reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

ja poczekam na płeć, mam córkę więc jak będzie dziewczynka to z ubranek dokupie tylko troszkę rzeczy w początkowych rozmiarach bo wiem czego mi brakowało i co by się lepiej sprawdziło. Jak chłopiec to troszkę więcej trzeba będzie pokupować ale część ubranek mam w neutralnych kolorach. Dostawkę, wózki, śpiworki, matę edukacyjną, matę piankową, zabawki dla niemowlaczka, karuzelę, fotelik łupinę, nianię elektroniczną z kamerką, laktator, wkładki laktacyjne, nawet famaltiker i kompresy na brodawki jeszcze będą w terminie, chociaż nie wiem czy będę kp, to wszystko mam. Tylko trzeba będzie wiadomo kosmetyczne rzeczy dokupić, drugą bazę do fotelika samochodowego i leżaczek babybjorn bo miałam pożyczony a to jest złoto.
o to ja tez mam córkę i po niej wszystko zostawione, babybjorna dostaliśmy na chrzest i właśnie żałowałam ze nie zakupiłam wcześniej. Tez z całego serca polecam 😀
 
reklama
Hej. Dopisuję się z terminem wizyty na 27/01 👍🏻
Czytam Was, ale jakoś weny do pisania mi brak. Czuję hormony, które powodują u mnie jakiś wszechwkurw🤷🏻‍♀️objawów brak.
 
Właśnie wiem, mam jakiś jeden zaopatrzony ale muszę podjechać do tego sklepu sprawdzić ten fotelik osobiście. Mnie to wszystko jedno czy z bazą czy na pasy byleby był dobry.
No ja jechałam po besafe stretch tak się uparłam i wyszło że mi nie wejdzie do auta 🤦‍♀️
A jako że mam pannę wysoko w centylu j chce żeby jeździła tyłem nawet do 18 tki 🤣 to kupiłam minikida 3 gdzie nie baralam go nawet pod uwagę 🤣
Ale pasował lepiej do auta niż Minikid 2 który był drugim wyborem.
To trzeba jednak mierzyć w aucie bo później wychodzi różnie 🙈
 
Hej. Dopisuję się z terminem wizyty na 27/01 👍🏻
Czytam Was, ale jakoś weny do pisania mi brak. Czuję hormony, które powodują u mnie jakiś wszechwkurw🤷🏻‍♀️objawów brak.
O dobrze, że nikt mnie nie słyszał dzisiaj w kuchni jak wzięłam inny przepis na ciasto naleśnikowe niż zazwyczaj i nie mogłam usmażyć ani jednego naleśnika :D Nie ma to jak wkur*iona kobieta w ciązy z zachcianką na naleśniki :D
 
Witam! 🤰🤰

Bądźmy dla siebie wsparciem. Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ❤️

@Martaxd - wizyta 23.01.
@angeliskax - wizyta 23.01. NFZ


@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@czesc_tu_jola - wizyta 24.01.
@molly95 - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@mała_mama - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@roki3 - wizyta 28.01.
@Cantosowa - wizyta 30.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 01.02.
@Joanna939 - wizyta 02.02.
@Otylia. - wizyta 03.02.
@Lilia92 - wizyta 06.02.
@mollyn95 - wizyta 06.02.
@hejol - wizyta 06.02.
@liska_94 - wizyta 06.02.
@MamaKrzysia19 - prenatalne 08.02.
@wielomatkaa - wizyta 08.02.
@kolorowamama00 - prenatalne 09.02.
@tamagotchi - wizyta 09.02.
@MamaKrzysia19 - wizyta 10.02.
@mamaGrzesia - wizyta 13.02.
@melodyP - wizyta 15.02.
@Śnieżka1990 - wizyta 16.02.
@melodyP - usg I trymestru 20.02.
@Mama.Grzesia - prenatalne 24.02.
Hej, można mnie dopisać- mam wizytę 25.01. Liczę że bedzie serduszko... Będzie wtedy 6+4
 
O dobrze, że nikt mnie nie słyszał dzisiaj w kuchni jak wzięłam inny przepis na ciasto naleśnikowe niż zazwyczaj i nie mogłam usmażyć ani jednego naleśnika :D Nie ma to jak wkur*iona kobieta w ciązy z zachcianką na naleśniki :D
Omnomnom 🙃
Mnie na słodkie niekoniecznie. Bardziej mięso, warzywa. Dużo przypraw i chilli 😁 będzie mi brakować 🍷🥲 i do tego deski z pleśniowymi serami, krwistym stekiem 🥺 moja dieta to były głównie produkty, których ciężarnym nie wolno dotykać 🤷🏻‍♀️ córka śpi na kolanach, czas na chwilę oddechu…u nas mały regres i zastanawiam się nad postawieniem baniek.
 
Omnomnom 🙃
Mnie na słodkie niekoniecznie. Bardziej mięso, warzywa. Dużo przypraw i chilli 😁 będzie mi brakować 🍷🥲 i do tego deski z pleśniowymi serami, krwistym stekiem 🥺 moja dieta to były głównie produkty, których ciężarnym nie wolno dotykać 🤷🏻‍♀️ córka śpi na kolanach, czas na chwilę oddechu…u nas mały regres i zastanawiam się nad postawieniem baniek.
mnie właśnie też nie na słodkie. Warzywa, mięso. A z synem mogłam tyle słodkiego wpierniczać że aż byłam w szoku!
 
reklama
Kiedy dokładnie pojawiły Wam się jakieś objawy? W którym tc. Ja mam dzisiaj 5+2 i nic, ale to chyba za wcześnie. Nie pamiętam kiedy z córką się pojawiły (ból piersi, gorszy trądzik i brak apetytu wieczorem) ale pamiętam że w 9tc już było po objawach bo panikowałam że w jeden dzień wszystko się skończyło 😅
 
Do góry