reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Niech siedzą mój mąż jest zodiakalna waga więc chciałby żeby mała się urodziła w terminie albo po 21 żeby też była waga jak tatuś ale ja wolałabym koło 15 boję się że fizycznie nie dam rady ale co tam i tak będzie jak ma być
 
reklama
Są te całe herbatki z liści malin które zaleca się pić od któregoś tygodnia bodajże olej z wiesiolka ale to by trzeba było poczytać bo nie pamiętam od kiedy można i słyszałam o oleju rycynowym ale to bym bardzo uważała i tylko w 38 tygodniu bym zaryzykowala mnie przyspieszyły skurcze jak już były regularne zrobione samodzielnie w domu dwie lewatywy jak zajechałam do szpitala rozwarcie było na 5 palców a i rodziłam z oxytocyna jednego syna i bez ostatniego i powiem że bardziej boli taki poród z oxytocyna to tak autopsji
 
Ostatnia edycja:
Mi tez się we wtorek zaczyna 33 tydzień. Termin mam na 27wrzesnia. A marzy mi się urodzić w 38 tyg koło 14 wrzesnia


Jestem w 32 tygodniu ciąży
 
Też słyszałam że poród z oxytocyną jest boleśniejszy. Kurde im bliżej tym bardziej się boję.
Rozmawiałam z mężem. Okazało się że bardzo chce by\c przy porodzie tylko nie chciał wpływać na moją decyzję. I mamy kompromis ;) nie będzie się patrzył "tam" tylko będzie przy mnie :)

Baaasia ja mam na 14 września :)
 
Rielle to super decyzja ale ja jestem taka sama jak ty to ja mam z tym problem nie mój mąż no nie jest to widok jakiś super no i wiadomo oprócz dziecka wychodzi wszystko nie ma co ściemniać będę szczera nie jedna robi kupę co tu ukrywać więc ja swojego wywalę a potem karze zawołać jak już będzie po wszystkim
 
Ostatnia edycja:
No ciekawe która pierwsza z nas będzie się chwalić dobra nowina i zdawać relację z przebiegu porodu no życzę nam lekkich i expresowych porodów
 
reklama
Mam właśnie takie samo podejście ! Nie ma co pięknego tam oglądać wg mnie :) Mąż też mówi że przecież on to rozumie. Super ale ja psychicznie będę spokojniejsza :)

Dokładnie ! I żeby żadna nie miała problemów ani komplikacji :)

A czy wam też brzuszek już opadł ?
 
Do góry