reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny na moj pęcherz lekarz zalecił branie amotaks 1g co 12h to antybiotyk matko tak sie bije antybiotyki w ciąży.... Zastanawiam się czy to brać... Dzis 7+0 ;( mam bol pecherza, czasem mam problemy z sikaniem, cewka nie piecze, brak białka i leukocytów w badaniu ogólnym moczy ale juz posiew moczu wyszedł 10^5 wiec nadaje sie na antybiotyki no nie wiem co robic... ;( martwie zeby wszystko było ok. Przepisala mi amotaks 1g co 12h
W pierwszej ciąży dwa razy brałam amotaks, właśnie na bakterie w moczu. A pozniej nawet zaraz po porodzie karmiąc piersią 😊
 
Ja już po wizycie :)
Wszystko ok.
Pierwszy raz widziałam jak bije serduszko, wiec jestem mega uspokojona :D Według OM i USG 7+4. Kontrolę mam za miesiąc i też mniej więcej w tym samym czasie wypadną prenatalne. Chociaż nie wiem jak ja ten miesiac wytrzymam
A przed gabinetem tak się stresowałam, ze cisnienie w koncu mialam w normie :D 100/80, a jak sobie badam w domu to mam 85/55 :D
Pulpety z ikei kupione dwa opakowania :D
Super😊Gratuluje. Bijace ♥️ cos wspanialego🥰 . Smacznego 😁😁😁
 
Nie denerwuj sie ja mialam w poprzedniej ciazy tez pierwsze tygodnie byly . Dostalam tez duphaston I po 2 dniach ustapilo :)
Dziękuję za odpowiedź 😥 oby tak było :( nie ma tego dużo tylko po załatwieniu się i nie za każdym razem. Trzymajcie proszę kciuki
 

Załączniki

  • IMG_20230118_153226069~2.jpg
    IMG_20230118_153226069~2.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 79
Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
 
Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
6 -7 tydz to idealny moment na wizyte bo juz widac czesto zarodek I serduszko I nie denerwujesz sie juz tak do kolejnej wizyty
 
reklama
Do góry