reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

ja poczekam na płeć, mam córkę więc jak będzie dziewczynka to z ubranek dokupie tylko troszkę rzeczy w początkowych rozmiarach bo wiem czego mi brakowało i co by się lepiej sprawdziło. Jak chłopiec to troszkę więcej trzeba będzie pokupować ale część ubranek mam w neutralnych kolorach. Dostawkę, wózki, śpiworki, matę edukacyjną, matę piankową, zabawki dla niemowlaczka, karuzelę, fotelik łupinę, nianię elektroniczną z kamerką, laktator, wkładki laktacyjne, nawet famaltiker i kompresy na brodawki jeszcze będą w terminie, chociaż nie wiem czy będę kp, to wszystko mam. Tylko trzeba będzie wiadomo kosmetyczne rzeczy dokupić, drugą bazę do fotelika samochodowego i leżaczek babybjorn bo miałam pożyczony a to jest złoto.
o to ja tez mam córkę i po niej wszystko zostawione, babybjorna dostaliśmy na chrzest i właśnie żałowałam ze nie zakupiłam wcześniej. Tez z całego serca polecam 😀
 
reklama
Hej. Dopisuję się z terminem wizyty na 27/01 👍🏻
Czytam Was, ale jakoś weny do pisania mi brak. Czuję hormony, które powodują u mnie jakiś wszechwkurw🤷🏻‍♀️objawów brak.
 
Właśnie wiem, mam jakiś jeden zaopatrzony ale muszę podjechać do tego sklepu sprawdzić ten fotelik osobiście. Mnie to wszystko jedno czy z bazą czy na pasy byleby był dobry.
No ja jechałam po besafe stretch tak się uparłam i wyszło że mi nie wejdzie do auta 🤦‍♀️
A jako że mam pannę wysoko w centylu j chce żeby jeździła tyłem nawet do 18 tki 🤣 to kupiłam minikida 3 gdzie nie baralam go nawet pod uwagę 🤣
Ale pasował lepiej do auta niż Minikid 2 który był drugim wyborem.
To trzeba jednak mierzyć w aucie bo później wychodzi różnie 🙈
 
Hej. Dopisuję się z terminem wizyty na 27/01 👍🏻
Czytam Was, ale jakoś weny do pisania mi brak. Czuję hormony, które powodują u mnie jakiś wszechwkurw🤷🏻‍♀️objawów brak.
O dobrze, że nikt mnie nie słyszał dzisiaj w kuchni jak wzięłam inny przepis na ciasto naleśnikowe niż zazwyczaj i nie mogłam usmażyć ani jednego naleśnika :D Nie ma to jak wkur*iona kobieta w ciązy z zachcianką na naleśniki :D
 
Witam! 🤰🤰

Bądźmy dla siebie wsparciem. Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ❤️

@Martaxd - wizyta 23.01.
@angeliskax - wizyta 23.01. NFZ


@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@czesc_tu_jola - wizyta 24.01.
@molly95 - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@mała_mama - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@roki3 - wizyta 28.01.
@Cantosowa - wizyta 30.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 01.02.
@Joanna939 - wizyta 02.02.
@Otylia. - wizyta 03.02.
@Lilia92 - wizyta 06.02.
@mollyn95 - wizyta 06.02.
@hejol - wizyta 06.02.
@liska_94 - wizyta 06.02.
@MamaKrzysia19 - prenatalne 08.02.
@wielomatkaa - wizyta 08.02.
@kolorowamama00 - prenatalne 09.02.
@tamagotchi - wizyta 09.02.
@MamaKrzysia19 - wizyta 10.02.
@mamaGrzesia - wizyta 13.02.
@melodyP - wizyta 15.02.
@Śnieżka1990 - wizyta 16.02.
@melodyP - usg I trymestru 20.02.
@Mama.Grzesia - prenatalne 24.02.
Hej, można mnie dopisać- mam wizytę 25.01. Liczę że bedzie serduszko... Będzie wtedy 6+4
 
O dobrze, że nikt mnie nie słyszał dzisiaj w kuchni jak wzięłam inny przepis na ciasto naleśnikowe niż zazwyczaj i nie mogłam usmażyć ani jednego naleśnika :D Nie ma to jak wkur*iona kobieta w ciązy z zachcianką na naleśniki :D
Omnomnom 🙃
Mnie na słodkie niekoniecznie. Bardziej mięso, warzywa. Dużo przypraw i chilli 😁 będzie mi brakować 🍷🥲 i do tego deski z pleśniowymi serami, krwistym stekiem 🥺 moja dieta to były głównie produkty, których ciężarnym nie wolno dotykać 🤷🏻‍♀️ córka śpi na kolanach, czas na chwilę oddechu…u nas mały regres i zastanawiam się nad postawieniem baniek.
 
Omnomnom 🙃
Mnie na słodkie niekoniecznie. Bardziej mięso, warzywa. Dużo przypraw i chilli 😁 będzie mi brakować 🍷🥲 i do tego deski z pleśniowymi serami, krwistym stekiem 🥺 moja dieta to były głównie produkty, których ciężarnym nie wolno dotykać 🤷🏻‍♀️ córka śpi na kolanach, czas na chwilę oddechu…u nas mały regres i zastanawiam się nad postawieniem baniek.
mnie właśnie też nie na słodkie. Warzywa, mięso. A z synem mogłam tyle słodkiego wpierniczać że aż byłam w szoku!
 
reklama
Kiedy dokładnie pojawiły Wam się jakieś objawy? W którym tc. Ja mam dzisiaj 5+2 i nic, ale to chyba za wcześnie. Nie pamiętam kiedy z córką się pojawiły (ból piersi, gorszy trądzik i brak apetytu wieczorem) ale pamiętam że w 9tc już było po objawach bo panikowałam że w jeden dzień wszystko się skończyło 😅
 
Do góry