reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Nadszedł moj termin.
Mojej kochanej nie spieszy się na świat.
Właśnie zaliczyłam porządki w ogrodzie.
Niestety dopadło mnie przeziębienie. Cały czas kicham i czuję się fatalnie.
Może znacie jakieś szybkie sposoby na przeziębienie oczywiście dostosowane do naszego stanu ?
 
reklama
Gratulacje dziewczyny!!! Ja wczoraj u ginekologa rozwarcie prawie na 2 palce. Powiedziała że organizm mam super przygotowany. Mam brać się za męża i twierdzi że pójdzie szybciutko ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sok z cebuli to naturalny antybiotyk. Ja miałam przeziebienie na początku ciąży to właśnie to mi polecili.
Ja po wczorajszej wizycie bez zmian. Żadnego rozwarcia. Nic się nie dzieje. No ale mam chyba jeszcze na to trochę czasu wiec w sumie jest ok. :)
 
reklama
Dziewczyny jak tak widze jakie są przeboje z tymi ginekologami to normalnie nic tylko powystrzelać dziadów!Przecież to się można nerwicy przy nich nabawić...
 
Do góry