reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2024

Współczuję strachu ale na tym etapie raczej już nie powinna się przekręcić. Dziewczyny z mojej szkoły rodzenia za to chciały rodzic SN a wszystkie 3 mają pośladkowo ułożone dzieci, zaś ja chce cc a dziecko idealnie główkowo położone 😂
o kurde🤣 u Ciebie to jeszcze jest możliwość na cc (chyba że nie masz innych wskazań to trzeba kombinować), a u nich może się jeszcze uda przekręcić, choć wiadomo że ciężko. Cud chyba by się musiał zdarzyć na takim etapie.
A jak się czujesz ogólnie owca? Ile dzidziuś waży?
 
reklama
Też odczuwacie co jakiś czas ruchy bardzo nisko? Jakby dziecko miało w każdej chwili noge albo rękę wystawić? 🙈
czasami, w zeszłym tygodniu strasznie to odczuwałam i nawet już nie zaczepiałam celowo żeby nie prowokować ruchu
Za to w tym tygodniu wypycha się strasznie z jednej strony na wysokości pępka, okłada wielkimi kolanami🤣 ale wolę to niż gilgotanie paluszkami😮‍💨😮‍💨
 
o kurde🤣 u Ciebie to jeszcze jest możliwość na cc (chyba że nie masz innych wskazań to trzeba kombinować), a u nich może się jeszcze uda przekręcić, choć wiadomo że ciężko. Cud chyba by się musiał zdarzyć na takim etapie.
A jak się czujesz ogólnie owca? Ile dzidziuś waży?


Ja się ciężko czuje bo dużo przybrałam i już ledwo chodzę 😂 Maluch ważył 2655 jakieś 2 tyg temu a do tamtej pory przybierał koło 200g na tydzień, więc szacuje ze obecnie koło 3 kg powinien mieć. W poniedziałek mam wizytę u ginekologa to zobaczę ile waży 😁
 
To ja podobnie, jeszcze upały znowu powróciły i wańka stańka jest ze mnie.
To jak dobije do 3 to już lada moment😎 to takie nierealne ze zaraz będziemy tulić te maluchy
 
Ja dzisiaj 36+1 :) też na etapie 34 tygodnia czułam jak by miał mi wypaść na kibelku 🤣🤣 ale teraz to już się całościowo kręci i daje czadu, ale najbardziej nie lubię właśnie tego uderzania główka na dole, jeeeny klucie okropne.
No ewidentnie u mnie rozejście spojenia, ale staram się oszczędzać. Ćwiczyć się boję,żeby nie przyspieszyć za mocno porodu, aczkolwiek już teraz to może wychodzić.
Ma któraś z Was cukrzycę ciążowa? Też Wam tak na końcu skaczą cukry ? Oszaleje :D
 
Czy tylko mnie przeraża porod ? 🤣 jakoś do tej pory się trzymałam, ale ostatnio nerwowa się zrobilam już 😅 pierwszy porod, woec pewnie dlatego, ale to czekanie jest straszne. Na cesarkę chociaż termin wyznaczą 😅
 
Czy tylko mnie przeraża porod ? 🤣 jakoś do tej pory się trzymałam, ale ostatnio nerwowa się zrobilam już 😅 pierwszy porod, woec pewnie dlatego, ale to czekanie jest straszne. Na cesarkę chociaż termin wyznaczą 😅


Na cesarkę termin wyznaczą a dziecko i tak swoje i szybciej pewnie wyjdzie 😂 Terminy cesarkę są zazwyczaj po 39+0 więc już 40tc a z moich obserwacji to rzadko kiedy do tego terminu maluchy siedzą w brzuchu 😂
Ja mam wyznaczony termin cesarki na 29 sierpnia, ale chciałabym nieco szybciej pozbyć się brzucha bo już mi naprawdę ciężko 🙈 Także się nie boję tylko odliczam, no i to też moje drugie dziecko więc tym bardziej drugiej cesarki się nie boję. Bardziej boję się, że mi odmówią cięcia i kaza rodzic naturalnie 😂
 
Na cesarkę termin wyznaczą a dziecko i tak swoje i szybciej pewnie wyjdzie 😂 Terminy cesarkę są zazwyczaj po 39+0 więc już 40tc a z moich obserwacji to rzadko kiedy do tego terminu maluchy siedzą w brzuchu 😂
Ja mam wyznaczony termin cesarki na 29 sierpnia, ale chciałabym nieco szybciej pozbyć się brzucha bo już mi naprawdę ciężko 🙈 Także się nie boję tylko odliczam, no i to też moje drugie dziecko więc tym bardziej drugiej cesarki się nie boję. Bardziej boję się, że mi odmówią cięcia i kaza rodzic naturalnie 😂
No jasne,wcale się nie dziwię. A jakie masz wskazania do cesarki? ja jeśli dotrwam do wizyty 20 sierpnia to zapewne jakaś decyzję lekarz podejmie co do mojej indukcji,chyba ze mlody wagowo bedzie sie kwalifikowal do cesarki, bo niby przy cukrzycy od 4kg ale nie ma reguly. Poltorej tygodnia temu mial 2800 wiec raczej do 4 nie dobije tak szhbko hehe.Chyba że coś zacznie się wcześniej ale tego nie wie oczywoscoe nikt 🫣😄
29 to jeszcze ze troszkę, oby jakoś zlecialo
 
reklama
No jasne,wcale się nie dziwię. A jakie masz wskazania do cesarki? ja jeśli dotrwam do wizyty 20 sierpnia to zapewne jakaś decyzję lekarz podejmie co do mojej indukcji,chyba ze mlody wagowo bedzie sie kwalifikowal do cesarki, bo niby przy cukrzycy od 4kg ale nie ma reguly. Poltorej tygodnia temu mial 2800 wiec raczej do 4 nie dobije tak szhbko hehe.Chyba że coś zacznie się wcześniej ale tego nie wie oczywoscoe nikt 🫣😄
29 to jeszcze ze troszkę, oby jakoś zlecialo


Tokofobia i papier od psychiatry. No do 29 jeszcze prawie 3 tyg I to dla mnie dużo za dużo 😂 Spróbuję się umówić do innego szpitala tydzień wcześniej, zobaczymy czy przyjmą
 
Do góry