reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Dzisiejsze foto malenkiej:-)

2012-05-14 16;42;36.jpg
 
Dziekuje dziewczynki za kciukasy:-):-):-)
Ja juz po wizycie z dzidziusiem wszystko ok wszystkie wymiary ok idealnie do tygodnia ciazy serduszko nerki itp wszystko ok :-DI bedzie DZIEWCZYNKA:-D:-D jednak moje wczesnociazowe przeczucie( zanim zaczeli mi chłopaka wmawiac) sie spełniło ,malutka wazy 475 9 .Tylko jest mały problem łozysko jest nisko:eek: co prawda lekarka powiedziała ze na tylnej scianie i to ok,ale jest nisko podobno moze sie podniesc jeszcze zobaczymy .

Słowa mojego m trzy baby w domu :szok: pewny był ze chłop bedzie :-p ale nastepna do rozpieszczania:-D.

jeeeeeeeeeeeest super fasolciu ciesze sie razem z Toba i ze Dziewczynka i ze zdrowa a lozysko jeszcze ma czas ja tez mam na tylnej sciasnie ale doktorka powiedziala ze to sie jeszcze moze zmienic;)suuuuper jeszcze raz gratki:*
 
reklama
Do góry