reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Rielle gratulacje!!!!
Ja niestety przeterminowana 3 dzień.
Jestem załamana bo w piątek mąż jedzie za granicę na miesiąc.
Też ma mega doła , że może nie zobaczyć niuni.
próbujemy wszystkiego , seksu , masowania brzucha , pobudzania piersi , kupiłam nawet piłkę
iii nic :(
Jutro ktg i wizyta u lekarza. Może już mnie skieruje na wywołanie. No bo ile można czekać

mi jeszcze kazali duże kroki takie wyskoki do przodu robić i zjeść jakąś ostrą potrawe powiedziała żę z maka mało ostre więc zjadłam zupke chińską z przyprawa chilli bo nić ostrego nie znalazłam w domu i po 3 godz pojawiły mi się lekkie skurcze ale to chyba zbieg okoliczność (masaż sutek szczypanie brzucha skakanie + ta zupka i zadziałało hehe)

pilaga a duże masz krwawienie ??? bo ja mam skąpe i troszke sie martwię bo z synem to sie ze mnie lało...a teraz leje mi sie z cycków no i 8 kg juz mam mniej
 
reklama
U mas właśnie na przyspieszenie podziałał sex. Na początku dnia były nieregularne a później zaczęłam chodzić dużo i samo poszło ;) aczkolwiek malutka miała już znaki przenoszenia. Więc to na pewno był jej czas ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pilaga93 super że już po i jesteś już w domku
Aniaczarnula nie wiem niektórzy próbują z olejkiem rycynowym dobra lewatywa tylko albo jedno albo drugie trzymam kciuki by coś ruszyło i tatuś poznał swoją księżniczkę
 
Hej dziewczyny :). Właśnie wróciłam od ginekologa, podobno wszystko dobrze przygotowane na poród, mala napiera do wyjscia i dlatego dostałam skierowanie do szpitala, skurczy nie czułam, dopiero od 11.58 mam skurcze co 3 minuty. Mam nadzieje ze skurcze jeszcze się nasila i ze nie odesla mnie ze szpitala do domu :). Termin z OM mam na 14.09 a z pomiarowych na 29.09 :)
 
Judy166 u mnie krwawienie chyba w normie. 4 doby nosilam podklady poprodowe a od dzisiaj podpaski wystarczaja. Z cyckow tez mi sie leje, musze sciagac i z jednego 90ml wysysam co 3h... Zamowilam woreczki na pokarm bede zamrazac w razie jakby zaczal zanikac bedzie na potem.
 
reklama
Do góry