reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziękuję kochane za odpowiedź. Śluz uspokoił się w miarę biorę duphaston 3x1 nie wiem kompletnie co robić jestem kłębkiem nerwów i tylko czytam w internecie ☹️
Dlatego nie warto się umawiać za szybko do gina. Ja mam wizytę na 31.01. to bedzie 6+5. Ale się zastanawiam nad przełożeniem na 2.02. chociaż mi ten drugi nie pasuje za bardzo bo tesciowa ma badanie i nie wiem czy mogłaby zostać z synem. Więc pojde w piątek na krew a we wtorek juz sie udam na te badanie. 😅
a za Ciebie trzymam kciuki!
I nie czytaj za dużo!
 
reklama
o to ja z pozycji totalnej osoby zielonej mam pytania. Czy da się dobrać fotelik bez konsultacji w sklepie? Czy rzeczywiście lepiej jechać do sklepu niech wymierzą dokładnie i zapłacić więcej niż przez Internet?
Drugie pytanie : bezpieczniej jest wozić dziecko tyłem? wiem, że są duże sporo co do tego, ale nigdy nie pamiętam którą stroną lepiej :D
Tyłem 100razy bezpieczniej :) w Norwegii jest nakaz wozenia tyłem do o ile dobrze pamietam 4rz.
A u nas w Polsce proponuje się poddupniki i smart kid belt… żenada.
Coś ruszyło w temacie beZpieczenstwa dzieci w aucie, jest 8 gwiazdek, tyłem.pl ale to i tak kropla w morzu.
 
Możesz iść do sklepu ale zamówić możesz z neta ;) ja tak robię. Robię konsultacje itp. Moja przyjaciółka również tak robi. Nawet się pytałam faceta czy mogę tak zrobić. Tylko trzeba znać dokładną nazwę fotelika.
A czemu tak? Lepiej kupić na miejscu niż narażać fotelik na uszkodzenia w transporcie, poczta się nie pierniczy i rzuca wszystkim jak popadnie.
W dobrym sklepie stacjonarnym wyrównują cenę jeśli online znajdziesz coś taniej, ja zawsze robię research w necie, idę ze screenami i za tyle mi sprzedają to ci chce. Warto zawsze pytać :) no i zamontują dobrze, bo łatwo zrobić błąd podczas wpinania foteli, szczególnie tych rwf do 25kg co są nA pasy
 
Mam uszaka. Wygodny na co dzień, ale do karmienia - jak dla mnie - nie bardzo. Ja karmiłam siedząc, albo leżąc na łóżku. Dla mnie podstawa to podnóżek. Wiele ułatwia.

U mnie dziś 5+2 od soboty mam zgon koło 10. W weekend mogłam pospać, niestety dzisiaj musiałam jakoś wytrzymać w pracy. Że też nie ma się gdzie położyć!;-)
No i węch mi się wyostrzył. A tak to nic, nul. Nawet piersi nie bolą.
Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży, kiedy to byłam tak słaba, że ledwo mogłam wstać z łóżka.

Ja tak miałam w poprzedniej ciąży. Miałam w normie, ale lekarka zaleciła mi małą dawkę, żeby obniżyć tsh, żeby łatwiej zajść w ciążę. Zaczęłam brać może z tydzień i pykło;-)

Melduję, że moja beta po 72h wynosi 17086. Przyrost w normie. Wizyta 31 stycznia.

PS: w pierwszej ciąży nie miałam detektora i w tej też nie zamierzam. Nie chcę się stresować;-)
Detektor to super chwile spędzone na słuchaniu serduch a nie stres ❤️ wyszukanie tętna w późniejszym czasie nie jest trudne, z mężem lubiliśmy sobie poleżeć i posłuchać młodego, teraz syn tez pewnie chętnie posłucha serducha :) wg mnie warto sobie wypożyczyć choć na tydzień ❤️❤️❤️
 
Witam! 🤰🤰

Bądźmy dla siebie wsparciem. Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ❤️

@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@czesc_tu_jola - wizyta 24.01.
@molly95 - wizyta 24.01.


@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@Marta_322332 - wizyta 25.01.
@mała_mama - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@wonderland - wizyta 27.01.
@roki3 - wizyta 28.01.
@Cantosowa - wizyta 30.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 01.02.
@Joanna939 - wizyta 02.02.
@Otylia. - wizyta 03.02.
@liska_94 - wizyta 3.02.
@Lilia92 - wizyta 06.02.
@mollyn95 - wizyta 06.02.
@hejol - wizyta 06.02.
@liska_94 - wizyta 06.02.
@Panda91 - wizyta 07.02.
@MamaKrzysia19 - prenatalne 08.02.
@wielomatkaa - wizyta 08.02.
@Mama23????? - wizyta 08.02.
@kolorowamama00 - prenatalne 09.02.
@tamagotchi - wizyta 09.02.
@MamaKrzysia19 - wizyta 10.02.
@mamaGrzesia - wizyta 13.02.
@melodyP - wizyta 15.02.
@Śnieżka1990 - wizyta 16.02.
@melodyP - usg I trymestru 20.02.
@Mama.Grzesia - prenatalne 24.02.
 
reklama
Dobrego dnia ❤️
Ja już dziś zaczęłam odczuwać stres przed czwartkową wizytą :( Choć staram się myśleć pozytywnie, zaczynają mnie nachodzić myśli "co zrobię jeśli znowu ciąża się zatrzymała" 😣
mam to samo. Wizyta jutro i musi być juz serce. Tydzien temu zarodek 3mm, czyli dokładnie tyle ile miał ostatnio jak się zatrzymało
 
Do góry