszej wizyty w Medicoverze...miało byc lajtowo, zależało mi na skierowniu do szpitala w Wilanowie na usg połówkowe-maja tam najlepszy sprzęt w kraju....
ginka z Medicover stwierdziła,że moja ginka z NFZ ma duże doświadczenie i ona nie widzi powodu żeby teraz zmieniać w połowie ciąży :wściekła/y:
według niej z badania na fotelu wychodzi,że jestem w 24 tyg, z usg 21; 3 tyg różnicy, stwierdziła,że albo pomyliłam daty miesiączki, albo cos z owulacją mam nie tak albo z dzieckiem coś nie halo....

potem chciała sprawdzić tętno płodu, ale go nie znalazła :szok:
dała mi skierownie do szpitala na KTG
jechałam sama 2g z Tarchomina na Wilanów, na KTG tętna nie wyczuli bo według pielęgniarki ciaża 21 tydz za mała na takie badanie :no:

potem sie dowiedziałam,że moja karta członkowska nie obejmuje wizyty u lekarza w szpitalu tylko w przychodni i trzeba zapłacić 160pln
na szczeście się zlitowali i zabrali mnie na usg

według lekarza wszystko jest z dzieckiem ok, no i sisusiaka pokazał więc na 100% ;
ja już cholery dostaję z tym wszystkim, jedna ginka z NFZ mówi mi,że jak mam twardy brzuch na wieczór to mam wziąć 2 nospy, ta z Medicover każe od razu jechać do szpitala na KTG :no:
któraś z dziewczyn pisała,że jak roznica w tyg jest większa niż 2 to z płodem jets coś nie tak :-( ja oszaleję :no:
czemu ja trafiam na takich lekarzy :wściekła/y:

i jakby jeszcze tego było mało lekarz z NFZ, który robił mi ostatnie usg na wypisie napisał łożysko w 2 stopniu dojrzałości...to usg bylo robione w 20 tyg, ginka z NFZ na moje pytanie co to oznacza? odpowiedziała-nic nie oznacza, ginka z Medicoveru stwierdziła,że łożysko za stare na ten etap ciąży a ginek, ktory robił mi to dzisiejsze usg w szpitalu powiedział,że w tym okresie się w ogóle nie oznacza stopnia dojrzalości lożyska...
jak tu nie zwariować?!
 
Ostatnia edycja:
jejku stokrotko bardzo mi przykro ze tak trafiasz, myslalam ze tam bedzie lepiej a tymczasem z deszczu pod rynne trafilas... co do roznic: moja ciaza z usg a z OM jest roznicy 10dni i dziecko pieknie sie rozwija. czasem dzieci nadrabiaja wiek z OM. a co do przeplywow moze cos byc, ale nie musi. to na USG polowkowym sprawdzisz znaczy lekarz Ci powie. nie martw sie na zapas bo zwariujesz -wiem, latwo mowic, ale trzeba troche pozytywnych mysli.

ja mam swietnego doktorka, polecam go goraco, ale dla Ciebie to kawal drogi by byl gdybys chciala skorzystac, moge Ci ewentualnie dac tel.

ale podejscie lekarki z Medicoveru - no troche zenua. jakby nie bylo nie powinna tak sie zwracac do matki pelnej obaw o dziecko.

ech, tulam Cie mocno.
 
STOKROTKA matuniu na jakich głupków ty trafiasz :0 tak ci współczuję tylko stresów ci dodają :(kurcze...ale gratuluje synusia:))

Kciuki za wizyty &&& :))
 
stokrotka ło matko jak ja Ci wspolczuje, ale na pewno bedzie wszytsko ok, nie denerwuj sie za wiele (wiem latwo powiedziec) bo Dzieciatko odczuwa Twoje nerwy, tule, buzia
 
reklama
Stokrotko wspołczuje :no: naprawde masz pecha do tych konowałow co do roznicy wieku ciazy to z tym roznie bywa wystarczy miec cykle niregularne (wystarczy pare dni roznicy )i juz terminy sie rozłaza :dry:.Badz dobrej mysli choc wiem ze to trudne ,gratuluje syneczka i tulam
 
Do góry