reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Niby jestem dodana dziewczyny ale jak mam zrobuc to zebym miala ta grupe w tel ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Zawsze mi sie wyswietla na tel tam gdzie jestem a teraz njr mam trj zaknietej ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Gosia ja zeby mi sie wyswietlalo musialam pare razy wejsc przez srtone a nie przez apke. Teraz mi wychodzi w powiadomieniach
 
Ja też nie robiłam badań prenatalnych - brak wskazań no i to tylko prawdopodobieństwo.

gosia2808 praktycznie każda z nas miała problem z dotarciem na wątek zamknięty, dasz radę do nas dotrzeć ;)
 
Ja też nie robiłam badań prenatalnych - brak wskazań no i to tylko prawdopodobieństwo.

gosia2808 praktycznie każda z nas miała problem z dotarciem na wątek zamknięty, dasz radę do nas dotrzeć ;)

No obys miala racje kochana... Bo jak narazir czarna magia.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry