reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
dziewczyny ratunku jak ma do Was dolaczyc na zaknietej grupy, albo jestem taka ciemna albo nie wiem...
jestem wlasnie na kapie i dalej nie wiem co i jak
 
Gosia, wlasnie dzis o Tobie pisalysmy... Znalazlas grupe ciazowe wrzesniowki? Jesli nie masz do niej dostepu to napisz priv do Annam


ckai3e3knlg02eze.png
 
Gosia, wlasnie dzis o Tobie pisalysmy... Znalazlas grupe ciazowe wrzesniowki? Jesli nie masz do niej dostepu to napisz priv do Annam


ckai3e3knlg02eze.png

A gdzie mam ja znalezc?
Ja korzystam z telefonu dzis weszlam na chwile na kompa ale ten durrn ledwo dziala i die wylacza co chwila.! I jestem zla


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
dziewczyny ratunku jak ma do Was dolaczyc na zaknietej grupy, albo jestem taka ciemna albo nie wiem...
jestem wlasnie na kapie i dalej nie wiem co i jak
A Ty tu kochana? Na gorze jest zakładka "grupy" potem wejdź na "ciazowe wrzesniowki". A zapisywalas się do Annam na wątek zamknięty?
 
Nie nie xapisalam sie chyba nie wiem sama, byl podawany link ale ja nie miglam w niego wejsc


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie ma Cię na liście w wątku zamkniętym. Napisz do annam03 prywatną wiadomość żeby Cię zapisała. Przecież musisz do nas dolacyzc ;)
 
reklama
Do góry